Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Captain_0bvious

4 marca 2016, 17:30

Pierwsze to street art, drugie to wandalizm, a graffiti to napis pod hwdp.

Avatar jans135

20 stycznia 2018, 10:58

jeśli wykonane nielegalnie to oba są wandalizmem

Avatar
Captain_0bvious

21 stycznia 2018, 00:11

@jans135: ty to masz ku*wa refleks.

Ale masz też rację

Avatar any_key13

4 marca 2016, 20:30

Comic sans +10 do memów, ale -10 do śmieszności kiedy nie jest to mem/troll.

Avatar Katrtlen

5 marca 2016, 08:38

@any_key13: +20 do fanów UNDERTALE

Avatar any_key13

5 marca 2016, 16:47

@Katrtlen: zapomniałem o tym, dodali to chyba w nowym Patchu do Life'a, nie? Nie wiem, dawno nie grałem.

Avatar LeyPL

Edytowano - 13 lutego 2016, 17:34

"H.W.D.P"... Homar w domu Patryka.

Avatar TheFull

13 lutego 2016, 17:54

@LeyPL: Yes, this is patrick

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

4 marca 2016, 14:13

@LeyPL: Wolnoć Tomku w swoim domku ;)

Avatar erykhim44

Edytowano - 4 marca 2016, 18:19

@LeyPL: Holenderskim worem dobrze palić?

Avatar sxx2000

4 marca 2016, 15:36

Hugo wraca do Polsatu?

Avatar NitroNinja

4 marca 2016, 15:35

order sansa za czcionkę

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2016, 14:25

I ten brak kropki po P.

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2016, 14:15

To na dole to wandalizm.

Avatar Windows_10

13 lutego 2016, 14:37

pierwsze to graffiti, a drugie to wandalizm :-p

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 16:46

@Windows_10: Pierwsze to mural, drugie to grafiti

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

4 marca 2016, 14:15

To zwykły napis z dodatkiem tagu na dole

Avatar MLG2015

13 lutego 2016, 22:30

Banksy i invader to są dobrzy streetartowcy, jeśli nic o tym nie wiecie to obejrzyjcie sobie film dokumentalny o nich.

Avatar Brind

13 lutego 2016, 19:45

A niestety i tak wiele osób będzie nazywać to na dole graffiti :(

Avatar Angela336

13 lutego 2016, 16:32

myślą że jak namalują jakiś napisik to są fajni itd.

Avatar Monnx

13 lutego 2016, 14:48

Z definicji grafffiti to obydwa obrazki :v Kwestia gustu co komu się podoba (i na ile go stać).

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 13:57

I to i to, to jest graffiti. Oba są brzydkie (!moja opinia!) i są przejawami wandalizmu.

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 13:59

A co wolałbyś miec na ścianie swojego domu/w swojej okolicy?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 lutego 2016, 14:01

Kremową, jednolitą farbę, taką jaką mam teraz.

Avatar Penseta

13 lutego 2016, 14:05

graffiti jest dobre jak jest w odpowiednim miejscu:p

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 lutego 2016, 14:07

@Penseta: Ładne graffiti jest dobre jak jest zrobione w miejscu do tego przeznaczonym. Np. na murze wzdłuż Puławskiej przy Wyścigach (Warszawiacy wiedzą o czym mówię). Ale ani takie bazgroły jak na dole czy na górze namalowane na ścianie mojego budynku do mnie nie przemawiają.

Avatar Penseta

13 lutego 2016, 14:08

o tym mówię:p

Avatar polandball1

13 lutego 2016, 13:54

Eureka.

Avatar Zygarde

13 lutego 2016, 13:53

I jeszcze źle napisane, powinno być CHWDP, od CHcę Wstąpić Do Policji.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

Północne Węgry

To się nie może nie udać

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka