Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzykrotny T
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Płać pan
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 04:18
Czemu od razu przejść do ofensywy? To jest jeden dzień w roku, równie bezmyślny jak halloween, ale jest i trzeba to przeżyć. Nie trzeba obchodzić ale żeby zaraz wzywać do jakiegoś buntu? To miałoby sens tydzień przed by miało efekty, a nie w trakcie.
Odpisz
13 lutego 2016, 19:23
To "święto" powstało, ponieważ cukiernicy chceli się jakoś pozbyć swoich produktów.
Poza tym jeśli się kogoś kocha to ma się okazywać uczucia raz do roku?
Odpisz
13 lutego 2016, 19:25
@Monnx: moja łapkafapka uwielbia to święto
Odpisz
13 lutego 2016, 19:28
@Penseta: Penseteł plz ;-; Ja obchodzę dzień singla :v +mańkuta też.
Odpisz
13 lutego 2016, 19:31
@Monnx: dzień singla też obchodzę (lenny face)
Odpisz
13 lutego 2016, 19:33
@Penseta: Ruszyłbyś tyłek sprzed tego komputera i znalazł sobie kogoś... Ręka odpocznie.
Odpisz
14 lutego 2016, 15:05
@Monnx: Penseta got rekt
Odpisz
14 lutego 2016, 15:34
#przegrałam
Odpisz
14 lutego 2016, 21:50
@Monnx: no właśnie!
Odpisz
14 lutego 2016, 21:52
@SzalonaTruskawka: Nie dobijaj. Jeszcze się zemszczę.
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 15:04
Obrazek dostał się na główną a ma w sobie nieocenzurowane przekleństwo! :O (pie**olimy)
Odpisz
14 lutego 2016, 15:23
@Dead_Bload321: #Admin #ThugLife #Pie**olimyWalentynki #HasztagiSołMacz
Odpisz
13 lutego 2016, 23:39
Serio, ludzie? Walentynki nie są tylko po to, żeby kupować czekoladki i kwiaty swojej drugiej połówce, ale też po to, żeby okazywać głębokie przywiązanie innym ludziom, czyli rodzinie, przyjaciołom... Nie rozumiem tego, że tak najeżdżacie na to święto. Też jestem singielką i lubię Walentynki. \_____________/
Odpisz
13 lutego 2016, 21:44
Dla mnie to święto jest głupie!
Jeśli kogoś kochamy to powinniśmy kochać go do śmierci , a nie tylko raz w roku!
Chociaż w sumie niech będzie sobie to święto i tak mam na nie wyje**ne!
Odpisz
13 lutego 2016, 19:25
Czy dla mnie jednego nie przeszkadza bycie singlem?
Odpisz
13 lutego 2016, 20:40
@Hiass: Tak
Odpisz
13 lutego 2016, 19:28
Je**ć Walentynki. 14 lutego to dzień, w którym utworzono AK.
Odpisz
13 lutego 2016, 19:30
walić to, dzień chorych na padaczkę (dokładniej to zmienili nazwę a nie założyli chyba)
Odpisz
13 lutego 2016, 19:34
@Penseta: Zmienili ze Związku Walki Zbrojnej na Armię Krajową
Odpisz
13 lutego 2016, 19:21
A co ci ono przeszkadza?
Odpisz
13 lutego 2016, 19:20
To ze ktos nie lubi walentynek bo jest singlem nie znaczy ze cale to "święto" jest zle |_____|
Odpisz