Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Angielskie śmieszki
Powodzenia
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2016, 08:31
pracowników też trzeba opłacić
Odpisz
5 maja 2016, 23:16
reklamy tak samo
Odpisz
22 kwietnia 2018, 02:17
i tak obdzierają bardzo dużo
Odpisz
25 czerwca 2016, 08:46
Wierze ze randomowy obrazek z internetu poda mi autentyczne ceny komponentów iPhone'a. /s
A nawet jezeli to prawda (co jest wręcz niemożliwe) to inne telefony miałyby podobne jezeli nie niższe ceny komponentów przy wysokich cenach urządzenia oscylujacych w okolicach paruset dolarów.
Odpisz
14 lutego 2016, 07:56
Jak by to powiedzieć...
Wie ktoś co to marża? Co to marka? Co to pomysł? Bo apple płacimy za takie rzeczy. No i jeszcze oni mają spory monopol, więc czemu ceny miały by nie iść w górę.
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2016, 10:10
@serio: Primo, monopolu nie mają. Wiesz co to monopol? Segundo, marża wynosi w tym przypadku około 300%. Licząc, że zamawiali by wszystko z zewnątrz, a nie produkowali części sami. Jestem w stanie się założyć, że normalna marża wynosi u nich około 500%. Czy kiedykolwiek widziałeś firmę potrzebującą aż takiej marży do rozwoju?
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 21:50
@SetAbominae: Z tym monopolem to tak do końca nie jest, ale i tak działalność się bardzo udziela na rynku. A logo jest tak rozpoznawalne jak krzyż. Wiesz jak kult Apple jest silny w ,dajmy na to, Indiach? Nepalu?
Aha
I wiem co to 'monopol' :) pierwsza lekcja w pierwszej klasie. Po prostu nie sprecyzowałem, bo mi nie chodziło o cały rynek globalny.
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 10:24
Zróbmy przelicznik samsunga, sony, htc(zwłaszcza) i innych sporych film, zanim pojawi się pełno hejterów apple ;)
Odpisz
14 marca 2016, 20:30
Nie wiem jak z pozostałymi, ale akurat Samsung czy Kruger&Matz mają znacznie lepszą proporcję ceny do jakości niż Apple.
Odpisz
14 marca 2016, 20:43
@chupacabra001: Ich stosunek ceny do jakości natomiast jest niczym przy xiaomi, czy onePlusOne. W Iphone płacisz dodatkowo za system(ich programiści, też muszą zarobić) oraz jakąś część za markę.
Odpisz
15 marca 2016, 10:05
System, który jest ch**owy. Nie zapominaj
Odpisz
15 marca 2016, 10:48
@SetAbominae: Jest całkiem wygodny. Zamknięty, to zamknięty, ale za to bardziej ontuicyjny od androida
Odpisz
15 marca 2016, 13:28
Tylko firmy które wymieniłaś potem obniżają ceny starszych modeli a IPhone w większośxi pozostawia tą samą
Odpisz
15 marca 2016, 14:10
Nie jest bardziej intuicyjny. Nie wspominając o MacOSie
Odpisz
15 marca 2016, 14:15
Wiesz, może dla Ciebie jest bardziej intuicyjny ;-;
Odpisz
15 marca 2016, 15:11
@SetAbominae: O MacOS nie wspomnę, bo do pracy dla programisty jest idealny ;)
Odpisz
15 marca 2016, 15:11
@Ashio: Dlatego opłaca się kupić używanego Iphone'a, a za rok sprzedać w podobnej cenie. W takim przypadku wolny spadek cen jest plusem
Odpisz
15 marca 2016, 21:52
Najlepszy dla programistów jest Linux i Win7/XP. Do normalnego użytkowania Win7/10. MacOS jest świetny do kupienia osobie której się nie lubi
Odpisz
15 marca 2016, 22:55
@SetAbominae: Byłem na linux i wygoda jest podobna do pracowania na MacOS. Jednak tylko na MacOS napiszesz coś na IOS, MacOS i reszte apple'owskich systemów.
Odpisz
15 marca 2016, 23:07
Na ch*j komu pisać coś na ch**owe systemy?
Odpisz
15 marca 2016, 23:34
@SetAbominae: Ponieważ pisanie aplikacji na Iphone'a często przynosi nawet większe zyski, niż pisanie na androida.
Odpisz
15 marca 2016, 23:36
Unity/Blender/VisualStudioMasterRace
Odpisz
15 marca 2016, 15:29
@Konto usunięte: Kokos znowu usunął konto...
Odpisz
15 marca 2016, 15:17
Wyświetlacz taki tani?
Odpisz
15 marca 2016, 09:49
Hehe ja mam 30 koła mam iPhone i jest super hehe
Odpisz
15 marca 2016, 08:23
biedaki dupy spinają, bo ich nie stać na iPhone, lecę po popcorn.
Odpisz
15 marca 2016, 07:07
A oprogramowanie?
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2016, 06:53
.
Odpisz
15 marca 2016, 00:00
do tego jeszcze montaż i testy
Odpisz
14 marca 2016, 22:52
+ Robocizna, system gadżety itd...
Odpisz
14 marca 2016, 22:14
Nokja
Odpisz
14 marca 2016, 22:17
@Fujek_Marian: ic stont.
Odpisz
14 marca 2016, 21:02
to już wole przejeść kase
Odpisz
14 marca 2016, 22:14
@ALKATRAZ: Zjedz sobie 10 zł
Odpisz
14 marca 2016, 21:43
Tsa... tylko że taśmą klejącą tego nie połączysz XD poza tym ludzie tworzą takie rzeczy aby zarabiać a nie oddawać za pół darmo.
Odpisz