Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Frustrujące
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2020, 11:58
Pomijajac undertale to z jakiego au jest wasz ulubiony sans? Mój to ink
Odpisz
27 października 2019, 15:47
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 08:37
Obie rzeczy dobre. A ci co hejtują Undertale pewnie w to nawet nie grali.
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 09:09
Ja grałem online i moim zdaniem gra jest kiepska, wolałbym wydać te pieniądze na coś innego
Odpisz
14 lutego 2016, 09:45
Grałeś w undertale... Online?
Odpisz
14 lutego 2016, 10:17
@skullly: steam tak naprawde ci tylko wypożycza gre .
Odpisz
14 lutego 2016, 12:01
@legend77: Co masz na myśli
Odpisz
14 lutego 2016, 12:19
@skullly: że kolega streamuje mu gre ze steama .
Odpisz
14 lutego 2016, 12:53
@legend77: aha to ma sens
Odpisz
14 lutego 2016, 13:31
@skullly: jest taka możliwość steam online to usługa streamowania gry (kolega ma włączoną gre i jest podczas misji) i to możesz oglądać albo mu pomagac w momentach (masz kontrole nad grą ale jest uruchomiona u kolegi)
Odpisz
14 lutego 2016, 15:20
@skullly: No na internecie w demo
Odpisz
14 lutego 2016, 15:41
Demo to co innego jak pełna wersja
Odpisz
15 lutego 2016, 18:01
@skullly: Demo pokazuje czy gra jest fajna, a co myślałeś?
Odpisz
16 lutego 2016, 17:22
to definitywnie próba wywołania gówno burzy ludzie nie są tak głupi dzieci pamietajcie
Odpisz
16 lutego 2016, 19:11
Ktoś czegoś nie lubi? Na pewno w to nie grał!
Odpisz
16 lutego 2016, 19:58
online?
Odpisz
17 lutego 2016, 00:00
@nie_mam_kolan: Czytaj komentarze, już to wyjaśniłem
Odpisz
17 lutego 2016, 00:01
@taken1: Ale naprawdę mi się nie podoba umdertale, nie można wyrazić swojego zdania, a jak napisze że minecraft jest fajny, to hejty lecom
Odpisz
17 lutego 2016, 05:57
ale spoko czy maincraft ci sie podoba czy nie zgaduje że grałeś, ale grając w demo undertale wydaje mi sie ze nie zobaczysz tego co byś widział w pełnej wersji, jesli chcesz powiedzieć że demo undertale jest ch**owe to ok ale o samej grze musiałbyś mi podać argumenty
Odpisz
17 lutego 2016, 08:26
Umdertale? A co to?
Demo pokazuje tylko Ruiny czyli innymi słowy Tutorial (TuToriel he he). Pełna gra jest lepsza. Znacznie
Odpisz
17 lutego 2016, 09:46
@lorax12: To tak jagbyś powiedział że Thief wcale nie jest dobry, bo demo za mało pokazuje
Odpisz
17 lutego 2016, 13:01
Nie oceniam gier, w które nie grałem... ale demo nie daje zbyt dużo fabuły
Odpisz
17 lutego 2016, 13:33
@lorax12: Do czego służy demo? Do zobaczenia czy gra jest fajna!
Odpisz
30 stycznia 2019, 17:04
to fanbase jest winą hejtu
Odpisz
22 stycznia 2019, 22:22
You gonna have bad time!
Odpisz
24 lutego 2016, 00:27
Przypomina mi sie,gdy raz skomentowalam obrazek z UT na jeja.30 łapek w dół.
Odpisz
13 października 2018, 09:36
@TheTajemnicza: Undrtaejl to gunwo1111111111111111111111111111111111111
Odpisz
22 stycznia 2019, 22:21
@TheTajemnicza: Żyjesz?
Odpisz
Edytowano - 14 października 2016, 18:31
ta gra to gówno przez dzieciarnie rysującą szkielety z ku*asami
Odpisz
13 października 2018, 09:35
@Fokeu: jeszcze raz zobaczę fankę tego leniwego szkieleta ssającą nieistniejącego ding-ding-donga tego gówniarza, to wołam Monikę, aby poszperała w kodzie.
Odpisz
13 października 2018, 09:33
kuźw
sanes
won
Odpisz
24 lipca 2018, 23:52
Unsertale to dobra gra, ale fandom 2/10
Odpisz
14 lutego 2016, 01:12
Na obrazku sans mówi
"obecnie:
Megalovania intensifies"
Odpisz
14 lutego 2016, 01:16
@mako13: to "obecnie" to nie Sans. Chodziło mi o to, że teraz już każdy nauczył się wingdingsów na pamięć, więc wszędzie to piszą :V
A ta megalovania jest w gwiazdkach, to nie jest wypowiedź :O
Odpisz
14 lutego 2016, 01:26
@Janusz_Przewodnik: oj wiesz o co mi chodziło
Odpisz
14 lutego 2016, 01:28
@mako13: no wiem
dzięki za wyręczenie mnie
Odpisz
14 października 2016, 18:33
@Janusz_Przewodnik: wszyscy znają na pamięć wingdinsy tylko po to by być jak to niebieskie gówno?
Odpisz
2 lipca 2016, 13:03
Undertale to gówno!
Pudło na hejty: \__________/
Odpisz
18 lutego 2016, 19:08
Undertale to fajna gra z dobrym humorem ale to że w tym komiksie jest tylko wyrażona opinia. wszystkie wybory na paprzykład zabicie Undyne, Papayrusa czy Toriel to wybory których można żałować ale ja bym głównie grał na pacifist router. Undertale najlepsze a jak ktoś przerobi to na kuce to to znienawidze
Odpisz
4 marca 2016, 20:01
Undertale fajna rzecz xD
Odpisz
7 czerwca 2016, 08:16
Już pzerobili
Odpisz
7 czerwca 2016, 16:07
@Choi_Seunghyun: boże za jakie grzechy
Odpisz
6 czerwca 2016, 13:19
Ja teraz i ja teraz
Odpisz
8 marca 2016, 18:13
a teraz jeszcze można : fnaf to gówno
Odpisz
18 maja 2016, 18:31
@snajpercat: Nie udało się xd
Odpisz
18 maja 2016, 21:10
@PhoneGirl: du du duuuuuuuuuuu
Odpisz
25 marca 2016, 13:34
Dobra! Nie lubię Undertale. \___/
Odpisz
15 marca 2016, 20:03
YOU HAVE A BAD TIME!
Odpisz