memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 sierpnia 2012, 17:24
ulu! po polsku!
Odpisz
25 sierpnia 2012, 12:11
Ja przez klimę mam zawsze problemy ze zdrowiem, więc nie polecam.
25 sierpnia 2012, 19:52
@Mnich1: To zależy dla kogo, bo ja też używam klimy i nigdy przez nie zachorowałem. Ogólnie choroba to u mnie rzadkość.
26 sierpnia 2012, 00:50
Dlatego piszę to z własnych doświadczeń. Wiadomo niektórzy tak nie reagują na zimne powietrze kiedy na zewnątrz jest +40.
25 sierpnia 2012, 09:11
Dobre 5/5
25 sierpnia 2012, 02:45
Calkiem dobry pomysl
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2012, 17:24
ulu! po polsku!
Odpisz
25 sierpnia 2012, 12:11
Ja przez klimę mam zawsze problemy ze zdrowiem, więc nie polecam.
Odpisz
25 sierpnia 2012, 19:52
@Mnich1: To zależy dla kogo, bo ja też używam klimy i nigdy przez nie zachorowałem. Ogólnie choroba to u mnie rzadkość.
Odpisz
26 sierpnia 2012, 00:50
Dlatego piszę to z własnych doświadczeń. Wiadomo niektórzy tak nie reagują na zimne powietrze kiedy na zewnątrz jest +40.
Odpisz
25 sierpnia 2012, 09:11
Dobre 5/5
Odpisz
25 sierpnia 2012, 02:45
Calkiem dobry pomysl
Odpisz