Przygód z telefonem ciąg dalszy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2023, 15:17
To jest certyfikowany losowe moment
Odpisz
17 września 2020, 07:21
Haha bo wiecie zegz
Odpisz
14 lutego 2016, 15:29
Fajnie.
Ja dostałem bana za pornografie za podobną treść umieszczoną na grupie tylko w innym stylu. Dzięki Bożydarze Sprawiedliwy.
Odpisz
14 lutego 2016, 18:01
Cóż, to dopiero poczekalnia. Kto wie, co z tego wyniknie?
Odpisz
14 lutego 2016, 20:34
@Mijak: może z ui pa banowa??
Odpisz
19 lutego 2016, 15:25
@Mijak: Teraz już wiadomo :P
Odpisz
19 lutego 2016, 15:28
@Mijak: Dostało się na głowną.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 18:23
@purpe_guy: Wiem.
Odpisz
6 listopada 2019, 23:19
@Archeologwinternetach: ja rowniez wiem
Odpisz
14 lutego 2016, 17:40
Kocham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 lutego 2016, 17:48
@lorax12: Ty zboczeńcu! Spłoń!
Odpisz
17 lutego 2016, 21:46
@KacperUE: Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 lutego 2016, 13:22
@lorax12: Da!
Odpisz
18 lutego 2016, 14:29
@KacperUE: De!
Odpisz
18 lutego 2016, 14:34
@lorax12: Naucz się Ku*wa Rosyjskiego!
Odpisz
19 lutego 2016, 13:44
@KacperUE: Cyka Blyat
Odpisz
27 marca 2017, 17:23
@lorax12: Tyle wystarczy.
Odpisz
19 lutego 2016, 13:30
Odpisz
19 lutego 2016, 13:45
@handlash: Yes. Use your BONEr
*Sans z puzonem i bada bum tss
Odpisz
19 lutego 2016, 13:52
@handlash:
Odpisz
19 lutego 2016, 14:11
@handlash: Jedziesz na Syberię!Ale już!!!
Odpisz
19 lutego 2016, 17:53
@handlash:
Odpisz
20 lutego 2016, 10:37
@lorax12: Przestań w te undertale naku*wiać...
Odpisz
20 lutego 2016, 12:21
@thepolishguy: Ostatnio nie gram. Ale naszła mnie ochota na suchara
Odpisz
13 listopada 2016, 18:14
Odpisz
13 listopada 2016, 18:59
@Maszterek583:
Odpisz
15 listopada 2016, 07:39
@KacperUE:
Odpisz
15 listopada 2016, 14:38
@Maszterek583:
Odpisz
15 listopada 2016, 14:40
@KacperUE:
Odpisz
15 listopada 2016, 14:40
...
Odpisz
15 listopada 2016, 21:06
@KacperUE:
Odpisz
16 listopada 2016, 13:14
@Maszterek583:
Odpisz
16 listopada 2016, 13:28
@KacperUE:
Odpisz
17 kwietnia 2016, 11:32
Gdzie mogę znaleźć inne komiksy tego artysty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 lipca 2016, 12:58
@AkiShirai7: 1. Włącz google
2. Wpisz "GreenNekoTea"
3. Done
Odpisz
24 lutego 2016, 10:10
Leci do fap folderu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 lutego 2016, 13:48
Przetłumaczy ktoś? (tak, serio)
Odpisz
19 lutego 2016, 13:59
@thepolishguy:
[1]-Poznaliśmy się 5 minut temu. Czy to nie za szybko na to?
[2]-Lepiej zróbmy to jutro?
[3]-Ah, ah (to chyba rozumiesz)
[4]-Nowy telefon powinienem ładować przez kilka godzin.
Odpisz
19 lutego 2016, 16:37
@NEXORI: To co ona robiła?! O.o
Odpisz
20 lutego 2016, 09:37
@thepolishguy: Ona to telefon. To taka zje**na seria polegająca na personifikacji telefonu jako kobiety w momentach... chyba można się domyśleć.
Odpisz
20 lutego 2016, 10:36
@Chrzaszcz_Trzcinowy: K
Odpisz
20 lutego 2016, 10:38
@Chrzaszcz_Trzcinowy: A jak się nazywają te komiksy?
Odpisz
20 lutego 2016, 10:55
@thepolishguy: Nie wiem. Gówno mnie to obchodzi.
Odpisz
20 lutego 2016, 09:35
Ni to śmieszne, ni ciekawe....
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2016, 19:14
Jeszcze ciekawa akcją by była z wymianą porwanego etui jako ubrania XD
Odpisz
19 lutego 2016, 13:55
Więcej dodań do ulubionych, niż ocen... ...Hmmm ciekawe dlaczego? ;)
Odpisz
14 lutego 2016, 17:01
Ja wejście do ładowarki mam z boku...
Co to znaczy?
Odpisz
14 lutego 2016, 17:24
Nie chcesz wiedzieć ;_;
Odpisz
14 lutego 2016, 18:28
W pache
Odpisz
15 lutego 2016, 22:19
@LudzkiGofr: no ale jak jest na dole to w nerke
Odpisz
15 lutego 2016, 00:18
coraz bardziej lubię te komiksy :D
Odpisz
14 lutego 2016, 15:38
A ty jaki masz telefon?
Odpisz
14 lutego 2016, 15:34
Nigdy sobie tak tego nie wyobrażałem ...
Odpisz