Tak powinni skończyć wszyscy hejterzy dobrych gier
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2020, 22:20
Na pewno nie chodzi o Red dead
Odpisz
17 lutego 2016, 15:36
co to jest za gra?
Odpisz
10 września 2018, 17:47
@borves:
Odpisz
13 sierpnia 2018, 13:20
Jako kwadratowi ludzie?
Odpisz
5 lutego 2017, 11:42
Majestatyczne
Odpisz
14 lutego 2016, 17:13
*Czuje burzę gówna
*Siada i robi popcorn obliczając czas
Odpisz
17 lutego 2016, 12:54
@lorax12: Nw czm ale zawsze gdy patrze ukradkiem oka na twoj avatar to widze na nim miniona andrzeja
Odpisz
17 lutego 2016, 13:06
@TrevorMan: Aha .-.
Odpisz
17 lutego 2016, 13:07
@lorax12: Asriel to Andrzej ?
Odpisz
17 lutego 2016, 13:12
Toriel to Torbiel
Odpisz
17 lutego 2016, 13:15
@lorax12: A Asgor ?
Odpisz
17 lutego 2016, 13:17
Assgor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 lutego 2016, 15:54
@TrevorMan: ,,Ej ale miniona Andrzeja to ty ku*wa szanuj!"~Andrzej
Odpisz
17 lutego 2016, 16:16
@lorax12: AssGore
hyhyhyhy
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2016, 17:52
@lorax12: A ja, kiedy patrzę kątem oka na twój awatar, widzę pokémona Mewtwo.
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2016, 21:57
Jedni widzą Mewtwo, a inni Miniona Andrzeja... :/
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2016, 07:37
@lorax12: a ja widzę torbiel
EDIT: Toriel piepszona autokorekta
Odpisz
26 lutego 2016, 08:11
Cześć ludzi ją tak nazywa...
:/ okey...
Odpisz
26 lutego 2016, 08:12
@lorax12: Cześć ludzi cześć ludzi
Odpisz
26 lutego 2016, 08:18
Autokorekta :/
Ty sam zrobiłeś błąd :v
Odpisz
26 lutego 2016, 09:55
@lorax12: Dobra dobra chodz na spaghetti (moja klawiatura nie pisze z z kreską )
Odpisz
26 lutego 2016, 21:27
ok
*Je spaghetti
Odpisz
27 lutego 2016, 19:03
@lorax12: It's stuck on a table
Odpisz
27 lutego 2016, 20:51
Nnnnnnnoooooooooooooooo...!!!
Odpisz
18 lutego 2016, 06:53
Paint the Town red a.k.a Hotline Miami 3D
Odpisz
17 lutego 2016, 12:37
Co to za gra??
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2016, 13:00
@Ludziok: Paint the town red
Odpisz
17 lutego 2016, 18:31
@rozwalgo: thx
Odpisz
14 lutego 2016, 16:55
"dobrych gier"? *hejtuje cs:go* przeżyję!
Odpisz
14 lutego 2016, 16:57
@Krzyniu: CS:GO ssie.
Odpisz
17 lutego 2016, 13:01
Pomieram
Odpisz
17 lutego 2016, 13:20
Raczej jego community :)
Odpisz
17 lutego 2016, 16:45
Gdyby nie skiny i te wszystkie dzieci to cs go byłby całkiem fajny
Odpisz
17 lutego 2016, 13:24
A teraz znajdź kogoś kto zadecyduje, które są dobre, a które złe tak żeby WSZYSTKIM NA ŚWIECIE dogodzić.
Odpisz
17 lutego 2016, 16:16
@TheGrumpy: Ciebie to nie powinno obchodzić (patrząc na avatar)
Odpisz
17 lutego 2016, 16:05
Paint the Town Red >w<
Odpisz
17 lutego 2016, 15:18
Myślałem że ta gra będzie inaczej wyglądać :/
Odpisz
17 lutego 2016, 14:57
undertable to gówno
Odpisz
17 lutego 2016, 15:17
@Xx_Kruk_123_xX: Undertable? Co masz do bycia pod stołem????
Odpisz
17 lutego 2016, 14:12
raczej serwery Ea
Odpisz
14 lutego 2016, 21:24
Undertale u Jejaków. Hejtują grę, a to była wina fanów i fanbase'u...
Gra sama w sobie przypomina Earthbound czy Mother 3 :-3
Odpisz
17 lutego 2016, 13:08
@jarek200211: 1.Bo była na niej wzorowana....
2. A to przypadkiem nie to samo?
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 17:10
Nie wkurzy się nikt jak zrobię drugi gif z tej gry?
Odpisz
14 lutego 2016, 17:13
byle nie było ich 123457654323456789876543 na dzień
Odpisz
14 lutego 2016, 17:21
@wszyscyzginiemy: Spk 1 na 4 dni powinen być ale dziś dwa
Odpisz
17 lutego 2016, 12:10
jak będziesz dawał tyle obrazków co ze sraniem na tory to spłoniesz
Odpisz