Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2020, 15:15
Polska tu nie pasuje... Jest tu jako inżynier a on jest z teksasu, więc polandball jest tu na siłę
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:22
który to soldier?
Odpisz
27 maja 2020, 15:13
@Ignisus: America ball
Odpisz
14 kwietnia 2020, 11:30
Polandball, to jest jeden konkretny countryball. Zrozumcie to wreszcie
Odpisz
19 czerwca 2016, 10:32
Nie umiem grać w strzelanki (czy jak to tam) ale gdyby tf2 się zmienił w to...
grałbym
Odpisz
3 maja 2016, 17:03
J##any złodziej nazista!
Odpisz
14 lutego 2016, 20:44
Grałbym Niemcami , bo pewnie mogą przebrać sie za III Rzesze.
Odpisz
8 marca 2016, 19:07
@FuryGaming: Niemcy to Medyk.
Odpisz
8 marca 2016, 20:50
@Ajgorak: Cicho , podczas übercharge zamieniałby się w III Rzesze.
Odpisz
31 marca 2016, 14:13
@Ajgorak: lol to ma sens
Odpisz
8 marca 2016, 22:17
team polandball a polandballa nie ma
Odpisz
9 marca 2016, 07:07
@PanSowa12: Po lewo w kasku :P
Odpisz
9 marca 2016, 08:44
@miki864: ou
Odpisz
20 kwietnia 2016, 20:46
@miki864: polandball ma inne kolory (odwrócone) a to flaga innego kraju
Odpisz
20 kwietnia 2016, 21:10
Tylko że polandballa rysuje się właśnie z odwróconymi kolorami :P
Odpisz
21 kwietnia 2016, 13:34
@miki864: a sorka zapomniałem :I XD
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:04
Nie ma problemu :P
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 21:42
5/5 bo Team Fortress 2, czekaj coś tu nie gra... Mimo tego kocham to, bo to TF, moja miłość
Odpisz
8 marca 2016, 19:14
Witaj w klubie *przybija piątkę*
Odpisz
8 marca 2016, 19:57
Wiesz że będą mecze rankingowe i rangi w TF2? xD Teraz też są ale żeby je grać musisz dostać bilecik.
Odpisz
8 marca 2016, 19:56
Grałbym
Odpisz
8 marca 2016, 19:47
Sentry Level 3 Poland Edition
Odpisz
8 marca 2016, 19:46
Grałbym jak poje**ny!
Odpisz
8 marca 2016, 19:42
a ja jeszcze nie mogę zrozumieć dlaczego kolory w Polsce są na odwrót
Odpisz
8 marca 2016, 19:11
Kim jest Tybet ?
Odpisz
8 marca 2016, 19:23
Pyro
Odpisz
8 marca 2016, 19:06
Brakuje Brytanii ;---;
Odpisz
15 lutego 2016, 12:56
A szpieg nie był przypadkiem Brytyjczykiem?
Odpisz
6 marca 2016, 20:47
@StraikerPL: Nie,Szpieg był...tak jakby Francuzem...
Odpisz