Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Goddess

5 marca 2016, 11:39

Mają łeb do wymyślania nazw xd

Avatar
RhobarIII

3 marca 2016, 17:55

Kupowanie tanio dobrych rzeczy w Lumpeksie jest nadal lepsze niż kupowanie słabej jakości ciuchów po 100+ zł za sztukę w markowych sklepach.

Avatar mrofpower

3 marca 2016, 19:05

a w lumpeksie przy szczęściu znajdziesz trochę forsy.nie to co w nowych

Avatar olica11111

3 marca 2016, 16:41

3. Odpadam! ;D

Avatar SouthSudanBall

3 marca 2016, 15:37

Ej... Obrazek mi się nie otwiera.

Avatar Smerfetka2311

3 marca 2016, 15:24

Moja mama na allegro kiedys sie nazywla kupciuszekumadzi ;D

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2016, 15:05

Jest jeszcze jeden konkurent - "Tani Armani", moje okolice;).

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2016, 15:02

U mnie mieście jest Ko(u)pciuszek.

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2016, 18:55

Ja raz z koleżanką poszłam znalazłam kilka ładnych, modnych, markowych ciuchów

Avatar wojtekrozrabiaka

Edytowano - 14 lutego 2016, 18:58

A ja fajne markowe je**dło (serio).

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2016, 19:41

@wojtekrozrabiaka: Ja,raz znalazłam w lumpeksie cewnik

Avatar wojtekrozrabiaka

14 lutego 2016, 19:43

Ja zużytą prezerwatywę. Ciekawe tam rzeczy można znaleźć.

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2016, 19:48

@wojtekrozrabiaka: dlatego chodzę tam co jakiś czas ze znajomymi

Avatar NeoNv2

14 lutego 2016, 20:21

Powiem ci że w owych sklepach znalazłem około 7 par Levis'ów. Po min. 200 zł każda. Ale to może tylko szczęście.

Avatar szymon09876

3 marca 2016, 14:24

Ja kupiłem kurtkę za dychę,a w kieszeni 500 euro.

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2016, 14:23

u mnie jest 1

Avatar MCAssassin

15 lutego 2016, 13:24

Szmatrix xD

Avatar makajet

14 lutego 2016, 20:28

Na wsi jakiejś widziałem "Kop Ciuszek" xF

Avatar bezlada

3 marca 2016, 17:36

@makajet: U mnie na wsi był kiedyś kopciuszek. W jakich okolicach to widziałeś?

Avatar makajet

3 marca 2016, 18:40

@bezlada: Gdzieś na granicy Świętokrzyskiego i Lubelskiego

Avatar bezlada

3 marca 2016, 19:14

@makajet: Aha, jestem z lubelskiego, ale bliżej mam do Ukrainy niż do świętokrzyskiego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Jakby trochę nie fair

Młodzi gniewni

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka