Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2016, 15:59
"Jeden hejter, by nimi władać, Jeden by je znaleźć,Jeden by je zgromadzić i wszystkich zhejtować"
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2016, 22:07
Gdyby tam wysłać imigrantów...
Odpisz
15 lutego 2016, 13:10
Ale ja się boję jezior, nie ognia.
Odpisz
17 lutego 2016, 00:33
@YFYDB:
Odpisz
17 lutego 2016, 12:09
@Gryzoniusz: Śniło mi się niedawno, że biegłam po kamienistej dróżce przez las.
Spojrzałam między drzewa a tam mój koszmar - GIGANTYCZNE JEZIORO!
Gdybyś tylko wiedział jak się wystraszyłam... Tyle, że ja lubię koszmary.
Odpisz
8 marca 2016, 16:01
@YFYDB: jak się można bać jezior ;-;
Odpisz
8 marca 2016, 16:07
@YFYDB: Nie zsikałaś się podczas snu? To, by tłumaczyło gigantyczne jezioro :v.
Odpisz
8 marca 2016, 16:08
@Hiopekwhatfu: Zacznij topić się w takim. W ostatniej chwili zostań uratowany. Na przykład w ten sposób. To trauma na całe życie. A sam widok Ci o tym przypomina :P.
Odpisz
8 marca 2016, 16:13
@Szymon123PL: dooobra ;-; ja tam bardziej boję się gigantycznych kurczoków a to normalny strach też nie jest,tu w krainie płonącej roślinności jest ich pełno
Odpisz
8 marca 2016, 16:17
@Hiopekwhatfu: Ogromnych Kurczoków? ;-;
Odpisz
8 marca 2016, 18:45
@login00: są wszędzie ;c;
Odpisz
8 marca 2016, 18:46
@Hiopekwhatfu: Pewnie masz jeszcze co chwilę mleczny descz. :D
Odpisz
8 marca 2016, 18:48
@login00: pomieszany z lawą
Odpisz
8 marca 2016, 19:01
@Hiopekwhatfu: Boli x 2. ;-;
Odpisz
8 marca 2016, 20:16
@login00: do lawy się przyzwyczaiłem ;-;
Odpisz
8 marca 2016, 20:53
@Szymon123PL: Nie.
Odpisz
8 marca 2016, 19:01
Czyli wielkokalibrowe karabiny wyborowe zostały stworzone tylko do tego by ładnie wyglądały?
Odpisz
8 marca 2016, 18:31
Odpisz
8 marca 2016, 18:07
Może mi ktoś napisać jak nazywa się to miejsce i gdzie się znajduje ( wiem że gdzieś w Rosji )
Odpisz
8 marca 2016, 21:57
@maxiu1244: kurde, Putin se Mordor zrobił! ;-)!nieźle, czekam na ruską Narnie
Odpisz
8 marca 2016, 17:38
Przypominam o ZSRR.
Odpisz
8 marca 2016, 17:26
skąd autor ma mój adres?
Odpisz
8 marca 2016, 16:36
Wykluczone. Nie potrzebuję tu imigrantów.
Odpisz
8 marca 2016, 16:04
słabe
Odpisz
8 marca 2016, 16:07
@antonikeusz: To sam dodaj obrazek.
Odpisz
8 marca 2016, 16:02
Czekamy na komentarz saurona....
Odpisz
8 marca 2016, 16:01
Nie jestem pewien czy tam zamieszkać czy samemu wskoczyć. ;-;
Odpisz
15 lutego 2016, 14:25
W takim razie: Jadę tam!
Odpisz
14 lutego 2016, 22:40
Tam będą hejtować że jest za ciemno
Odpisz
14 lutego 2016, 22:15
zawsze mozna mnie zatródnic
Odpisz