Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kajtusiek

29 sierpnia 2012, 10:54

i to jest sztuka ;D

Avatar mtista

24 sierpnia 2012, 09:17

ta pani co zepsula ten obraz powiedzia ,, troche nie wyszlo,, a parafianie z tej parafi ochrzcili ten obraz,,rozmyty jez,,

Avatar Hodor

24 sierpnia 2012, 09:50

@mtista: Najlepsze było to, że zrobiła to sama od siebie, po prostu przyszła i pomalowała obraz nikt jej na to nie pozwolił. Wyjechała później na trochę i była strasznie zdziwiona, że ten obraz wywołał takie poruszenie.

Avatar mtista

24 sierpnia 2012, 11:44

@Hodor: ja slyszalem ze to ksiadz jej kazal to zobic i kto chcial mogl wejsc do kosciola i zobaczyc jak ona to ,,odrestaurowywala,, ona tak mowila w wywiadzie dla wiadomosci wczoraj

Avatar bobi690

24 sierpnia 2012, 10:54

wygląda jak jeż :)
święty jeż , święty jeż
w niego wierz, w niego wierz

Avatar Sauron

24 sierpnia 2012, 09:57

Jeżus :D

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2012, 09:31

Wczoraj w wiadomościach było :P

Avatar Pikachu

23 sierpnia 2012, 10:51

Osięmdziesiątletnia? Raczej osiemdziesięcioletnia. Staruszka po prostu dostosowała obrazek do współczesności. :D

Avatar Bartosz1997

23 sierpnia 2012, 12:29

@Pikachu: przecież pisze osiemdziesięcioletnia

Avatar LuKeila

23 sierpnia 2012, 15:11

@Bartosz1997: Jest napisane a nie 'pisze' Taka tam uwaga *-*

Avatar Pikachu

23 sierpnia 2012, 15:51

@Bartosz1997: Teraz tak, ale wcześniej było "osiemdziesiątletnia".

Avatar Bartosz1997

24 sierpnia 2012, 09:19

@Pikachu: to nie wiedzialem

Avatar fan12

24 sierpnia 2012, 08:12

wczoraj widzialem w telewizij

Avatar lenatomia

23 sierpnia 2012, 10:59

Przyznam się Wam, że kocham Boga i boli mnie, że ludzie śmieją się z takiej świętości. Nie karzę nikomu wierzyć, ale uszanujcie chociaż cudze uczucia. Śmiać można się ze wszystkiego dosłownie, zostawmy religię w spokoju. Buziak dla wszystkich, zwłaszcza tych umieszczających żarty:)

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2012, 12:17

@lenatomia: My nie śmiejemy się z Boga, tylko z tego co zrobiła ta staruszka.

Avatar miszcz

23 sierpnia 2012, 14:58

@lenatomia: A czy ktoś się tu śmieje z Boga? Nie wydaje mi się...

Avatar kuba535

23 sierpnia 2012, 21:32

@lenatomia: my sięnie śmiejemy z tego jak wygląda ten obraz, tylko z tego jak go ta pani przerobiła, to jest różnica

Avatar MOonIAxDii

23 sierpnia 2012, 16:22

The *** o.O

Avatar
bar2353441

23 sierpnia 2012, 15:51

heh na info cały czas o tym gadaja

Avatar minik99

23 sierpnia 2012, 13:00

heh prawie jak orginał :D

Avatar martinez_pb

23 sierpnia 2012, 12:46

Po jej śmierci te dzieło będzie pewnie warte miliony ;)

Avatar KoxNaJeja

23 sierpnia 2012, 09:10

Jeżeli to prawda to.. hahahhaahsahhahshhdahhahhha

Avatar amanda

23 sierpnia 2012, 09:14

@KoxNaJeja: to prawda! widziałam reportaż z tą babką. 80 letnia staruszka ;)

Avatar KoxNaJeja

23 sierpnia 2012, 09:59

@amanda: 80 letnia staruszka której przydały by się okulary ;D

Avatar paintowy_master

23 sierpnia 2012, 10:24

@KoxNaJeja: prawda

Avatar LOLOYUK

23 sierpnia 2012, 11:05

@paintowy_master: Normalnie narysowała sztukę nowoczesną :D

Avatar Pottermanka

23 sierpnia 2012, 10:57

Pikachu ma racje, "-dziesiecioletnia", nie "-dziesiatletnia".

Avatar jacek1s

23 sierpnia 2012, 10:46

mam podobny obrazek jak ten najbardziej na lewo :D 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ikony

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka