Odrestaurowany wizerunek Jezusa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2012, 10:54
i to jest sztuka ;D
Odpisz
24 sierpnia 2012, 09:17
ta pani co zepsula ten obraz powiedzia ,, troche nie wyszlo,, a parafianie z tej parafi ochrzcili ten obraz,,rozmyty jez,,
Odpisz
24 sierpnia 2012, 09:50
@mtista: Najlepsze było to, że zrobiła to sama od siebie, po prostu przyszła i pomalowała obraz nikt jej na to nie pozwolił. Wyjechała później na trochę i była strasznie zdziwiona, że ten obraz wywołał takie poruszenie.
Odpisz
24 sierpnia 2012, 11:44
@Hodor: ja slyszalem ze to ksiadz jej kazal to zobic i kto chcial mogl wejsc do kosciola i zobaczyc jak ona to ,,odrestaurowywala,, ona tak mowila w wywiadzie dla wiadomosci wczoraj
Odpisz
24 sierpnia 2012, 10:54
wygląda jak jeż :)
święty jeż , święty jeż
w niego wierz, w niego wierz
Odpisz
24 sierpnia 2012, 09:57
Jeżus :D
Odpisz
24 sierpnia 2012, 09:31
Wczoraj w wiadomościach było :P
Odpisz
23 sierpnia 2012, 10:51
Osięmdziesiątletnia? Raczej osiemdziesięcioletnia. Staruszka po prostu dostosowała obrazek do współczesności. :D
Odpisz
23 sierpnia 2012, 12:29
@Pikachu: przecież pisze osiemdziesięcioletnia
Odpisz
23 sierpnia 2012, 15:11
@Bartosz1997: Jest napisane a nie 'pisze' Taka tam uwaga *-*
Odpisz
23 sierpnia 2012, 15:51
@Bartosz1997: Teraz tak, ale wcześniej było "osiemdziesiątletnia".
Odpisz
24 sierpnia 2012, 09:19
@Pikachu: to nie wiedzialem
Odpisz
24 sierpnia 2012, 08:12
wczoraj widzialem w telewizij
Odpisz
23 sierpnia 2012, 10:59
Przyznam się Wam, że kocham Boga i boli mnie, że ludzie śmieją się z takiej świętości. Nie karzę nikomu wierzyć, ale uszanujcie chociaż cudze uczucia. Śmiać można się ze wszystkiego dosłownie, zostawmy religię w spokoju. Buziak dla wszystkich, zwłaszcza tych umieszczających żarty:)
Odpisz
23 sierpnia 2012, 12:17
@lenatomia: My nie śmiejemy się z Boga, tylko z tego co zrobiła ta staruszka.
Odpisz
23 sierpnia 2012, 14:58
@lenatomia: A czy ktoś się tu śmieje z Boga? Nie wydaje mi się...
Odpisz
23 sierpnia 2012, 21:32
@lenatomia: my sięnie śmiejemy z tego jak wygląda ten obraz, tylko z tego jak go ta pani przerobiła, to jest różnica
Odpisz
23 sierpnia 2012, 16:22
The *** o.O
Odpisz
23 sierpnia 2012, 15:51
heh na info cały czas o tym gadaja
Odpisz
23 sierpnia 2012, 13:00
heh prawie jak orginał :D
Odpisz
23 sierpnia 2012, 12:46
Po jej śmierci te dzieło będzie pewnie warte miliony ;)
Odpisz
23 sierpnia 2012, 09:10
Jeżeli to prawda to.. hahahhaahsahhahshhdahhahhha
Odpisz
23 sierpnia 2012, 09:14
@KoxNaJeja: to prawda! widziałam reportaż z tą babką. 80 letnia staruszka ;)
Odpisz
23 sierpnia 2012, 09:59
@amanda: 80 letnia staruszka której przydały by się okulary ;D
Odpisz
23 sierpnia 2012, 10:24
@KoxNaJeja: prawda
Odpisz
23 sierpnia 2012, 11:05
@paintowy_master: Normalnie narysowała sztukę nowoczesną :D
Odpisz
23 sierpnia 2012, 10:57
Pikachu ma racje, "-dziesiecioletnia", nie "-dziesiatletnia".
Odpisz
23 sierpnia 2012, 10:46
mam podobny obrazek jak ten najbardziej na lewo :D 5/5
Odpisz