Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie po oczach
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 22:32
Ach te błędne tłumaczenia nadane tylko po to żeby ktoś mógł je wstawić dla beki na innym forum
Odpisz
15 lutego 2016, 22:49
@Saitama: Kontekst był ten sam :/
Odpisz
16 stycznia 2019, 01:19
@Saitama:
Odpisz
15 lutego 2016, 22:10
Bądźmy dumni z nie-rowerzystów.
Odpisz
15 lutego 2016, 22:23
@pavlopavo: ale rowerzysta bez uprawnień był fajny ;-;
Odpisz
15 lutego 2016, 23:41
@ozi12: aj kri ewry tajm.
Odpisz
6 marca 2016, 19:27
@pavlopavo: "Nie dumnuję"
Odpisz
6 marca 2016, 17:55
saitama jest super, nie mogę się doczekać następnych odcinków
Odpisz
15 lutego 2016, 22:02
"Nie pedałuję" never forget.
Odpisz