Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2020, 14:19
A najfajniej jest jak na samym początku jakiś light pojedzie i załatwi arte i kamperów
Odpisz
16 kwietnia 2016, 20:36
ja AMX 12t rozwaliłem Tigera I i Ferdka
Odpisz
10 marca 2016, 14:25
kiedy grasz czołgiem ciężkim i widzisz jak te małe gówienka próbują cie pokonac
Odpisz
10 marca 2016, 16:17
@tr_8r: Ja kiedys rozwalilem IS-6 crusaderem xD
Odpisz
10 marca 2016, 16:19
@mante: nie wiem czy to glicz czy co ale bizonem da się zniszczyć tigera ale musisz mieć złote ammo, na filmikach dostawał dużeobrażenia od bizona
Odpisz
10 marca 2016, 17:34
@tr_8r: Dokladnie.
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2016, 19:14
@tr_8r: W Wocie małe czołgi są słabe, a World of Warships te małe stateczki (niszczyciele) są najgroźniejsze i najbardziej wku*wiają.
Odpisz
10 marca 2016, 19:28
@Pitrekkk: akurat w to nie grałem ale już mi się to nie podoba. małe, zwinne, śmiercionośne i może zapi***alać po całej mapie z szybkością porshe
Odpisz
10 marca 2016, 19:56
@tr_8r: Trudne do wykrycia i do trafienia, szybkie (mają jeszcze turbo), mogą tworzyć dym przez to ty oraz jednostki, które do niego wpłyną znikają, potem patrzysz taki gówniak jest 5km od Ciebie i pa pa oraz śmiercionośne torpedy. Grając japońskim pancernikiem 5 tieru Kongo boję się bardziej małych niszczycieli niż silniejszych pancerników np. New Mexico, Yamato, Fuso . Prawie zapomniałem niszczyciele są w luj zwrotne w wyniku czego z np. 10km z pancernika jest niemal nie do trafienia, o ile gracz, który nim gra ogarnia to i owo.
Odpisz
11 marca 2016, 13:56
@Pitrekkk: na którym tier-u są takie małe gówna? nie grałem w wow
Odpisz
11 marca 2016, 14:28
@tr_8r: Drugim
Odpisz
10 marca 2016, 19:17
Ten uczuć kiedy z pancernika o zasięgu 21 km przesiądziesz się na krążownik z maks 13km.
Odpisz
10 marca 2016, 16:14
Nie tylko odnośnie WoT'a, np. gdy walczysz z bosem w grze, dystans to twój sojusznik o ile walisz na odległość
Odpisz
10 marca 2016, 15:23
A czy to nie jest altyleria i czołg lekki ?
Odpisz
10 marca 2016, 14:13
O co chodzi?
Odpisz
10 marca 2016, 14:23
@Piotresiek: World Of Tanks
Odpisz
10 marca 2016, 13:20
rewelacyjne:-) czekam na więcej
Odpisz
10 marca 2016, 13:08
Chyba na odwrót
Odpisz