Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Strychuu

24 marca 2020, 14:19

A najfajniej jest jak na samym początku jakiś light pojedzie i załatwi arte i kamperów

Avatar X_king_ponczek_X

16 kwietnia 2016, 20:36

ja AMX 12t rozwaliłem Tigera I i Ferdka

Avatar tr_8r

10 marca 2016, 14:25

kiedy grasz czołgiem ciężkim i widzisz jak te małe gówienka próbują cie pokonac

Avatar mante

10 marca 2016, 16:17

@tr_8r: Ja kiedys rozwalilem IS-6 crusaderem xD

Avatar tr_8r

10 marca 2016, 16:19

@mante: nie wiem czy to glicz czy co ale bizonem da się zniszczyć tigera ale musisz mieć złote ammo, na filmikach dostawał dużeobrażenia od bizona

Avatar mante

10 marca 2016, 17:34

@tr_8r: Dokladnie.

Avatar Pitrekkk

Edytowano - 10 marca 2016, 19:14

@tr_8r: W Wocie małe czołgi są słabe, a World of Warships te małe stateczki (niszczyciele) są najgroźniejsze i najbardziej wku*wiają.

Avatar tr_8r

10 marca 2016, 19:28

@Pitrekkk: akurat w to nie grałem ale już mi się to nie podoba. małe, zwinne, śmiercionośne i może zapi***alać po całej mapie z szybkością porshe

Avatar Pitrekkk

10 marca 2016, 19:56

@tr_8r: Trudne do wykrycia i do trafienia, szybkie (mają jeszcze turbo), mogą tworzyć dym przez to ty oraz jednostki, które do niego wpłyną znikają, potem patrzysz taki gówniak jest 5km od Ciebie i pa pa oraz śmiercionośne torpedy. Grając japońskim pancernikiem 5 tieru Kongo boję się bardziej małych niszczycieli niż silniejszych pancerników np. New Mexico, Yamato, Fuso . Prawie zapomniałem niszczyciele są w luj zwrotne w wyniku czego z np. 10km z pancernika jest niemal nie do trafienia, o ile gracz, który nim gra ogarnia to i owo.

Avatar tr_8r

11 marca 2016, 13:56

@Pitrekkk: na którym tier-u są takie małe gówna? nie grałem w wow

Avatar Pitrekkk

11 marca 2016, 14:28

@tr_8r: Drugim

Avatar Pitrekkk

10 marca 2016, 19:17

Ten uczuć kiedy z pancernika o zasięgu 21 km przesiądziesz się na krążownik z maks 13km.

Avatar Dexterek

10 marca 2016, 16:14

Nie tylko odnośnie WoT'a, np. gdy walczysz z bosem w grze, dystans to twój sojusznik o ile walisz na odległość

Avatar anonimanonim

10 marca 2016, 15:23

A czy to nie jest altyleria i czołg lekki ?

Avatar Piotresiek

10 marca 2016, 14:13

O co chodzi?

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2016, 14:23

@Piotresiek: World Of Tanks

Avatar beboczek

10 marca 2016, 13:20

rewelacyjne:-) czekam na więcej

Avatar Nietypowy

10 marca 2016, 13:08

Chyba na odwrót

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Szybki jak błyskawica

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Angielskie śmieszki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka