Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Północne Węgry
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2017, 15:26
Już nie aktualne :P
Odpisz
15 grudnia 2017, 16:16
Czmu?
Odpisz
15 grudnia 2017, 18:46
Arta ogłusza czołgi zamiast. je oneshotować.
Odpisz
9 marca 2016, 17:00
Troll gun z su-152 pozdrawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:12
@Suhak: Phi ISU z BL-10 to dopiero troll
Odpisz
9 marca 2016, 15:44
Tam jest 1945 dmg. Considence? I don't think so.
Odpisz
16 lutego 2016, 15:12
Tam chyba bez przypadku uderzenie od ruskiego to -1945 :)
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2016, 15:38
@CitroenBomba: 8/05/1945 never forget?
Odpisz
16 lutego 2016, 13:50
Bo Ruscy muszą być OP...
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2016, 15:34
@korobov: takie jest prawo natury :)
Odpisz
9 marca 2016, 15:14
porównywanie 6 tieru do 10
Odpisz
16 lutego 2016, 15:00
Jeżeli strzelasz do czołgu ciężkiego 10 poziomu z FV304 to powodzenia życzę.
Odpisz
16 lutego 2016, 12:02
Idę do schronu przeciwspamowego.
Odpisz
16 lutego 2016, 12:04
@wojtekrozrabiaka: To były tylko 2 ;___; Bunkier ci nie potrzebny
Odpisz
16 lutego 2016, 12:06
Ale chyba będzie zaraz ulewa spamowa.
Odpisz
16 lutego 2016, 12:06
@wojtekrozrabiaka: Była już z Bolkiem i Lolkiem
Odpisz
16 lutego 2016, 12:09
Ale tamta była fajna.':v
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2016, 12:12
@wojtekrozrabiaka: A dziękuję, dziękuję ;V
PS: To było niczym jakieś powstanie...
Odpisz