Gdyby to było takie proste...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2016, 12:07
#SuuTeam
Odpisz
6 kwietnia 2018, 21:35
@Pandzianikki: Mia
Odpisz
6 kwietnia 2018, 22:05
@blacha3434: wszystkie
Odpisz
12 marca 2017, 18:46
Odpisz
12 maja 2016, 23:18
Suu jest sami wiecie :#
Odpisz
25 czerwca 2016, 15:49
@Lamas: Shiina <3
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:32
Zrobili Anime z Monster Mosume? :O
Odpisz
16 lutego 2016, 21:04
Monster Musume <3
Odpisz
16 lutego 2016, 21:16
Moje pierwsze anime. Uwielbiam je! Polecam wszystkim!
Na obrazku moja ulubiona postać z wszystkich epizodów. Szkoda ze tak mało ich jest...
Odpisz
16 lutego 2016, 21:20
@Sebzer: Suu... Najlepsza wersja bez cenzury... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2016, 21:44
@CrazyMe: Obejrzyj Dakara Boku (chyba) wa dekinai , tam się napaczysz (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lutego 2016, 21:57
Jest ecchi, jest harem, pozostaje dziękować.
Odpisz
16 lutego 2016, 22:23
@FuryGaming: Dzięki! skorzystam... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 lutego 2016, 01:35
@CrazyMe: Będzie kiedyś kontynuacja w formie anime?
Odpisz
17 lutego 2016, 02:02
już obejrzałem
Odpisz
17 lutego 2016, 02:03
@CrazyMe: centarea lepsza
Odpisz
17 lutego 2016, 07:28
Też jest fajna, ale według mnie najlepsza jest Rachnea (czy jakoś tak)
Odpisz
18 lutego 2016, 06:08
@CrazyMe: nie wiedziałem że lubisz takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 lutego 2016, 07:02
Heh... Pająków to się boję, ale ona... ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Teraz wyszło jakbym była lesbą... ;-;
Odpisz
18 lutego 2016, 07:06
@CrazyMe: ja bym jej pozwolił wplątać mnie w jej sieć każdego dnia
Odpisz
18 lutego 2016, 14:28
W anime jest potwierdzone że umie na kilka sposobów... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 lutego 2016, 17:52
@CrazyMe: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lutego 2016, 15:09
to anime nie jest dla 14latków
Odpisz
22 lutego 2016, 16:34
Manga najlepsza, bo nie ma cenzury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A najbardziej lubię Zombinę za charakter.
Odpisz
22 lutego 2016, 16:48
@CrazyMe: Rachnea!? ;-; Ja bym się do niej nie zbliżał. Miia najlepsza.
Odpisz
22 lutego 2016, 16:52
dzięki za tytuł
Odpisz
22 lutego 2016, 17:10
pierwszy odcinek trzeba przecierpieć..... ale fajnie murzynów leją :D
Odpisz
22 lutego 2016, 17:45
Dobry masz gust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lutego 2016, 18:48
@Janusz_Przewodnik: 1 raz oderwali od Kimihita, 2 razy mieli wypadek samochodowy a raz Rachnea całą paczkę "zpajęczynowała". :v
Odpisz
22 lutego 2016, 19:38
albedo! ^_^
Odpisz
22 lutego 2016, 20:40
Po 1 odcinku już ją polubiłem. ^-^
Odpisz
22 lutego 2016, 20:46
możliwe że będzie nowy sezon (overlord'a)
Odpisz
22 lutego 2016, 21:00
Yay! \ (•◡•) / Jednak ja wciąż jestem na 4 odcinku, a internet nie najszybszy więc na razie skupię się na 1 serii.
Odpisz
22 lutego 2016, 21:02
byłoby szkoda gdybym ci zespoilerował finał
Odpisz
23 lutego 2016, 15:52
Ani mi się waż... nie mów tego.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2016, 18:00
a się odważe
Odpisz
23 lutego 2016, 18:20
Bo cię nie polubię!
Odpisz
23 lutego 2016, 18:23
masz spoiler na końcu pojawiają się napisy końcowe
Odpisz
23 lutego 2016, 18:38
Oż ty zdradziecki... nie lubię cię. Łyso ci teraz?
Odpisz
23 lutego 2016, 18:41
nie
Odpisz
27 lutego 2016, 20:48
:o
Odpisz
17 lutego 2016, 01:01
Trafiłam na to anime przez to że na jeja był z tym obrazek, przez takie obrazki ludzie oglądają nie wiedząc w co się pakują ;)
Odpisz
17 lutego 2016, 02:04
@oliwia1317: ja wiedziałem i nie żałuję darling-kun
Odpisz
22 lutego 2016, 18:28
darlin'
Odpisz
22 lutego 2016, 19:37
@megadeth116: darling czyli najdroższy/a
Odpisz
22 lutego 2016, 19:44
Wiem, ale w anime mówiła darlin' a nie darling. Brzmi bardziej Japońsko (ze względu na literę "N")
Odpisz
22 lutego 2016, 20:47
@megadeth116: dafuck
Odpisz
22 lutego 2016, 22:19
W Japońskim alfabecie wszystkie litery są sylabami wliczając samodzielną literę "n" oraz pojedyncze litery a, o u e, i. Wszystkie sylaby kończą się u nich na właśnie te litery wliczając "n". Dlatego słowo "darling" zostało by zmienione w japońskim na "darlingu". Ot cała filozofia
Odpisz
23 lutego 2016, 06:46
@megadeth116: ale ja oglądam po angielsku
Odpisz
23 lutego 2016, 23:42
ja z angielskimi napisami :/
Odpisz
24 lutego 2016, 16:05
@megadeth116: ok
Odpisz
22 lutego 2016, 21:10
Odpisz
22 lutego 2016, 14:51
Wiele kobiet by tak chciało...
I mężczyzn tez ;)
Odpisz
17 lutego 2016, 22:58
Obejrzałam. Całe. Po. Obejrzeniu. Zorientowałam. Się. Że. To. Hentai.
Moje biedne oczy... Mózg...
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2016, 06:08
to nie jest hentai a ecci
Odpisz
18 lutego 2016, 07:44
Jeżeli się nie mylę, to ecchi to rodzaj w którym biega pełno cycatych bab. Wolę Snk, Kuroshitsuji czy Death Note.
Odpisz
18 lutego 2016, 17:53
zależy od twórców
Odpisz
22 lutego 2016, 14:15
W większości anime biega pełno cycatych kobiet, echhi to te w których widać im bieliznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lutego 2016, 18:27
Ecchi zawiera jedynie podtekst seksualny i tyle. Może być on mniej lub bardziej (a czasami nawet przesadnie) pokazany. Jedynymi warunkami rozróżniającymi ecchi i hentai to to, że w ecchi nie może być genitaliów i stosunków płciowych.
Odpisz
22 lutego 2016, 18:38
@megadeth116: Ok. Jednak, gdyby nie to, że to ecchi ta seria mogłaby mi się spodobać. Ten pomysł z wymianą gatunków już jest dobry, ale nie wiem po co dodali tam Masę podtekstów. Najgorsza była scena z jajkiem. Nie cierpię tej sceny.
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2016, 18:51
Tę akurat pominąłem :p Też jej nie lubię.
Odpisz
17 lutego 2016, 19:29
Odpisz
17 lutego 2016, 09:28
Czyli kolejne anime do listy oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lutego 2016, 21:49
eko-fapfolder
Odpisz
16 lutego 2016, 21:07
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lutego 2016, 21:04
Manga lepsza.
Odpisz