Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar messi16

6 marca 2016, 13:06

Się napracowałeś przy tym obrazku.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 22:21

"...der"

Avatar JPsoldier

Edytowano - 5 marca 2016, 17:26

Iphone >samsung telefony
Wszystko inne od Samsung < apple

Avatar
Captain_0bvious

5 marca 2016, 17:29

@JPsoldier: produkty Apple = gówno

Avatar FuryHedgehog64

5 marca 2016, 17:33

@JPsoldier: Tylko że jak upuścisz takiego srajfona na podłogę to już po nim. Mam 2 samsungi (jeden ma 4 lata) i nie raz nimi rzucałem. Do dzisiaj działają.

Avatar Windows_10

5 marca 2016, 17:39

całe apple = gówno

Avatar megabolt22

5 marca 2016, 17:42

produkty Apple < gówno

Avatar Anrikayak

5 marca 2016, 17:51

@FuryHedgehog64: ja swoją lumią rzucam od tak o podłogę i nic jej nie jest

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 17:56

@JPsoldier: O pacz ku*wa mam Ajfona! Ma nie doje**ne jabłko i jest git! Ch*j z tym, że ma gówniany ekran i aktualizacje lagują system i innnee!
- "Powiedział gimbobogacz!"

Avatar CapitainObvious

5 marca 2016, 18:08

@JPsoldier: Apple - złodziejstwo... radze poczytać o tym jak nasz rodak (Steve Woźniak) zrobił spory kawał roboty w pracy nad podstawami systemu, firmy i produktów, które pewien "ktoś" sobie przywłaszczył bo ja nie słyszałem osobiście o Woźniaku w książce albo telewizij , zresztą inni ludzie też dużo pracowali nad tym, ale niestety w głównej mierze to nie oni są uważani za stworzycieli podstaw produktów i samej firmy. Dziękuje, dowidzenia \________/

PS:Chciałbym jeszcze dodać, że w produktach apple większość pieniędzy płacimy za markę, nie za produkt. Jak coś pomyliłem to poprawcie, ale większości jestem pewien.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 18:59

@CapitainObvious: i płacimy za prace dzieci

Avatar Obi_Wan

5 marca 2016, 20:41

Avatar CapitainObvious

5 marca 2016, 21:00

@Obi_Wan: Witaj obiwanie, widzę że twoja moc skupia się dzisiaj na elektronice.

Avatar JPsoldier

Edytowano - 5 marca 2016, 21:44

Nie jest gowno , bo mam iphona 3 lata oraz te mity o lagowaniu sie telefonu to sciema. I tak wiem , ze bys chcial dostac igowno :)

Avatar JPsoldier

5 marca 2016, 21:45

@FuryHedgehog64: Gratulacje , ja uwazam , ze telefon nie sluzy do rzucania

Avatar JPsoldier

5 marca 2016, 21:46

A myslisz , ze samsungi robia zadowoleni z zycia milionerzy ?

Avatar JPsoldier

5 marca 2016, 21:49

@CapitainObvious: Moze i place za marke , moze i mnie okradaja . Mam iphona 3 lata i ani razu mi sie nie zacial . Wiec do wszystkich jejowiczow , ktorzy maja jakies samsungi/htc/LG . WSZYSCY PISZA , ZE Apple to gowno a i tak kazdy by takiego chcial ;)

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 22:00

@JPsoldier: Myśli że wole srajsunga , wole nokie , sony i MS oraz acera

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 22:01

@JPsoldier: Kupić te gówno to ja wole się powiesić niż korzystać z iPhone, imaca , ipada oraz ipoda

Avatar CynicznyIntelektualista

5 marca 2016, 22:04

@JPsoldier: Człowieku, skończył mi się na tobie limit negatywnych opinii...
PS. Ja chyba jestem jakimś wyjątkiem bo ja nie chcę i nigdy nie chciałem tego gówna od Apple
PS2. Międzynarodowy związek twórców nawozów pozywa Apple... Oni pierwsi robili gówno dla narcyzów XD

Avatar JPsoldier

5 marca 2016, 22:22

Tez bym sie powiesil gdybym mial uzywac maca

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 22:23

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 22:24

@JPsoldier: Giń poganie tylko Windows jest słuszny jako religia dla no-liveów

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 22:25

@JPsoldier: Ale igówna jakim jest iPhone to podwójnie

Avatar
Captain_0bvious

5 marca 2016, 23:09

@JPsoldier: Gdybym dostał jakikolwiek wyrób Appla, to od razu bym to sprzedał.

Avatar CapitainObvious

6 marca 2016, 14:53

@CynicznyIntelektualista: Polać temu panu !
PS: też na nim straciłem godzinny limit negatywnych opinii... A jakiegokolwiek gówna od apple bym nie kupił.

Avatar palecka

5 marca 2016, 17:10

Chyba było.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Totalnie

Ostry ten sędzia

To musiało być męczące

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka