Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Izkalol0

16 lutego 2016, 18:28

Avatar Lady_Deadpool

16 lutego 2016, 19:32

@Izkalol0: Long story short.
Facet zwrócił straży miejskiej uwagę, zaczął to nagrywać,
to oni się wkurzyli, pobili go
i wywieźli do lasu, nie wiadomo po co....

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar masterpolska

4 marca 2016, 22:19

@Lady_Deadpool: Jakby był tam Stonoga to inaczej by się to skończyło.

Avatar BOSS111

5 marca 2016, 00:30

@masterpolska: naucz się kultury

Avatar masterpolska

6 marca 2016, 20:40

@BOSS111: I wyp*erdalaj za bramę raz ku*wa.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 07:24

Kolejna taka sytuacja... Nie wiem co straż miejska chce osiągnąć takim postępowaniem. Ja osobiście jestem za tym aby straż miejska została zlikwidowana i tak większą robotę robi policja.

Avatar Kideu

16 lutego 2016, 21:32

Najpierw u Wardegi na fejsie
Potem w wiadomościach
Teraz tu

WINCYJ!

Avatar gelo1238

Edytowano - 4 marca 2016, 16:38

@Kideu: Nie ma sprawy.
Nigdy mi się obrazki nie dodają do komentarza, ku*wa :/

Avatar Saren13

4 marca 2016, 22:27

@Kideu: u Boxdela też było (yt)

Avatar PolskiRusek

5 marca 2016, 01:18

@Kideu: Jeszcze u BOXDEL'a

Avatar Astronneu

4 marca 2016, 18:58

Dałbym Ci order Internetu explorera ale mi sie skończyły

Avatar Nameless

16 lutego 2016, 23:26

Od zawsze mnie denerwuje straż miejska, to niższa umysłowo i możliwościowo Policja z kompleksem niższości który jak oni twierdzą trzeba odreagować na cywilach.

Avatar Brind

4 marca 2016, 16:36

@Nameless: do straży miejskiej idą ci którzy nie dostali się do szkoły policyjnej

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 17:58

Chyba było o tym na tvp info

Avatar mrkhrova

16 lutego 2016, 18:01

To bardzo możliwe, sprawa jest dosyć głośna.

Avatar Interfectrix

16 lutego 2016, 18:23

przed chwilą było na TVP2 w panoramie

Avatar Fina258

17 lutego 2016, 00:32

Potwierdzam że było w wiadomościach.

Avatar bylejakbylegdzie

16 lutego 2016, 22:13

wiara w polskie służby porządkowe odzyskana

Avatar mogaj

16 lutego 2016, 19:47

Tylko skończyłem czytać i słyszę z telewizora obok o tym samym.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Północne Węgry

Pilne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka