Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Linvera

7 marca 2016, 16:33

Ja się doczekałam takiego dnia!

Avatar chefajstos

7 marca 2016, 16:26

Miałem sen... To on mówił

Avatar kubczakof

7 marca 2016, 15:42

ustawienia ---> powiadomienia ---> zaproszenia do gier * wyłącz

Avatar troll25

7 marca 2016, 15:04

bądź FARTOWNYM brajanem niefartowny brajanie

Avatar Misia299

Edytowano - 7 marca 2016, 14:11

Ja na szczęście nie dostaję żadnych zaproszeń do gier.

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2016, 14:04

Jasconics zrób poradnik:
"Jak nie otrzymywać zaproszeń do gier od znajomych:
-Nie miej znajomych
-Done!"

Avatar dustin2001

7 marca 2016, 14:43

Działa, nie mam znajomych, nie mam problemów.

Avatar CeeKay

7 marca 2016, 11:22

na NK tak miałem

Avatar Anrikayak

7 marca 2016, 13:57

@CeeKay: pjona ;-;

Avatar mrklorens

7 marca 2016, 13:16

zaproszenia do gier
co to takiego?

Avatar CEzikMaj

7 marca 2016, 11:05

"Blokuj powiadomienia aplikacji" jest taka funkcja.

Avatar JaJestemZWami

17 lutego 2016, 16:38

Ja nie mam zaproszeń do gier bo wszystkich cisne... Nikt mnie nie zaprasza ;( jestem taki samotny ;(

Avatar FallOutGirl

17 lutego 2016, 14:34

Wystarczy wywalić głupich znajomych... Ja mam codziennie dużo powiadomień, ale jakoś żadnego o grach. Hmm... Naprawdę, to nie takie trudne. I nie dodawać ludzi, których nie znasz, a zaproszenie do znajomych było tylko dlatego, że "o, mam jednego wspólnego znajomego!"

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2016, 08:02

A jaki problem jest zablokować zaproszenia do gier?

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 22:40

ja mam tak codzienie bo rzadko na fb wchodze (jak jusz to sprawdzic czy ktos mi bana nie dal)

Avatar RecOr

16 lutego 2016, 22:52

Zboleję brak polskich znaków, brak interpunkcji, zaczynanie zdania z małej litery... ale tego nie zboleję... już*.

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 23:01

@RecOr: To dla niego typowe. "Jwsli wysle ci widaomosć bez błedow, to Haf-Laj 3 wydzie jurto"

Avatar uberIGGENN

17 lutego 2016, 07:53

już*

Avatar Fina258

16 lutego 2016, 23:56

To ja mam zawsze ten twój wymarzony dzień.

Avatar Polska_z4smazka

16 lutego 2016, 23:25

Ja każdego kto wysyła zaproszenie profilaktycznie wypier*alam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Pozdrawiam świetliki

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jakby trochę nie fair

Nie są aż takie pyszne

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka