Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2016, 23:22
Odpisz
6 maja 2021, 12:14
@Mr_Skwarka: Yes
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 06:01
Po ch*j oglądać mecze? Co to zmienia ? popatrzymy jak sobie piłka lata po bojsku a Lewandowski nabija bramki?
To tak jak z oglądaniem grania w gry.
\_________/
*komentarz nie miał na celu nikogo obrażać*
I to spinanie dupy kur*a NA W-F o to, czy ktoś strzelił bramkę, kto nie, a kto bronił, kto był lepszy...
To jest zwykły W-f ;-;
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 07:46
@Capitan_Fail: Racja lepiej porozciagac się dla zdrowia czy coś a nje tak np ciągle pod presją kolegów grać to już lepiej np pobiegac
Odpisz
21 lutego 2016, 10:46
@Capitan_Fail: Mówiłem już, że oglądając jak sie ustawiają najlepsze zespoły samemu można się czegoś nauczyć.
Odpisz
21 lutego 2016, 11:25
@Capitan_Fail: Jak dla mnie ludzie za bardzo przeżywają sport, czy to na profesjonalnym meczu czy też lekcji w-f. To już dawno przestał być sposób na zdrowie czy rozrywka, teraz to chodzi przede wszystkim o grubą kasę i ewentualne danie komuś po mordzie za to, że jest fanem przeciwnej drużyny.
Odpisz
21 lutego 2016, 12:09
@Obi_Wan_Kenobi: lepiej to poprostu siedzieć w domu na dupie
Odpisz
21 lutego 2016, 12:26
@kubczakof: No w się ale potem wygląda się jak się wygląda
Odpisz
21 lutego 2016, 12:29
@Obi_Wan_Kenobi: jak się siedzi w w domu to chyba tylko jak ktoś w odwiedziny ;p
Odpisz
21 lutego 2016, 13:59
@Capitan_Fail: Mecze ogląda się po to żeby poprostu kibicować albo zapamiętać jakieś rozegrania taktyczne z meczu. Dla niektórych jest to hobby. Nie wszyscy mogą grać w piłkę, więc oglądają ją.
Odpisz
21 lutego 2016, 14:05
@arki316: Każdy przeżywa to co mu się podoba. Dla mnie nadal jest to rozrywka. Wyobraź sobie że zawodnicy też mają rodziny i chcąc dla nich jak najlepiej wybierają klub który oferuje najwięcej pieniędzy. ;)
Odpisz
21 lutego 2016, 19:12
@szkrymega: Ale w tym "przeżywaniu" to trzeba robić z głową, a nie, że po przegranym meczu rozpieprzamy wszystkie okoliczne przystanki, przyklejamy durne nalepki gdzie popadnie i piszemy na murach nazwy ukochanych klubów albo wyzwiska w stronę innych kibiców. A poza tym wkurza mnie to, że ci zawodnicy tyle zarabiają - jest to nieuczciwe w stosunku do normalnie pracujących ludzi. Nie jeden zawodnik dostaje więcej za mecz (nawet przegrany) niż przeciętny polak zarobi w ciągu 10 lat (jeśli nie całego życia). Nie denerwowałoby mnie gdybym miała godnie płacone za swoją pracę, ale nie mam - podobnie jak 3/4 obywateli tego kraju.
Odpisz
21 lutego 2016, 23:15
@arki316: Ja pisałem o kibicach, nie o kibolach. Tu masz rację, takich kiboli trzeba tępić.
Dużo pieniędzy...no fakt. Tyle że trzeba się wybić do takiej ekstraklasy.
Odpisz
22 lutego 2016, 10:08
@szkrymega: Tak, trzeba się wybić, ale czy to usprawiedliwia takie zarobki? Wielu ludzi poświęca się by zdobyć pracę ucząc się latami, np. lekarze, a nie zarabiają na miesiąc tyle co taki piłkarz za jeden mecz.
Odpisz
22 lutego 2016, 11:13
@arki316: Rozumiem Ciebie...ale nic nie poradzisz...życie to nie bajka.
Odpisz
22 lutego 2016, 11:33
@szkrymega: to prawda. Jedyne co mogę zrobić to nie oglądać tego w telewizji i nie chodzić na mecze licząc, że pewnego dnia świat zmądrzeje.
Odpisz
22 lutego 2016, 12:58
@arki316: To nie oglądaj. Ja będę oglądał bo lubię, a Tobie życzę więcej piniążków. ;)
Odpisz
21 lutego 2016, 15:00
Zacząłbym oglądać mecze ale myślę że księża mogliby przestać
Odpisz
17 lutego 2016, 17:37
Zawsze się zastanawiałem po ch*j te dzieci? Powie ktoś?
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2016, 17:41
@Kapitan_Jack_Sparrow: No ja też nie wiem! Z resztą ja to w dupie mam te mecze, bo co w nich ciekawego?!
Siedzisz i gapisz jak lata piłka, co innego samemu sobie pograć albo jak to mecz na cele charyttywne!
No tak to po co!
\____________/
PS. Taki początek z tymi laskami to bym i tak obejrzał, resztę nie!
Odpisz
17 lutego 2016, 17:45
Ja oglądam tylko ważne mecze reprezentacji np. eliminacje na euro. Co innego, tak jak powiedziałeś, samemu pograć.
Odpisz
17 lutego 2016, 17:48
@Kapitan_Jack_Sparrow: W piłkę dobry nie jestem, ale wole to niż jakieś mecze oglądać!
Odpisz
17 lutego 2016, 17:50
@Kapitan_Jack_Sparrow: czy kompania wschodnio - indyjska wystawia swoją drużynę, kapitanie?
Odpisz
17 lutego 2016, 17:51
Chłopie,ty nie jesteś dobry? Ja jak strzelę gola to mi wszyscy wiwatują bo to raz na półrocze i to nie zawsze ;-;
Odpisz
17 lutego 2016, 17:51
@Serzc: Gdzie na mecz?!
Odpisz
17 lutego 2016, 17:52
@Kapitan_Jack_Sparrow: Ostatnio zrobiłem asystę. Pierwszą. W życiu. Jestem w 2 gimnazjum. Żadnego gola. Nigdy.
Odpisz
17 lutego 2016, 17:58
@Szczyt_jeja: mój pierwszy w życiu gol strzeliłem w 1 gimnazjum. Był to samobój.
Odpisz
17 lutego 2016, 17:58
@Kapitan_Jack_Sparrow: nie, na "gwiazdy tańczą na lodzie"
Odpisz
17 lutego 2016, 18:01
@Szczyt_jeja: Od pewnego czasu, nie pamiętam już nawet jak to się zaczęło, sędziuję mecze u nas na wiosce. Bardziej to bieganie z gwizdkiem niż sędziowanie bo dużo rzeczy nie wiem i nie zauważam ale jednak sami po mnie przyjeżdżają i pytają czy wyjdę im posędziować (chociaż nie umiem).
Odpisz
20 lutego 2016, 21:38
@Kapitan_Jack_Sparrow: Ja też ale tak to towarzyskie nie
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2016, 21:46
@Kapitan_Jack_Sparrow: Te dzieci chyba przeciw rasizmowi ale pewien nie jestem
Odpisz
20 lutego 2016, 22:41
Oglądając mecze po pierwsze samemu można się czegoś uczyć od najlepszych, po drugie to jest kurna rozrywka i to jest ciekawe, a po trzecie można kibicować swojej drużynie.
Odpisz
20 lutego 2016, 23:22
Jeśli ktoś się sportem interesuje to widzi dużo ciekawego w oglądaniu pilki nożnej itp. O gustach się nie dyskutuje :)
Odpisz
21 lutego 2016, 14:07
@Kapitan_Jack_Sparrow: Po to wychodzą żeby spełnić swoje marzenia. Może to są dzieci które stracily rodziców i odskocznią od nędzy jest dla nich pilka nożna?
Odpisz
21 lutego 2016, 11:25
Odpisz
20 lutego 2016, 21:38
I od razu ciekawsze te wstępy! A po za tym po ch*j te dzieci?! PO CH*J?! CO KU*WA MAJĄ 8 LAT GDZIEŚ I JUŻ DO TV?! JAJA JAKIEŚ?!
Odpisz
20 lutego 2016, 23:51
@AidenPearce: Może Ci nikt tego nie mówił ale Ci wytłumaczę, te dzieci przeważnie chodzą do szkół specjalnych lub mieszkają w domu dziecka a oni chcą zrobić im przyjemność lub spełnić marzenia że takie dziecko może zostać piłkarzem.
Odpisz
21 lutego 2016, 08:31
@AidenPearce: dałem ci strzałkę w górę, tylko nie przepie**ol na głupoty
Odpisz
21 lutego 2016, 08:38
@MasterlukasxD: i co z tego? Reszta może być bita w rodzinie i o tym nikt nie pomyśli... Ja mam 7 lekcji i co? Nie powinni robić takich rzeczy.
Odpisz
20 lutego 2016, 23:46
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2016, 21:07
Księża wyrażają zażalenie wynikłe z tego wydarzenia.
Odpisz
20 lutego 2016, 22:31
@pawelek9889: toś doje**ł XDD
Odpisz
20 lutego 2016, 21:18
DŻEM!!!
Odpisz
20 lutego 2016, 21:04
zamiast dzieci to dzieciny
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 12:21
@isaac123: Jaki kreatywny nick ;-;
Odpisz
25 lutego 2016, 17:07
@GetRekt_MLG: tylko tyle masz do powiedzenia
Odpisz
17 lutego 2016, 17:16
Taką piłkę nożną lubię.
Odpisz
17 lutego 2016, 17:49
@BruceWayne: O ku*wa! Ty żyjesz!
Odpisz
17 lutego 2016, 18:05
@TheTemplar: Oczywiście, czemu myślałeś, że jest inaczej?
Odpisz
17 lutego 2016, 19:37
@BruceWayne: A tak sobie... wcale nie dlatego, że wynająłem Deathstroke'a...
Odpisz
17 lutego 2016, 20:55
@TheTemplar: Niepotrzebnie traciłeś pieniądze.
Odpisz
17 lutego 2016, 21:24
@BruceWayne: Nie płaciłem pieniędzmi.
Odpisz
17 lutego 2016, 21:32
@TheTemplar: Ok więc, trochę się boję odpowiedzi ale czym zapłaciłeś?
Odpisz
17 lutego 2016, 21:37
@BruceWayne: Kontenerem Crocsów...
Odpisz
17 lutego 2016, 17:04
Wejście na boisko
Robisz to dobrze
Odpisz