Ciało nastolatka zmienia się...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Deal życia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Cóż za brak szacunku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2018, 09:56
Odpisz
21 lutego 2016, 12:10
I tu akurat nie masz racji, on strzelał lepką cieczą z urządzenia które wynalazł i zaprojektował.
Odpisz
21 lutego 2016, 12:13
@TheGreatcat: Zależy która wersja, w trylogii filmowej strzelał sam z siebie
Odpisz
21 lutego 2016, 12:36
Był tylko jeden spider man który strzelał własną siecią. spider man 2099,
Koleś w 2099 roku chciał mieć takie same moce jak ten spider man co został opisany w książkach od historii. Kolega namieszał mu trochę w specyfiku i gdy go zażył to zaczął strzelać siecią miał takie jakby pazury na końcach palców i gdy ugryzł paraliżował. Nie miał on chyba tylko pajęczego zmysłu.
Odpisz
21 lutego 2016, 12:40
@DDGKeu: Oraz przesz pewien czas Peter w komiksach zyskał naturalne tworzenie sieci lecz potem to odwołano.
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 12:45
@EkoZjebGMO: I zapomniano o tym.
Szkoda że gdy spider 2099 przeniósł się do naszych czasów to zastał dr. okctopusa w ciele spider mana a nie prawdziwego
Odpisz
21 lutego 2016, 12:48
@DDGKeu: nom
Odpisz
27 maja 2017, 09:54
@TheGreatcat: tylko w nowych mil ta maszynach od 1 do 3 szczelal bez tego
Odpisz
22 lutego 2016, 23:01
...
To ma sens...
FUZIONEK COME HERE!
Odpisz
29 marca 2016, 15:43
Fuzionek? ;D Robin-śmieć ;-;
Odpisz
21 lutego 2016, 12:06
Sperma-men?
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 12:07
@fankashehulk: Nowy bohater: Sperma-men
Odpisz
21 lutego 2016, 12:10
@Jasnowidz: Man*
Odpisz
21 lutego 2016, 12:39
@fankashehulk: Decterek to lepiej nazwał:/
Odpisz
21 lutego 2016, 12:55
@DeadlyReaper: bywa. Takie życie.
Odpisz
21 lutego 2016, 13:24
@fankashehulk: Sperman
Odpisz
21 lutego 2016, 14:32
@fankashehulk: Deadpool
Odpisz
24 lutego 2016, 19:44
@rozwalgo: 19 łapek :D
Odpisz
22 lutego 2016, 17:53
jestem spoder monem
Odpisz
22 lutego 2016, 01:01
Wszyscy jesteśmy Spider-Manami!
Odpisz
22 lutego 2016, 00:10
To była maszyna do robienia sieci
Odpisz
22 lutego 2016, 00:11
@TowarzyszSucharek: On sam mógł chodzić po ścianach i miał super refleks
Odpisz
24 lutego 2016, 04:01
@TowarzyszSucharek: Oglądałeś tylko nowego Spider-Mana?
Odpisz
6 marca 2016, 23:55
@Slenderowiec2012: tak, resztę czytałem
Odpisz
21 lutego 2016, 18:08
dlaczego wszyscy piszą "men" zamiast "man" ;_;
men to liczba mnoga
Odpisz
21 lutego 2016, 19:00
@konbed: czepiasz się-men;-;
Odpisz
21 lutego 2016, 12:01
Spider-Man <3
Odpisz
21 lutego 2016, 17:05
@Skwarek218: *spider-man c==8
Odpisz
21 lutego 2016, 17:04
Też tak umiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 lutego 2016, 15:47
Czyli "Spider-Man" był pornolem? :v
Odpisz
21 lutego 2016, 13:27
Od tego czasu robi to bez przerwy przy pomocy rąk.
Odpisz
21 lutego 2016, 12:59
<3
Odpisz
21 lutego 2016, 12:51
Żegnaj dzieciństwo!
Odpisz
21 lutego 2016, 12:38
Podteksty są wszędzie.
Odpisz