Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zdeklasowani znowu
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie znoszę kleszczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2016, 20:58
Miałam tak na pogrzebie mojej babci i podczas największego wybuchu nauczycielki od matmy.... nie jestem normalna ;)
Odpisz
3 marca 2016, 21:28
@kotosuni: Z ciekawości, co Cię tak rozśmieszyło na pogrzebie babci?
Odpisz
3 marca 2016, 21:39
@Broski: Nie wiem. Mówiłam że psychol ze mnie
Odpisz
3 marca 2016, 21:55
@kotosuni: No trochę :) Dziwne miejsce wybrałaś na atak śmiechu :D
Odpisz
3 marca 2016, 17:24
Zawsze tak mam! Najczęściej w szkole (na lekcji oczywiście) i w kościele
Odpisz
3 marca 2016, 22:00
@DragoonGirl: ja tez
Odpisz
3 marca 2016, 16:18
przypomniały mi się turbośmieszki jak byliśmy w Auschwitz. prawie się sesrałem
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2016, 18:48
Jesteś w szkole, jest przerwa:
- psssyt, mózgu pamiętasz coś zabawnego?
- nie, twoje życie jest takie nudne
Jesteś w np.kościele:
- ej, człowiek pamiętasz jak Marcin wczoraj...
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2016, 18:59
@Lordu: Powiedz dalej. Co Marcin zrobił wczoraj? Też chcę się pośmiać.
Odpisz
17 lutego 2016, 19:10
@RecOr: musisz posiadać jeja premium
Odpisz
17 lutego 2016, 19:16
@RecOr: A więc:
Idzie sobie korytarzem szkolnym. Nagle JEBS! Potknął się o czyjś plecak. Krzyknął "k#rwa, ja pieeeerdole!". Usłyszał to dyrektor, podszedł i złapał go za rękę. A Marcin: "Gdzie z tą ręką pedale, sam k#rwa wstanę!"
Odpisz
3 marca 2016, 15:34
@Lordu: Mój mózg, ale on robi tak:
Mam napisać coś sensownego moderacji? Nie chce mi się.
Napiszę o swoich fetyszach.
Odpisz
17 lutego 2016, 18:35
No właśnie. Klękajta narody przed waszym panem i władcą Sylwkiem!
Odpisz
17 lutego 2016, 18:40
@sylwon1234: *klęka* Chciałbyś *wiąże buta*
Odpisz
17 lutego 2016, 18:58
@Monnx: *używa jej sznurówek di związania jej* :v
Odpisz
17 lutego 2016, 19:00
@Komandor_Brytania: Mam przesrane. Sznurówki w glanach długie są. *spiernicza na piechtę boso*
Odpisz
17 lutego 2016, 19:05
@Monnx: Ech *bierze Mjolnir i nim rzuca*
Odpisz
17 lutego 2016, 19:07
@Komandor_Brytania: *robi unik* Nie ma tak łatwo... *nakłada buty, zwiewa do schronu* I proszę mnie tu zostawić.
Odpisz
17 lutego 2016, 19:11
@Monnx: Przed Mjolnirem nie uciekniesz ale skoro tak pogrywasz, Otto! Dawaj mi tu Zirka! *podjeżdża Tiger II z armatą L55 i silnikiem Rolls Royce*
Odpisz
17 lutego 2016, 19:12
@Komandor_Brytania: Jestem ewenementem, na mnie młotek nie robi wrażenia :v *spiernicza ze schronu*
Odpisz
17 lutego 2016, 19:13
@Monnx: Otto! Goń go moim czołgiem! Dawać mi tu Caracala z automatycznym granatnikiem i minigunem!
Odpisz
17 lutego 2016, 19:15
@Komandor_Brytania: Otto? Czyli Hans nareszcie otruł się cyjankiem? *ucieka na piechotę*
Odpisz
17 lutego 2016, 19:19
@Monnx: Hans ma wolne :v A Otto to mój najlepszy przyjaciel
Psst, on też jest nie wrażliwy na cyjanek :v
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2016, 19:22
@sylwon1234: *robi rewolucję i zamach stanu, detronizuje sylwona, a potem ogłasza się panem i władcą* Klękajta narody przed Kwasem Deoksyrybonukleinowym!
Odpisz
17 lutego 2016, 19:23
@Komandor_Brytania: Niszczysz mi moje plany wybicia całej rzeszy twoich ziomków :v To czym ja teraz was wyduszę?
Odpisz
17 lutego 2016, 19:24
@Monnx: Cóż, zwykli Niemcy nie są odporni na cyjanek...tylko Hans, Otto i gazownicy :v
Odpisz
17 lutego 2016, 19:27
@Komandor_Brytania: Czyli mam szansę. Bo w obozie straży raczej pełnić nie będziecie :v
Odpisz
17 lutego 2016, 19:27
@Monnx: A Hans? ;-;
Odpisz
17 lutego 2016, 19:30
@Komandor_Brytania: Ale Hans został kilka obrazków dalej... *ucieka na myśl o zesłaniu*
Odpisz
17 lutego 2016, 19:32
@Monnx: Ech....Otto! Goń ją! Ja się napiję herbaty w tym czasie...
Odpisz
17 lutego 2016, 19:34
@Komandor_Brytania: Smacznego. Dzisiaj wyjątkowo bez arszeniku. *zatrzymuje się z powodu braku pościgu*
Odpisz
17 lutego 2016, 19:39
@Monnx: Tfu! Jak to braku pościgu! Otto, co się lenisz?Aaa, herbaty chcesz? ;-; To chodź napijesz się ze mną
Odpisz
17 lutego 2016, 19:41
@Komandor_Brytania: Ej, ja też mogę? *robi uroczą minkę i się uśmiecha*
Odpisz
17 lutego 2016, 19:43
@Monnx: Dobra *nalewa herbatę do filiżanki* Zauważyłaś że Crunky usunęła konto? ;-;
Odpisz
17 lutego 2016, 19:44
@Komandor_Brytania: Nie zwracam na to uwagi. I co, może mam zająć jej miejsce? Poproszę o dolewkę.
Odpisz
17 lutego 2016, 19:49
@Monnx: *nalewa* Tak po prostu dzielę się informacjami. Chodzą słuchy że jutro wróci
Odpisz
17 lutego 2016, 20:00
@Komandor_Brytania: Kij mnie to. Nie interesują mnie fejmy.
Odpisz
17 lutego 2016, 20:12
@Monnx: Spojrzyj no na początek poczekalni :v
Odpisz
3 marca 2016, 14:20
@Komandor_Brytania: Czytam teraz te komy... Ja się pytam co ja wtedy brałam? I co ty brałeś?
Odpisz
3 marca 2016, 15:02
@Monnx: Eee, cyjanek? ;-;
Odpisz
3 marca 2016, 15:03
@Komandor_Brytania: Chyba nie :v Nigdy więcej.
Odpisz
3 marca 2016, 14:57
Kiedy jesteś na pogrzebie i kolega powie ci kawał
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2016, 14:52
To Duda ?
Odpisz
3 marca 2016, 14:49
Śmieszkowanie
Odpisz
3 marca 2016, 14:06
Odpisz
17 lutego 2016, 20:50
Często tak mam w kościele
Odpisz