Budowanie komputerów moim hobby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Z klasą się trzeba urodzić
Frustrujące
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2016, 03:49
Niech stracę pozwolę ci zbudować takie coś mi, ale ty sponsorujesz części.
Odpisz
22 lutego 2016, 00:01
Czy ja jako jedyny uważam że te stare komputery są najlepsze
Odpisz
21 lutego 2016, 22:59
Chciałbym tylko wiedzieć czy faktycznie to twoje dzieła
Odpisz
21 lutego 2016, 22:31
Ja........ chcieć...to....
Odpisz
21 lutego 2016, 15:06
ja mam lapropa :v
Odpisz
21 lutego 2016, 20:31
@cukrowagabi212: #laptopmasterrace
Odpisz
21 lutego 2016, 19:18
skoro tak się tym chwalisz to stwórz dla mnie cudo, zapłacę każdą cenę
Odpisz
21 lutego 2016, 16:59
te kompy w biurkach nie są dobrym pomysłem Podczas rage'u.
Odpisz
21 lutego 2016, 18:37
@Dragonite: Ale musisz przyznać że wyglądają zarąbiście
Odpisz
21 lutego 2016, 16:57
wszyscy się tym jarają a ja tam wole dobrego kompa, monitor, klawiaturę i myszkę. nigdy nie jarały mnie jakieś pojedyncze diody czy ledy
Odpisz
21 lutego 2016, 15:38
Ja stawiam bardziej na praktyczność. Za takiego odwalonego PCta zapłaci się jak za laptopa o podobnej wydajności. I ten pierwszy rozstaw monitorów razi w oczy.
Odpisz
21 lutego 2016, 15:43
@CEzikMaj: Laptopy tak dobre jak stacjonarne są dwa razy droższe.
Odpisz
21 lutego 2016, 16:20
@RecOr: Ten czas już za nami. Lapek o podobnej wydajności kosztuje 35-50% więcej. Nie licząc topowych powotworów jak MSI GT80 i reszty z półki cenowej +15k
Odpisz
21 lutego 2016, 15:53
nienawidze obrazków kończących się ,,moim hobby,,
Odpisz
18 lutego 2016, 18:04
Dawajta ostatni.
Odpisz
21 lutego 2016, 15:37
@Yashire: Po co? Przecież twoje kochane undertale pójdzie na Nokii 3310.
Odpisz
21 lutego 2016, 16:18
@SetAbominae: Nie mam Nokii 3310.
Ale na twoim spokojnie pójdzie.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2016, 14:40
Ja zrobiłem sobie biurko które ma wysuwaną deskę do jedzenia i na picie. a to nad tym wysuwanym gzie jest klawiatura ma wiatraczki więc fajnie wieje mi w dłonie gdy działa :D i parę innych bajerów
Odpisz
18 lutego 2016, 14:39
Odpisz
18 lutego 2016, 14:30
Drogie hobby
Odpisz
18 lutego 2016, 14:15
wow
Odpisz