Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Tymi się chodzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2016, 22:07
I bełty odzyskasz :P
Odpisz
18 lutego 2016, 18:53
Ktos tu zaczal ogladac TWD
Odpisz
19 lutego 2016, 09:33
Ja widziałem wszystkie odcinki a tak nawiasem sądzisz że Carl zmienił się w zombi czy się obudził ja sadze ze umarł.
Odpisz
5 marca 2016, 14:46
@xAzumiKx: On żyje przecież. -,-
Odpisz
5 marca 2016, 21:53
@xAzumiKx: Carl żyje. A czytałeś komiksy?
Odpisz
6 marca 2016, 03:01
@Broski: W komiksach Gubernator, z tego co wiem bo nie czytam, też żyje, ale pokaż mi jakim cudem miał przeżyć gdy strzeliła do niego gościówa gdy byli otoczeni przez zombiaki :}
Kosza na śmieci tam nie było :3
#pozdrodlakumatych
Odpisz
6 marca 2016, 12:56
@Szwendacz: Pisałem to przed nowym odcinkiem...
Odpisz
6 marca 2016, 12:56
@Szwendacz: Pisałem to przed nowym odcinkiem...
Odpisz
6 marca 2016, 13:26
@xAzumiKx: :P
Odpisz
7 marca 2016, 11:29
@kapitex15: Gubernator w komiksie nie żyje i zginął w podobnych okolicznościach co w serialu. W komiksie Carl też przeżył ten postrzał. I jest to możliwe jeśli kula trafi pod odpowiednim kątem. Zresztą w rzeczywistości też jest to możliwe że ludzie przeżywali postrzał w głowę, zdarzały się takie przypadki.
Odpisz
6 marca 2016, 11:00
Szwendaczy*
Odpisz
6 marca 2016, 10:35
było
Odpisz
18 lutego 2016, 17:21
#LikeADaryl
Odpisz
19 lutego 2016, 09:34
@HuboX600: Dokładnie 👍
Odpisz
5 marca 2016, 15:23
@HuboX600: Daryl to najlepsza postać w TWD. Właśnie on mnie zainspirował do zrobienia tego obrazka.
Odpisz
5 marca 2016, 16:38
@hubikstkj: Moja ulubiona to Glenn jak wpadał w te zombiaki miałem łzy w oczach.
Odpisz
5 marca 2016, 16:48
@xAzumiKx: Ale proszę nie spoilerować. Jestem dopiero na drugim sezonie.
Odpisz
5 marca 2016, 16:51
@hubikstkj: Przepraszam
Odpisz
5 marca 2016, 16:54
@xAzumiKx: Na szczęście nic się nie stało, ale było blisko.
Odpisz
5 marca 2016, 17:03
@hubikstkj: Ok... Miłego oglądania Polecam całość w poniedziałki 22:00 nowe odcinki
Odpisz
5 marca 2016, 21:52
@hubikstkj: Też uwielbiam Daryla, ta postać jest genialna. I polecam kolejne sezony, bo są bardzo dobre :)
Odpisz
5 marca 2016, 18:34
A Ceesowiec na to:
Dobry ziomeq USP-S/M4A1-S też tak umie m8 kappa 69 #Rekt
Odpisz
5 marca 2016, 20:53
@CEzikMaj: ale ogarniasz ze na 3/4 broni mozna włozyć tlumik i + to wydaje dzwiek na tyke głosny ze to na takiego zombiaka 1 sie nie opłaca
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2016, 21:19
@grish99: No wiem to tylko w grach tak jest. Tłumik służy po to, żeby zabezpieczyć słuch strzelającego bo bez tłumika był strzał szkodliwy dla ucha.
Poza tym USP-S nie jest realną bronią (a szkoda, bo kupiłbym sobie replikę bo mi się podoba).
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:36
@CEzikMaj: *kop kop* strzał szkodliwy dla ucha? bitch plz co ma powiedzieć żołnierz w takiej 1WŚ gdzie co chwila napirnicza artyleria XD
Odpisz
5 marca 2016, 14:57
Myślę że to nawiązanie do dying light the following ;)
Odpisz
5 marca 2016, 15:03
@catprincess: albo the walking dead
Odpisz
5 marca 2016, 22:31
@catprincess: To źle myślisz
Odpisz
5 marca 2016, 14:32
Nie lubię kuszy od kiedy przeczytałem Zwiadowców :v
Odpisz
18 lutego 2016, 21:42
Tak, kusza jest idealnym narzedziem do cichej elminacji pojednyczych celow w lugich odstepach czasu.
Jenakże:
1. Wymaga skilla w obsłudze i konserwacji.
2. Długie przeladowanie.
3. Wymaga specjalnych przyrzadow i specyfikow do konserwacji.
4. Kusza nie nadaje sie do walki wrecz. ( mimo ze posiada kolbe, jest zbyt nieporeczna i delikatna by uzywac jej jako broni do walki w zwarciu.)
5. Kuszy nie można szybko dobyć, chyba że nosisz j caly czas w rekach.
6. Kusza nie powinna pozostawac napieta dluzej niz pol godziny, wiec nie bedziesz przygotowany n nagly atak.
7. Wiekszosc kusz wymaga uzywania obu rąk.
Z Łukami jest jeszcze gorzej.
A broni palnej u nas nie uswidczysz.
DLATEGO ŁAP KU*WA ZA WIDŁY I ĆWICZ PCHNIĘCIA!
Odpisz
19 lutego 2016, 09:04
@MCAssassin: propo 4 punktu, a gdyby doczepić do niej bagnet?
Odpisz
19 lutego 2016, 17:32
Zmiana sroka ciezkosci + narażenie na kontakt z krwia = pogorszenie wydajnosci broni
Odpisz
19 lutego 2016, 20:19
@MCAssassin: A może po prostu nosić przy sobie broń do walki wręcz?
Odpisz
19 lutego 2016, 20:57
@hubikstkj: Bron do walki wrecz to szerokie pojecie ^^ pozdr.
Odpisz
5 marca 2016, 13:06
@MCAssassin: W Far Cry 4 działa. Także sza :D
Odpisz
5 marca 2016, 13:09
@Darwineek: W FC4 masz mini-kuszę, która jest całkiem inna.
Odpisz
5 marca 2016, 14:29
@amekninja555: Wydziwiasz.
Odpisz
5 marca 2016, 13:12
Akurat oglądam H.o.t.D. :D
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:03
@KitoriSa: Niezbyt polecam :|
Odpisz
18 lutego 2016, 18:56
Kusza, została dodana do Gothic tylko dlatego że Łuki miały ch*jowe kontrolowanie.
Odpisz
18 lutego 2016, 17:57
a później się zastanawiaj jak to naciągnąć
Odpisz
18 lutego 2016, 17:45
ach pamiętam jak w cherno pilnowałem spokoju rozwalając z kuszy każdego idiotę z shotgunem i plecakiem amunicji, hałasu robią tylko
Odpisz
18 lutego 2016, 17:26
A łuk? :v Jest jeszcze cichszy i szybciej się ładuję :v
Odpisz
18 lutego 2016, 17:26
@Komandor_Brytania: ale słabszy i mniej celny dla nowicjuszy
Odpisz
18 lutego 2016, 17:27
@ozi12: Ćśśśśśś...
Odpisz
18 lutego 2016, 17:29
@Komandor_Brytania: będę cichy jak łuk
Odpisz
18 lutego 2016, 17:45
@ozi12: W takim razie gut
Odpisz