Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2016, 03:13
Opłaca się zostać po napisach jest zapowiedź i kto będzie występował
Odpisz
19 lutego 2016, 08:52
@Ron_Weasley: Co jest na koniec filmu bo starzy nieogarneli że tutaj też będzie zapowiedź..?
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2016, 11:18
@Meuflagiator2000: wychodzi Deadpool w szlafroku (miał na sobie maske) i mówi że to już koniec ,pewnie myślicie że będzie zapowiedź 2 części (czy jakoś tak) i później Deadpool spojleruje kto będzie w 2 części
PS. Byłeś jak leciały napisy końcowe czy od razu wyszedłeś jak się zaczęły ?
Odpisz
19 lutego 2016, 17:19
@Ron_Weasley: Wzięli mnie rodzice zabrali ze sobą (walczyłem!).
Odpisz
1 marca 2016, 10:16
@Meuflagiator2000: Z rodzicami iść na Deadpoola, trochę przegryw :D
Odpisz
1 marca 2016, 16:24
@WhyExploreDaUniverse: Nie? XD Moja matka lubi Marvela a tata czytał komiksy deadpoola.. Nie pie**ol, jestem wygrywem.
Odpisz
1 marca 2016, 17:55
@Meuflagiator2000: Biorąc uwagę, że to w połowie pornol, to wiesz...
Odpisz
1 marca 2016, 18:12
@WhyExploreDaUniverse: Bądź co bądź ma superowych starszych :p
Odpisz
1 marca 2016, 21:19
@WhyExploreDaUniverse: Mama by ze mną na to poszła, ale najszybciej było z napisami (byliśmy już w kinie).Wcześniej powiedziałam, że bym zaproponowała, ale +16 ._.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2016, 21:56
@Ron_Weasley: Nie mówił kto wystąpi tylko kto może wystąpić
PS:Dopiero po napisaniu tego zauważyłem że kom był napisany 5 mies temu ... (Facepalm)
Odpisz
11 lipca 2016, 11:32
@AdFli: Tiaaa :v
Odpisz
10 stycznia 2022, 13:54
@AdFli: pięć miesięcy temu?
Odpisz
23 marca 2016, 04:30
*troche spojlerowo*
szczerze to nie ma czego spojlerować.
Pół filmu to retrospekcja. Film fajny z chumorem, ale ... wg. mnie troche za mało akcji
Są 2, licząc retrospekcje 3 (razem) sceny walki. Jest niedosyt zwłaszcza dla ludzi grających, lub oglądających na YT grę Deadpool'a
Odpisz
10 lipca 2016, 21:54
@Frogimen: Jak dla mnie film był dobrze wyważony i oglądało się go bardzo miło.
Odpisz
19 marca 2016, 16:00
Mam rocznikowo 14 lat. Wpuścili mnie. Ale film jest GEANIALNY!!!!
Odpisz
19 lutego 2016, 11:49
deadpool ma miecz
DUUUUUM
Odpisz
2 marca 2016, 16:24
@Koniczynek: *katanę. A dokładniej dwie.
Odpisz
2 marca 2016, 10:29
BYŁAM MAM 11LAT
Odpisz
2 marca 2016, 16:18
@KiaMao: Nie krzycz bo sąsiadów obudzisz
Odpisz
9 marca 2016, 07:49
@KiaMao: ić
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2016, 12:10
@KiaMao: byłam fajne
Odpisz
1 marca 2016, 14:33
A ja mam 12 lat i poszłam na ten film.
*tu obrazek: "we have badass over there"*
Odpisz
1 marca 2016, 14:36
@fankashehulk: ja też.
Odpisz
1 marca 2016, 15:38
@fankashehulk: Sama? :I
Odpisz
1 marca 2016, 15:39
@fankashehulk: I zauważcie, że to dziewczyna!
#Pie**olonyDeszczObrączek
Odpisz
1 marca 2016, 15:42
Nie :| Ale zawsze :|
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 15:43
@amekninja555: Deszcz obrączek?
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 16:10
@fankashehulk: To dziewczyny lubią takie rzeczy. Kocham cię ;-)
Odpisz
1 marca 2016, 16:11
@fankashehulk: Albo pierścionków zaręczynowych. :v
Odpisz
1 marca 2016, 16:12
@PlatiniumGGamer: Heh, nagle mam wielu adoratorów :v wolisz Marvel czy DC?
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 16:13
@amekninja555: Super, zrobie se naszyjnik, którego i tak nie będę nosiła. Wolisz Marvel czy DC?
Odpisz
1 marca 2016, 17:29
@fankashehulk: pewnie ludzie z sali mieli z ciebie niezłą beke.
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 17:30
@Lacostep: Możliwe. Ale niby dlaczego?
Odpisz
1 marca 2016, 17:44
@fankashehulk: Ymm... a skąd jest Deadpool? :v
Odpisz
1 marca 2016, 17:47
@fankashehulk: ze takie dziecko udalo sie same na taki film
Odpisz
1 marca 2016, 17:49
@Lacostep: Po pierwsze nie byłam sama, po drugie jestem dosyć wysoka jak na mój wiek.
Odpisz
1 marca 2016, 17:49
@fankashehulk: essa
Odpisz
1 marca 2016, 17:49
@amekninja555: No wiadomo, że Marvel :D Ja też go wolę, chociaż DC ma Jokera.
Odpisz
1 marca 2016, 17:52
@Lacostep: K.
Odpisz
1 marca 2016, 17:53
@Lacostep: No dobra, a ty ile niby masz lat?
Odpisz
1 marca 2016, 18:12
@fankashehulk: Tak szybko dorastają xD
Odpisz
1 marca 2016, 18:18
@heraklio2: Cóż :,D
Odpisz
1 marca 2016, 20:01
@fankashehulk: To ty jesteś tą małą dziewczynką która śmiechła, gdy szafka się rozpadła, a całe kino śmiechło z ciebie?
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 20:14
@zdamtozdam: nie;-;
Ludzie, to, że jestem trochę młodsza nie oznacza, że jestem jakąś egzaltowaną i słodziutką pięciolatką która o Deadpoolu wie tyle, co wy o mnie. Uwielbiam Marvela, znam go bardzo dobrze, a wasze wyśmiewanie się ze mnie pokazuje tylko, na jak bardzo niskim poziomie jesteście. Wyrażę się więc krótko i konkretnie: odp*erdolcie się.
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 20:25
@fankashehulk: Nie zwracaj na nich uwagi... Są to typowi jejowicze którzy uważają że jeśli ktoś jest od nich młodszy to znaczy ze jest z gorszego sortu ...
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 20:28
*przybija pionę* bardzo dziękuję przyjacielu... zostaniemy zminusowani ale co tam.
Odpisz
1 marca 2016, 20:33
@fankashehulk: W dupie mam te ich minusy za przeproszeniem... Jak można być aż tak dziecinnym jak oni, tego nie zrozumiemy... *przybija pione też *
Odpisz
2 marca 2016, 00:34
Odezwal sie madry, wiesz ze pycha to najgorsze co moze byc w charakterze czlowieka? ogarnij sie czasami i pozwol ludziom żyć życiem.
Odpisz
2 marca 2016, 00:44
@Lacostep: Odezwał się... Eh... Szkoda mi słów na ciebie... Hejtujesz kogoś tylko dlatego ze jest młodszy... To jak dla mnie jest żałosne... Mówisz również żeby dać ludziom żyć życiem a sam nie pozwalasz jej... Jesteś strasznym hipokrytą
Odpisz
2 marca 2016, 15:17
@fankashehulk: ja Dc bo tam jest batman
Odpisz
3 marca 2016, 15:33
ja nic nie minusowałem oraz pytałem się czy była sama bo myślałem że w którymś kinie można było wejść od młodszego wieku xd
Odpisz
1 marca 2016, 11:50
Nie ma spoilerów bo film jest zbyt przewidywalny.
Odpisz
1 marca 2016, 14:40
Juz na początku są 2 spoilery
Odpisz
1 marca 2016, 16:53
@RaXen: W sensie że Wade Wilson ma raka i że bierze udział w Weapon X Project?
Odpisz
1 marca 2016, 16:55
Nie początek i gdy odcina sobie rękę to spojleruje pewien film
Odpisz
1 marca 2016, 16:43
ja mając 13 poszedłem z kumplem z tego samego rocznika
Odpisz
1 marca 2016, 14:38
Jak byłem na tym Deadpool'u to wszedł 10 latek z matką i w pewnej scenie z Vanessą wyszli z sali a on zaczął płakać xd
Odpisz
1 marca 2016, 16:11
@RaXen: BYWA
Odpisz
1 marca 2016, 13:56
Nie da sie zespoilerowac deadpoola...oczywiste jest to ze Wade pokona swojego przeciwnika tak to z Jego bliskich nikt nie umiera...
Odpisz
1 marca 2016, 13:41
[spoiler]Widzicie spoiler? no to temat zamknięty[/spoiler]
Odpisz
19 lutego 2016, 00:59
Chyba rodzice im nie pozwalają :v. A w mojej szkole mówią że to gówno ;_;
Odpisz
19 lutego 2016, 07:52
nadziei wszystkich na szaszlyk
Odpisz
19 lutego 2016, 07:59
A my mamy ferie ☺
Odpisz
19 lutego 2016, 09:18
Zabij.
Odpisz
19 lutego 2016, 09:47
@kubason999: Ja też mam ferie ;_;. W szkole pytałem czy idą i mówili że to gówno
Odpisz
19 lutego 2016, 11:33
Spał szkołe.
Odpisz
19 lutego 2016, 12:41
Noł ;_;
Odpisz
19 lutego 2016, 12:52
Zabij ich.
Odpisz
19 lutego 2016, 21:28
Noł, będę miał wyrzuty sumienia ;_;
Odpisz
19 lutego 2016, 22:05
Skasuj im fejsa (jeśli mają) 😈
Odpisz
19 lutego 2016, 23:32
JAG?
Odpisz
20 lutego 2016, 13:00
Magią xD
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 10:52
Twoja szkoła ma rację.
*sarkazm tak perfekcyjny że pewnie będzie ból dupy "fanów"*
Odpisz
1 marca 2016, 13:15
@kubason999: dlaczego on ma 18 łapek w dół on poprostu ma ferie
Odpisz
1 marca 2016, 10:59
nie ma ponieważ deadpool wszystko komentuje
Odpisz
1 marca 2016, 10:47
SPOILER
Mission Impossible była możliwa!
Odpisz
1 marca 2016, 10:38
Ajax to Francis..
Odpisz