Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

3 grudnia 2019, 11:29

Ck& Mib i Bim.

Avatar kroljanjulian

9 lipca 2017, 01:50

Co tam pisze? ;-;

Avatar jacek1s

18 lutego 2016, 23:23

Masz Ty rozsądek i godność człowieka?! Zabije się jeśli to zrobię, patrz Dżon, mam pistolet przy skroni! *przykłada pistolet do skroni*
Nie Jacek, nie rób tego!
Ale dlaczego miałbym tego nie robić? Niszczysz moje marzenia, przyszłość... Moje życie!
Jacku, proszę... Kocham Cię.
Nie Dżon, już za późno! *strzela sobie w głowę*
[*]
(Tak, naoglądałem się meksykańskich telenowel ;-:}
|____|

Avatar SirPomarancza

19 lutego 2016, 12:59

@jacek1s: Nooo!!!

Avatar shizofrenik

20 lutego 2016, 13:08

@jacek1s: Ai dio mio nooooooo!

Avatar lorax12

19 lutego 2016, 08:07

Ty potworze! Masz ty sumienie i człowieczeństwo?

Avatar shizofrenik

18 lutego 2016, 23:18

Masz ty rozum i godność człowieka?

Avatar Komandor_Brytania

Edytowano - 18 lutego 2016, 22:59

Nie chcę psuć ci chumoru,
Chociaż idę po najmniejszej linii oporu.
Mało nas to obchodzi,
W dodatku medal za Full HD ci wychodzi.
Jak ja kocham pisać te poematy,
Szczególnie żeby wnerwiać różbe tematy.

Avatar Anrikayak

18 lutego 2016, 23:12

@Komandor_Brytania:
Panie Wittmanie
co pan pirrdolisz
ić spać

Avatar Komandor_Brytania

18 lutego 2016, 23:14

@Anrikayak: Wybacz nazywany Crunky,
Lecz nie piłem dziś ani szklanki.
A gdy nie piję wódki z kolegami
To zaczynam wiersze sprzedawać kolejkami.

Avatar Anrikayak

18 lutego 2016, 23:15

@Komandor_Brytania: ić spać

Avatar Komandor_Brytania

18 lutego 2016, 23:19

@Anrikayak: Nie pójdę ja spać,
Wolę iść tkać!
Chociaż czasochłonne to jest,
To szaliki moje są de best!

Avatar DDGKeu

18 lutego 2016, 22:58

Jak się zakłada grupę i gdzie można do jakieś dołączyć ?
bo w sumie nie wiem a nigdy się tym nie interesowałem

Avatar UchihaSasuke_

18 lutego 2016, 23:31

@DDGKeu: na grupy.jeja.pl

Avatar DDGKeu

18 lutego 2016, 23:48

@UchihaSasuke_: Dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Fergus

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka