Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2015, 14:58
wszystko fajnie tylko z gumkami do zmazywania nie bardzo bo jestem rysownikiem i jeśli wymazywały by dokładnie to rysunki straciły by swój ,, charakter "
Odpisz
5 września 2012, 16:45
ostatnie jest głupie,nie wolno ladowac telefonu za wczesnie bo mozna uszkodzic baterie
Odpisz
30 sierpnia 2012, 15:45
Szkoda ,że tak nie jest ;(
Odpisz
27 sierpnia 2012, 14:43
dlaczego tak nie może być
Odpisz
27 sierpnia 2012, 15:44
@zmierzch1205:
wi-fi - płacił byś pierdyliard złotych (każdy by od ciebie neta brał) i miał wolny net (dużo narodu)
pogoda - nie da się jej przewidzieć
pop - upy - jakoś strony utrzymać trzeba
odpisywanie - jak jest zajęty to jak ma odpisać???
i wiele innych
Odpisz
27 sierpnia 2012, 19:18
@paintowy_master: ja mówię że fajnie by było gdyby ten świat był taki
Odpisz
27 sierpnia 2012, 19:22
@zmierzch1205: to mów dokładniej
Odpisz
28 sierpnia 2012, 12:07
@paintowy_master: eh bo nie mówie a co cie to
Odpisz
27 sierpnia 2012, 19:26
marzenia
Odpisz
27 sierpnia 2012, 18:35
Co do ketchupu, sprzedawcy specjalnie projektują takie butelki, by nie wypływał cały ketchup, a trochę by zostało. Wtedy zwiększa się sprzedaż, więc większe zyski.
Odpisz
27 sierpnia 2012, 14:35
przykro mi ale nic w tym nie ma smiesznego
ale ze troche prawdy sie w tym zawiera 3/5
Odpisz
27 sierpnia 2012, 08:05
Co do tych chipsów w paczce to debilne, bo jeżeli w paczce nie powietrza to z waszych chipsów będą jedynie okruszki.
Odpisz
27 sierpnia 2012, 10:04
@FD_God: Zgadzam się, dobrym rozwiązaniem było by gdyby sprzedawali powiedzmy tyle chipsów ile jest na tym obrazku w miejscu zaznaczonym ':)' tylko w większej paczce (w tej samej cenie)
Odpisz
27 sierpnia 2012, 11:20
@KoxNaJeja: To wtedy by narzekali tak samo.
Odpisz
27 sierpnia 2012, 13:28
@FD_God: W takim razie niech sprzedają je za darmo :D
Odpisz
27 sierpnia 2012, 13:25
Jeszcze gdyby dziewczyny byly tak otwarte na seks jak chlopacy to mogl bym nie umierac :D
Odpisz
27 sierpnia 2012, 12:07
Gdyby żadne wi-fi nie miałyby hasła to każdy komputer korzystający z sieci nawet 120 mb/s miał internet wolniejszy od tego w telefonie
Odpisz
27 sierpnia 2012, 10:40
▓gdyby bateria wytrzymywała do czasu ładowania▓ to po co ją ładować ?◑▂◐
Odpisz
27 sierpnia 2012, 10:19
"twoja ulub pisenka nie zaczynała się w momencie parkowania" z mojego życia wzięte
Odpisz
27 sierpnia 2012, 09:59
każdy z nas ma jakieś życzenia do tego świata, no ale nic nie poradzicie.
Odpisz