Instrukcja obsługi telefonu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2018, 18:20
Hmmmmm.... , czy to oznacza że jestem żywą legendą?
Odpisz
12 marca 2016, 19:24
kto w ogóle czyta instrukcje?
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 01:20
@KuleczkaJuleczka: Do niektórych rzeczy trzeba, bo można coś popsuć
Odpisz
13 marca 2016, 09:00
no niekoniecznie
Odpisz
13 marca 2016, 17:21
@KuleczkaJuleczka: Mam aparat, który prawie bym popsuł, bo próbowałem wyjąć lampę błyskową, a tak nie można robić
Odpisz
13 marca 2016, 21:34
no bo jak można wyciągać lampe błyskową
LOGIKA
Odpisz
14 marca 2016, 07:49
@KuleczkaJuleczka: Można wyjąć w wielu aparatach
Odpisz
14 marca 2016, 08:22
ok może można ale po co żeby ja popsuc???
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2016, 06:38
@KuleczkaJuleczka: Bo aparat sam ma tak robić? I nie pytaj mnie o takie rzeczy, tylko Canona ;)
Odpisz
15 marca 2016, 16:57
XD
Odpisz
13 marca 2016, 11:26
Ja się bardziej zastanawiam czy ktoś wszedł na tą stronę Nokii...
Odpisz
13 marca 2016, 01:12
Ja....
Odpisz
19 lutego 2016, 22:16
Kto mnie odnalazł?
Odpisz
12 marca 2016, 21:15
@SecretGirlx3: nikt
Odpisz
12 marca 2016, 20:59
2 strona "możesz napie*****ć nim o ścianę
Odpisz
12 marca 2016, 20:00
A więc jestem legendą
Odpisz
12 marca 2016, 19:24
Mój tata ;-;
Odpisz
19 lutego 2016, 20:30
Ale to Nokia 3310. Ona jest niezniszczalna... Nie potrzebuje instrukcji obsługi...
Odpisz
19 lutego 2016, 20:32
@sylwon1234: Dodaj selphistick i masz Mjolnir :v
Odpisz
19 lutego 2016, 20:32
@sylwon1234: Prosimy nie upuszczać, to grozi naruszeniem jądra ziemi.
Odpisz
12 marca 2016, 19:06
@Komandor_Brytania: Selphistick? XD Selfiestick jak już XDDD
Odpisz
12 marca 2016, 19:19
@xd_ailatan:
Odpisz
12 marca 2016, 19:07
Już się spełniła , bo ja czytam od telefonów instrukcje zawsze , jak jest w czymś innym to w innych też.... ;_;
Odpisz
12 marca 2016, 19:19
@Kitten765: ja też zawsze czytam instrukcje :D Bardziej dla przyjemności niżeli dla edukacji :P
Odpisz
12 marca 2016, 19:23
@pooskramiacz: I to ty zminusowałeś co???? xD
Odpisz
12 marca 2016, 19:25
@pooskramiacz: tyyy.. instrukcje do cegly przeczytalees!!!:0
Odpisz
12 marca 2016, 19:26
@pooskramiacz: i to dla przyjemnosci!!:0
Odpisz
12 marca 2016, 19:28
@pooskramiacz: Z serii: "Gdy zapomnisz telefonu do toalety"
Odpisz
20 lutego 2016, 13:06
Ja zawsze czytałem wszystkie instrukcje.
Odpisz
20 lutego 2016, 11:05
Legenda głosi prawdę(mój tata) !
Odpisz
19 lutego 2016, 20:57
Moja babcia przez ok. 10 lat miała ten sam telefon. Nie umiała wysyłać SMS-ów. Na moje pytanie odpowiedziała, że po prostu "nie chce jej się czytać instrukcji". Widocznie u mnie lenistwo jest rodzinne.
Odpisz
19 lutego 2016, 22:11
Aha ok 👌
Co ku*wa
Odpisz
19 lutego 2016, 22:50
Jestem twoim kuzynem (dalekim) i też jestem leniwy. Teoria rodzinnego lenistwa... potwierdzona.
Odpisz
20 lutego 2016, 09:34
Mamy wymówkę na następny raz, gdy dostaniemy od rodziców zadanie, którego nie będzie się nam chciało wykonywać.
Odpisz
20 lutego 2016, 03:03
ja raz z nudów
Odpisz
19 lutego 2016, 20:48
Jak nie spojrzałam uważnie to te osoby na zdjęciu przypominały mi kogoś z AOT xD
Odpisz