Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zwykly_uzytkownik_jeja

8 stycznia 2018, 18:20

Hmmmmm.... , czy to oznacza że jestem żywą legendą?

Avatar KuleczkaJuleczka

12 marca 2016, 19:24

kto w ogóle czyta instrukcje?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 marca 2016, 06:38

@KuleczkaJuleczka: Bo aparat sam ma tak robić? I nie pytaj mnie o takie rzeczy, tylko Canona ;)

Avatar KuleczkaJuleczka

15 marca 2016, 16:57

XD

Avatar Dexterek

13 marca 2016, 11:26

Ja się bardziej zastanawiam czy ktoś wszedł na tą stronę Nokii...

Avatar
Lunia21

13 marca 2016, 01:12

Ja....

Avatar SecretGirlx3

19 lutego 2016, 22:16

Kto mnie odnalazł?

Avatar PolandballPatriota

12 marca 2016, 21:15

Avatar AntegPlayGames

12 marca 2016, 20:59

2 strona "możesz napie*****ć nim o ścianę

Avatar Liszciastkiem

12 marca 2016, 20:00

A więc jestem legendą

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2016, 19:24

Mój tata ;-;

Avatar sylwon1234

19 lutego 2016, 20:30

Ale to Nokia 3310. Ona jest niezniszczalna... Nie potrzebuje instrukcji obsługi...

Avatar Komandor_Brytania

19 lutego 2016, 20:32

@sylwon1234: Dodaj selphistick i masz Mjolnir :v

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 20:32

@sylwon1234: Prosimy nie upuszczać, to grozi naruszeniem jądra ziemi.

Avatar xd_ailatan

12 marca 2016, 19:06

@Komandor_Brytania: Selphistick? XD Selfiestick jak już XDDD

Avatar Komandor_Brytania

12 marca 2016, 19:19

Avatar Kitten765

12 marca 2016, 19:07

Już się spełniła , bo ja czytam od telefonów instrukcje zawsze , jak jest w czymś innym to w innych też.... ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

12 marca 2016, 19:26

@pooskramiacz: i to dla przyjemnosci!!:0

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2016, 19:28

@pooskramiacz: Z serii: "Gdy zapomnisz telefonu do toalety"

Avatar Tomasz95

20 lutego 2016, 13:06

Ja zawsze czytałem wszystkie instrukcje.

Avatar Mrs_Nikt

20 lutego 2016, 11:05

Legenda głosi prawdę(mój tata) !

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 20:57

Moja babcia przez ok. 10 lat miała ten sam telefon. Nie umiała wysyłać SMS-ów. Na moje pytanie odpowiedziała, że po prostu "nie chce jej się czytać instrukcji". Widocznie u mnie lenistwo jest rodzinne.

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 22:11

Aha ok 👌

Co ku*wa

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 22:50

Jestem twoim kuzynem (dalekim) i też jestem leniwy. Teoria rodzinnego lenistwa... potwierdzona.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2016, 09:34

Mamy wymówkę na następny raz, gdy dostaniemy od rodziców zadanie, którego nie będzie się nam chciało wykonywać.

Avatar RussiaBall

20 lutego 2016, 03:03

ja raz z nudów

Avatar Ferikusu

19 lutego 2016, 20:48

Jak nie spojrzałam uważnie to te osoby na zdjęciu przypominały mi kogoś z AOT xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Ostry ten sędzia

Nie są aż takie pyszne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka