Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2020, 17:24
I poszli wziąść ślub.
Odpisz
13 października 2016, 23:02
upaŚĆ czy upaĆ?
Odpisz
21 lutego 2016, 15:14
I tak właśnie poznałem waszą matkę.
Odpisz
21 lutego 2016, 15:30
@figaro19: Kto jest moją matką?!
Odpisz
21 lutego 2016, 15:32
Nie pamiętam, synu.
Ciemno było.
Odpisz
21 lutego 2016, 17:53
@figaro19: "Worek na głowę i za ojczyznę"
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 22:22
@Gabrysio: KU*WA JEBŁEM XDDDD
Odpisz
6 marca 2016, 14:58
tak jak twój ojciec?
Odpisz
6 marca 2016, 15:08
Nie znasz swojej matki tato ? xD
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2016, 22:55
@figaro19: M1kus będzie zawiedziony, że wypierasz się go przed waszym synem.
Odpisz
6 marca 2016, 16:05
u nas w klasie była ostatnio kłótnia jak się to mówi... Bo lepszych tematów nie ma... :-|
Odpisz
6 marca 2016, 14:52
nie rozumiem
Odpisz
21 lutego 2016, 14:45
Może mi ktoś wytłumaczyć sens obrazka? ;-;
Odpisz
21 lutego 2016, 14:46
@login00: nie
Odpisz
21 lutego 2016, 14:58
Ty zuy po je*ie.
PS. Wiem, że poprawnie jest wziąć (wziąść = kraść), ale nie rozumiem sensu obrazka. ;-;
Odpisz
21 lutego 2016, 14:58
@login00: chodzi o to że wziąć jest poprawnie a nie wziąść
Odpisz
21 lutego 2016, 14:59
To ktoś tego nie wie? ;-;
Odpisz
21 lutego 2016, 14:59
@login00: popatrz niżej.
Odpisz
21 lutego 2016, 15:01
@login00: no niestety duża część społeczeństwa
Odpisz
21 lutego 2016, 14:48
poprawnie jest wziąść
Odpisz
21 lutego 2016, 14:49
@KierowcaLatarki: Nie
Odpisz
21 lutego 2016, 14:54
@KierowcaLatarki: prawda :D stszalaka wgórę
Odpisz
21 lutego 2016, 14:59
@KierowcaLatarki: a mówi się brać czy braść?
Odpisz
21 lutego 2016, 15:10
@KierowcaLatarki: Wziąć jest poprawnie. Zajrzyj do słownika. Niestety, co się stało, już się nie odstanie, bo przez przypadek dałem ci zieloną zamiast czerwonej...
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 15:18
@cukrowagabi212: "stszalaka"
Odpisz
21 lutego 2016, 16:34
A mówi się krać, czy kraść? 😉
Odpisz
21 lutego 2016, 16:59
@SecretGirlx3: A mówi się brać czy braść? Nie porównuj dwóch różnych słów.
Odpisz
21 lutego 2016, 21:55
@FallOutGirl: ale wziąć i brać to go samo tylko w innej formie
Odpisz
21 lutego 2016, 23:00
A czy ja mówię, że jest inaczej? Czytaj ze zrozumieniem może... To nie boli.
Odpisz
6 marca 2016, 14:41
@sylwon1234: Ten troll wywołał niesamowity shitshtorm.
Odpisz
7 marca 2016, 00:06
@SecretGirlx3: Wziąć znaczy brać ale nie koniecznie kraść. W razie jakichkolwiek wątpliwości polecam słownik (tak może być Polsko-XXXX nie musi być ortograficzny).
Mogę to wziąść? - Oczywiście wszystko można braść. :)
Odpisz
7 marca 2016, 07:06
@ScOOrK: Ale ja to napisałam specjalnie
Odpisz
8 marca 2016, 11:53
@KingsMax: Najgorsze jest to, że debile w to wierzą (że wziąść jest dobrze).
Odpisz
8 marca 2016, 20:29
@SecretGirlx3: Ja też :)
Odpisz