Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2019, 07:55
Elo
Odpisz
17 sierpnia 2019, 21:22
Elo
Odpisz
14 marca 2016, 00:22
Mam bardzo rzadką chorobę oczu która pozwala mi widzieć szczegóły na odległość i widzę w ciemnościach ktoś podskoczy?
Odpisz
14 marca 2016, 00:33
@zx2001: *podskakuje*
Odpisz
14 marca 2016, 13:46
Widzisz w ciemności?
Odpisz
14 marca 2016, 14:27
@zx2001: Z noktowizorem... może nie tak bardzo wyraźnie, lecz jak wchodzę do ciemnego pokoju to widzę.
Odpisz
14 marca 2016, 21:39
A ja widzę w ultrafiolecie w ciemność przez mą chorobę.
Odpisz
29 lipca 2018, 22:22
@zx2001: Jaka to choroba?
Odpisz
29 lipca 2018, 22:34
@wiki9595: Nie pamiętam jakiegoś chińczyka czy coś, a poza tym to nie polecam,
Odpisz
14 marca 2016, 21:41
Ten uczuć...
Odpisz
22 lutego 2016, 08:08
ja znam do niego drogę na pamięć
Odpisz
14 marca 2016, 00:35
- Dobra czas do łóżka !
( ilgebu znajduje się na środku pustyni " w hui daleko " lecz pamięta drogę do domu )
Odpisz
13 marca 2016, 22:57
Twój piszczel na pewno ci w tym pomoże ... Albo mały palec u stopy..
Odpisz
14 marca 2016, 00:19
Mały palec u stopy to detektor szafek.
Odpisz
21 lutego 2016, 18:31
Prawdopodobnie było.
Odpisz
21 lutego 2016, 18:35
@tomek123321: Czy to ty Nieznany?
Odpisz
13 marca 2016, 22:05
@tomek123321: Potwierdzam, było
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 18:47
I gdy zakładasz okulary przed snem by zaszpanować ciemności
Odpisz
21 lutego 2016, 18:49
@Lord_Duck: Wow. Hejt zanim zdążyłem zauważyć błąd. Ktoś jest szybki
Odpisz
21 lutego 2016, 18:51
@Lord_Duck: Hejterzy są wszędzie!
Odpisz
21 lutego 2016, 18:56
@tomek123321: "A potem admin stworzył sekcję komentarzy oraz hejterów i wiedział admin, że jedno z nich było dobre ,lecz nie mogło istnieć bez drugiego"Księga Jeja 3,14-19
Odpisz
21 lutego 2016, 18:48
Mój pokój jest tak mały, że nie mam z tym problemów
Odpisz
21 lutego 2016, 18:37
Tanecznym krokiem xD
Odpisz
21 lutego 2016, 18:36
Ja tam widze po ciemku
Odpisz