A czy Ty osiągnąłeś już stan Nirvany?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2017, 13:06
atak przeciw zombie: poland edition
Odpisz
4 stycznia 2017, 17:51
kurtyna kombajn approves
Odpisz
21 lutego 2016, 20:56
Czarny humor jest jak siusiak.
Nie każdy go ma.
Odpisz
21 lutego 2016, 21:03
@Jasonicos: Czarny chumor jest jak ja - nie każdy go rozumie :V
Odpisz
21 lutego 2016, 21:03
@Jasonicos: Niektórzy mają go pod sukienką...
Odpisz
21 lutego 2016, 21:05
@Komandor_Brytania: Ty jesteś jak gazownik-nazista...żaden koleś z zagranicy cię nie lubi...
Odpisz
21 lutego 2016, 21:06
@Isgaroth: Gość_od_Pizzy lubi to
Odpisz
21 lutego 2016, 22:45
@Jasonicos: Przeczytałem "Humor jest jak czarny siusiak" ;___________;.
Odpisz
21 lutego 2016, 23:11
@Komandor_Brytania: chumor
Odpisz
21 lutego 2016, 23:11
@Jasonicos: Ćśśś...
Odpisz
6 marca 2016, 20:03
@Jasonicos: Czarny humor jest jak jedzenie.
Nie każdy je ma.
Odpisz
6 marca 2016, 20:07
@Jasonicos: Czarny humor jest jak jedzenie, nie każdy je ma.
Odpisz
6 marca 2016, 20:09
@Jasonicos: Czarny humor jest jak dziecko z rakiem - nigdy się nie zestarzeje.
Odpisz
6 marca 2016, 20:15
@messi16: Okulary se kup. Napisałem to samo.
Odpisz
6 marca 2016, 20:28
@Jasonicos: Gdybyś tego nie napisał, to bym nie zrozumiał. Dzięki.
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2016, 20:31
@Jasonicos: Nie warto obnosić się z nim publicznie oraz startować z nim do małych dzieci :>
Odpisz
6 marca 2016, 23:27
humor jest jak czarny siusiak, nie każdy może go znieść (lenny)
Odpisz
7 marca 2016, 18:15
@handlash: Jak ja pisałem to nie było. Różnica czasowa jest niewielka więc mogłem mieć już stronę załadowaną pomyśl.
Odpisz
7 marca 2016, 09:24
Ktoś tu jeszcze słucha Nirvany?
Odpisz
8 czerwca 2016, 09:46
tak ja :P
Odpisz
8 czerwca 2016, 11:51
@nata127: Jak zwykle nie mam pojęcia za co strzałki w dół...
Odpisz
10 czerwca 2016, 10:39
za to ze nie sluchasz dubstepu albo rapu
Odpisz
21 lutego 2016, 20:54
W wersji Magik jest pad w kształcie okna (Pozdro dla kumatych)
Odpisz
7 marca 2016, 07:28
@Isgaroth: W wersji z Arabii saudyjskiej masz tylko zapalnik ;)
Odpisz
6 marca 2016, 20:26
na pegazusie lubiałem strzelać do kaczek
Odpisz
21 lutego 2016, 21:00
Jebłem. Jak Kurt o podłogę
Odpisz
21 lutego 2016, 21:02
@SetAbominae: Jak Burton o drogę.
Odpisz
21 lutego 2016, 21:03
@SetAbominae: Jak Crunky umywalkę :V
Odpisz
21 lutego 2016, 21:03
@SetAbominae: Niezłe.
Odpisz
21 lutego 2016, 21:06
@Fox__: Rymło się
Odpisz
21 lutego 2016, 21:10
@SetAbominae: Jak Magik przez okno.
Odpisz
21 lutego 2016, 22:32
@Fox__: Jak Lemmy o kanapę.
Odpisz
6 marca 2016, 20:08
znalzłem to na 4chanie może ci się przydać
Odpisz
22 lutego 2016, 00:06
Bardziej jak Mayhem Edition, skoro Dead sobie strzelił ze śrutówki w łeb :v
Odpisz