Kiedy chcesz dodać świetny komentarz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie po oczach
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2017, 22:52
Ja tak miałem dwa tygodnie temu.
Odpisz
15 marca 2016, 08:11
Tyle obrazków do komentowania mnie ominęło...
Odpisz
3 marca 2016, 16:30
Gdy chcesz pograć w MissFashion, ale Moti dała Ci perma na wszystko poza logowaniem, usuwaniem się i pisaniem odwołań.
Odpisz
21 lutego 2016, 22:34
To się robi multikonto :V
Odpisz
21 lutego 2016, 22:41
O ty śmieszku.
Odpisz
21 lutego 2016, 22:43
@Myszkapl: Akurat ja dostałem bana a wymyślenie fałszywego spojleru.
Odpisz
21 lutego 2016, 22:59
niektórzy mają zablokowana ta opcje ;L
np. ja
Odpisz
22 lutego 2016, 01:24
@Kubox123456: W jaki sposób? :V
Odpisz
22 lutego 2016, 11:41
@FallOutGirl: nie mogę założyć konta bo wyświetla się komuniakt, że coś się zepsulo i naprawiają to.
Tak na prawdę mam to zablokowane za czyny moje i moich multi.
Odpisz
3 marca 2016, 07:12
@Kubox123456: spróbuj założyć w trybie incognito.
Odpisz
3 marca 2016, 08:20
@Kubox123456: Albo używając proxy.
Odpisz
3 marca 2016, 15:44
@Agario: ale ty wiesz jak działa incognito? ;l
Odpisz
3 marca 2016, 07:40
ciekawe, ile błazen zarabiał
Odpisz
3 marca 2016, 15:05
@ALKATRAZ: Wiecęj niż ty
Odpisz
3 marca 2016, 12:56
Albo kiedy wymysliles zabawny komentarz ale w trakcie pisania zapomniales go
Odpisz
3 marca 2016, 11:41
Zapisz komentarz w notatniku i dodaj go gdy ban się skończy.
Odpisz
3 marca 2016, 10:19
Aj noł dat fil broł
Odpisz
3 marca 2016, 08:39
Kiedy twoje nazwisko to Stanczyk 😵
Odpisz
3 marca 2016, 07:13
Ja miałem bana na konto.
Odpisz
3 marca 2016, 06:59
dawałem taki obrazek -,-
Odpisz
22 lutego 2016, 13:54
Mi wczoraj minął
Odpisz
22 lutego 2016, 08:48
ja nie mam bana ale popsuły mi się komentarze i nie mogłem napisać za**bistego komentarza :(
Odpisz
21 lutego 2016, 23:34
Znam to uczucie...
Odpisz
21 lutego 2016, 23:10
Coś o tym wiem... (pozdro Bemerr)
Odpisz