Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FallOutGirl

22 lutego 2016, 01:20

Czy tylko ja nie mam problemu z utrzymaniem równowagi w autobusie?
Cholera, jestem naprawdę dziwnym człowiekiem XD

Avatar terminator5

22 lutego 2016, 07:16

@FallOutGirl: ja też nie

Avatar kicius23

22 lutego 2016, 10:54

@FallOutGirl: Me too. Nigdy nie miałam z tym problemu.

Avatar DDGKeu

22 lutego 2016, 15:07

@kicius23: Ja zawsze jeździłem pociągami a polskie autobusy są... tak jakby dziwne.

Avatar amekninja555

1 marca 2016, 15:33

@FallOutGirl: Może u Ciebie nie ma polskich dróg?

Avatar FallOutGirl

1 marca 2016, 15:52

@amekninja555: Wydaje mi się, że też są. Po prostu umiem utrzymać równowagę, co powinien potrafić każdy.

Avatar bylejakbylegdzie

1 marca 2016, 15:54

@FallOutGirl: ja też, po za tym i tak nigdy nie brak miejsca by siedzieć, nie wiem dlaczego na zdjęciach zawsze widzę takie dziwne autobusy gdzie tych miejsc jest bardzo mało a nie jeden za drugim w jedną stronę

Avatar amekninja555

1 marca 2016, 16:12

@bylejakbylegdzie: Ja takim autobusem jechałem raz, ale to był jeden z tych starszych i do tego jeździł na najbardziej zatłoczonej linii. ale tak, to większość autobusów ma zdecydowanie mniej miejsc stojących.

Avatar CzornyProrok

1 marca 2016, 18:08

@DDGKeu: Zapraszam do Jaworzna, chyba najlepsza flota autobusów w Polsce, a na pewno na Śląsku. Spóźnienie autobusu to u nas nieznany praktycznie termin, chyba, że jedna linia na zadupiach

Avatar zx2001

1 marca 2016, 19:07

@FallOutGirl: Nie tylko ty ja się nawet niczego nie trzymam jak już stoję i wszyscy się zastanawiają jak ja to robię.

Avatar gavardo

1 marca 2016, 21:42

@FallOutGirl: początki zawsze są trudne

Avatar borves

1 marca 2016, 18:24

Driver, staph pls.

Avatar mateczek123

1 marca 2016, 16:43

Czy tylko ja widzę Snape'a?

Avatar palecka

1 marca 2016, 18:38

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2016, 15:28

było

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2016, 13:35

Alan Rickman [*]

Avatar Brind

1 marca 2016, 12:25

albo mam w mieście łagodnych kierowców albo mam dziwne poczucie równowagi, bo nie mam zbyt wielkich problemów z utrzymaniem się na nogach :D

Avatar Awp_Asiimov

1 marca 2016, 12:10

gwałtownie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 00:02

Jest pewien problem... On odchyla się w stronę przodu autobusu.

Avatar DDGKeu

Edytowano - 22 lutego 2016, 00:10

Ja najpierw przechylam się do przodu i gwałtownie cofam ciężar ciała by nie przywalić w podłogę albo krzesło, przez to cofam się do tyłu

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 00:15

Autobus jedzie tyłem...

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 00:15

*Czary*

Avatar ZoltanChivay

22 lutego 2016, 10:44

@DDGKeu: oprzyj sie o barierke, bojler jakiegoś faceta (nie polecam), lepsza opcja to oprzyj sie o cycki jakiejś fajnie laski

Avatar DDGKeu

22 lutego 2016, 15:09

@ZoltanChivay: czasami opieram się o jakąś barierkę. Wolał bym nigdy tego nie robić a do trzeciej opcji mam tylko jedno do powiedzenia, i like this

Avatar BiedakTomek

22 lutego 2016, 16:14

w końcu to Snape

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 07:12

.

Avatar Anrikayak

22 lutego 2016, 00:01

Tylna szyba/ przednia szyba RIP

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ostry ten sędzia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nieuczciwa ocena

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka