Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2016, 08:43
Andrzej się wku*wi.
Odpisz
21 marca 2016, 22:36
Fizyka w Heroes and Generals mocno
Odpisz
21 marca 2016, 23:07
@SetAbominae: Właśnie mi przypomniałeś, co ja odpi***alałem z kolegą jak wbiliśmy pierwsze czołgi.
Pół gry zmarnowane na zderzaniu się, skakaniu na kamieniach i wzajemnym przewracaniu XD
Odpisz
21 marca 2016, 23:33
Mój kolega dachował czołgiem, a potem wysiadł i nie mógł nic zrobić bo był tak jakby w środku
Odpisz
21 marca 2016, 20:52
Lubicie pierogi?
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2016, 21:06
@XxXSuperDrobiu69XxX: No się jeszcze k*rwa pytasz. Pierogi są miłością
Odpisz
21 marca 2016, 21:07
@Mewtwo1: Bo raz w Nowej Hucie pierogi w czołgu jadłem.
Odpisz
21 marca 2016, 21:09
@XxXSuperDrobiu69XxX: Ło, nie szalej tak
Odpisz
21 marca 2016, 22:51
@Mewtwo1: W Pilsce o pierogi to tak jak w Rosji o vodke pytać... no i w sumie w Polsce też...
Odpisz
21 marca 2016, 22:31
Nie denerwuj się Andrzeju...
To się wyklepie
Odpisz
21 marca 2016, 22:00
Szybcy i Wściekli Rosja
Odpisz
21 marca 2016, 21:49
Nowa fizyka w world of tanks
Odpisz
23 lutego 2016, 19:08
A morał tej bajki jest krótki i nie którym znany: Nie driftuj czołgiem mój kochany
Odpisz
23 lutego 2016, 19:34
@Jasnowidz: Nie driftuj czołgiem mój kochany,
Bo wy je*iesz się jak pijany.
Odpisz
21 marca 2016, 21:26
@RecOr: A mój wierszyk jest zje**ny.
Odpisz
21 marca 2016, 20:42
Jak?! Pytam się jak!? Czołg zwrotny, ale że aż tak? No nieźle Iwan pociągnął :)
Odpisz
21 marca 2016, 20:18
Czy autor przypadkiem nie sugeruje , ze na jeja są same dzieci ;) ?
Odpisz
21 marca 2016, 20:40
@JPsoldier: nie
Odpisz
21 marca 2016, 20:12
Gdy przedawkujesz " szpan " w Battlefieldzie
Odpisz
24 lutego 2016, 09:25
W gta sa nie ;)
Odpisz
23 lutego 2016, 18:58
dzisiaj widziałem jak amerykanie driftowali abramsem po lodzie (w wiadomościach)
Odpisz
23 lutego 2016, 18:53
Chyba zagram w war thunder. :P
Odpisz
23 lutego 2016, 18:43
W anime Girls und Panzer było driftowanie czołgiem na końcu, w dodatku zaj*ebiste xD
Odpisz
16 kwietnia 2016, 22:32
@Chlebek102: Potwierdzam, obejrzałem końcówke
Odpisz