Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ola0020

30 sierpnia 2012, 18:22

Mięso jest potrzebne do życia

Avatar Karou

29 stycznia 2013, 18:18

@ola0020: naukowcy udowodnili że mięso do życia potrzebne nie jest .
A co do obrazka to nie na widzę mięsa ... i nie wiem jak można jeść zwierzęta .

Avatar Umpa94

26 czerwca 2013, 20:04

@Karou: No pieczesz je, bo wędzone są niedobre. Dodajesz majeranku, kminku. Co kto lubi. Jak się upiecze to dobrze jest podać z młodymi ziemniakami.

Avatar shortsleeve

12 lutego 2021, 00:07

@Karou: K...a, a ja nie wiem jak można wpi.....ać same zielsko XD

Avatar Tymek590

4 listopada 2016, 15:23

jaaaaa chceeeee mieeeeeć tylęęęęęę mięęęęęsaaaaaaa

Avatar magdalena303

8 lutego 2014, 21:12

było

Avatar chihuahua111

14 sierpnia 2013, 08:43

Koło dupy mi to lata. Moge zostawić to mięcho dla mojego kota - on nie jest wegetarianinem :-)

Avatar Karou

30 czerwca 2013, 21:56

@Umpa94: No tak co kto lubi. Ja jak napisałam nie na widzę mięsa i jakoś umiem żyć bez niego. I nie musisz mi się zwierzać jak ty lubisz je jeść bo to mnie wcale nie interesuje.

Avatar chihuahua111

29 marca 2013, 19:45

A ja jestem wegetarianka...na zlosc wam :)

Avatar kristofiw

21 marca 2013, 17:35

Piękne

Avatar Cygan2012

13 października 2012, 12:28

nie jestem wegetarianką ale gdy patrzę na tyle mięsa to mnie mdli :/

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 08:54

fu mdli mnie jak cos takiego widze jestem wegetarianka ale musze sie przezucic na mieso :( a co do obrazka slaby 3/5

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 09:18

I co?
a obrazek 4/5

Avatar chupacabra001

29 sierpnia 2012, 18:13

Białko, którego masz pełno w mięsie, jest podstawą do życia. A białko roślinne jest słabo przyswajalne... Jedyną nadzieja jest nabiał.;-]

Avatar Mnich1

29 sierpnia 2012, 11:37

Człowiek jest wszystkożerny więc nie wiem czemu mam się ograniczać do mięsa albo tylko do warzyw. To że ja przestanę żreć mięso nie uchroni tych wszystkich koni, krów, świń i osłów które jem...

Avatar stilic97_Falubaz

29 sierpnia 2012, 11:03

I teraz przez ten obrazek głodny się zrobiłem. :-| 5/5

Avatar autsajder12

29 sierpnia 2012, 09:16

niezbyt przekonujące...

Avatar KoxNaJeja

29 sierpnia 2012, 08:31

A Hamburgery gdzie?

Avatar FD_God

29 sierpnia 2012, 08:21

A jeśli jestem i wegetarianinem i mięsożercą? :v

Avatar KoxNaJeja

29 sierpnia 2012, 08:31

@FD_God: To jesteś wszystkożerny

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 08:10

No i oczywiście, coś dla satanistów też musi być... Nie wiem, jakiś kotek albo coś w tym stylu ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

To się nie może nie udać

Pilne

Były nóżki, nie ma nóżek

Niezniszczalne

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka