Co zrobić, aby było lepiej w Europie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Angielskie śmieszki
Cel namierzony
Cóż za brak szacunku
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2025, 14:27
@KontoUsunięte: jak wchodziliśmy do ue byliśmy już 4 razy bogatsi niż ukraina, więc rozwijamy się bez ue lepiej niż ukraina
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2016, 12:46
Znowu Niemcy coś planują , spójrzcie na ich oczy (na drugiej ,,stronie'')
Odpisz
8 marca 2019, 14:44
@FuryGaming: chce zanschussować całą Unię
Odpisz
28 października 2017, 13:31
Niemcy: WPUŚCIĆ IMIGRANTUF!
Odpisz
25 lutego 2016, 15:55
Darth Węgier dobrze prawi!!! Polać mu!!!
Odpisz
25 lutego 2016, 17:52
Bez Unii to sobie radziliśmy lepiej, niž teraz!
Odpisz
10 marca 2016, 12:51
Widzę zdrajcę!
Odpisz
10 marca 2016, 16:25
@pawel4134: Ty jesteś zwolennikiem Unii Europejskiej?
Odpisz
10 marca 2016, 17:31
lol, dobre.
Po rozpadzie ZSRR byliśmy z Ukrainą na tym samym poziomie gospodarczym. Teraz możesz sobie porównać różnicę. Wolisz żyć w unijnej Polsce czy w tej Ukrainie, która pokazuje jak rozwijalaby sie Polska bez UE?
Swoją drogą bezrobocie w Polsce w latach 90. bez Unii osiągało kolosalne 23%, a teraz jest raptem 9%.
PKB per capita rowniez było niższe jak i HDI. Ale nie tylko rankingi pokazują zalety Unii. Od przystąpienia do UE zostało zniesione cło, granice stały sie przejezdne bez paszportu, a Polacy zyskali dostep do darmowej edukacji, programów wymian jak i możliwość pracy za granicą. No i ruszył handel, bo otworzył sie nowy rynek zbytu.
Tak więc twój argument jest inwalidą :v
Odpisz
10 marca 2016, 17:52
Ech ,ale my wtedy nie musielibyśmy przyjmować imigrantów.
A po za tym dopiero co obaliliśmy komunizm!Więc to chyba logiczne że była panika i nieład, jak nagle system się zmienił!
No i nie musieliśmy stosować się do durnych zasad dotyczących żywienia.
Kiełbasy nie soliliśmy solą drogową, tylko wędziliśmy!
No i po za tym były w większości prawdziwe polskie sklepy jak ABC czy Społem!
A Ukraina miała i ma przesrane, bo znajduje się blisko Rosji! A Rosja zawsze miała z Ukrainą spory!
Odpisz
10 marca 2016, 18:05
A więc twoim argumentem i odpowiedzią na moje dane jest sposób wędzenia kiełbasy, uchodźcy (których i tak w końcu nie przyjmiemy) i polskie sklepy gorszej jakości, które wciąż zresztą funkcjonują?
Wolę nie sprowadzać dyskusji do tak niskiego merytorycznie poziomu dyskusji i na zakończenie powiem, że wolę już solić kiełbasę tą solą drogową w zamian za ten rozwój infrastruktury, gospodarki i za te 64 mld euro dodatniego salda zysków.
Więcej nie zamierzam pisać, chyba że przedstawisz jakieś realne argumenty...
Odpisz
10 marca 2016, 21:43
To spadaj na Ukrainę, tam Unii nie ma i zobacz jak sobie "świetnie" radzą.
Odpisz
11 marca 2016, 07:42
No dobra powiedzmy Unia była dobra, ale tylko przez chwilę!
Odpisz
27 maja 2017, 22:16
@Broski: Singapur jest najbogatszym krajem świata, a nie jest w unii.
Odpisz
3 lutego 2017, 14:17
Nie ogarniam. W sensie rozumiem ale to chyba pierwszy komiks o countryballach, który mi się nie podoba 😕
Odpisz
10 marca 2016, 11:06
Japonia niespecjalnie się tym przejęła
Odpisz
25 lutego 2016, 15:48
Tak tylko dla informacji, że jednym z założycieli UE są niemcy.
Odpisz
25 lutego 2016, 16:11
@wolfe: Założycielem ale nie władcą.
Odpisz
25 lutego 2016, 16:14
@Shadow_blade: prawda
Odpisz
25 lutego 2016, 17:33
@Shadow_blade: Niszczysz moje marzenia...
Odpisz
25 lutego 2016, 16:18
XD jebłem ta Japonia
Odpisz
25 lutego 2016, 15:58
Tak!Węgry!Just duet!
Odpisz