Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Komutor

20 maja 2025, 14:27

@KontoUsunięte: jak wchodziliśmy do ue byliśmy już 4 razy bogatsi niż ukraina, więc rozwijamy się bez ue lepiej niż ukraina

Avatar FuryGaming

Edytowano - 10 marca 2016, 12:46

Znowu Niemcy coś planują , spójrzcie na ich oczy (na drugiej ,,stronie'')

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2019, 14:44

@FuryGaming: chce zanschussować całą Unię

Avatar Filipsss

28 października 2017, 13:31

Niemcy: WPUŚCIĆ IMIGRANTUF!

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 15:55

Darth Węgier dobrze prawi!!! Polać mu!!!

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 17:52

Bez Unii to sobie radziliśmy lepiej, niž teraz!

Avatar pawel4134

10 marca 2016, 12:51

Widzę zdrajcę!

Avatar KacperUE

10 marca 2016, 16:25

@pawel4134: Ty jesteś zwolennikiem Unii Europejskiej?

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2016, 17:31

lol, dobre.
Po rozpadzie ZSRR byliśmy z Ukrainą na tym samym poziomie gospodarczym. Teraz możesz sobie porównać różnicę. Wolisz żyć w unijnej Polsce czy w tej Ukrainie, która pokazuje jak rozwijalaby sie Polska bez UE?

Swoją drogą bezrobocie w Polsce w latach 90. bez Unii osiągało kolosalne 23%, a teraz jest raptem 9%.
PKB per capita rowniez było niższe jak i HDI. Ale nie tylko rankingi pokazują zalety Unii. Od przystąpienia do UE zostało zniesione cło, granice stały sie przejezdne bez paszportu, a Polacy zyskali dostep do darmowej edukacji, programów wymian jak i możliwość pracy za granicą. No i ruszył handel, bo otworzył sie nowy rynek zbytu.

Tak więc twój argument jest inwalidą :v

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2016, 17:52

Ech ,ale my wtedy nie musielibyśmy przyjmować imigrantów.
A po za tym dopiero co obaliliśmy komunizm!Więc to chyba logiczne że była panika i nieład, jak nagle system się zmienił!
No i nie musieliśmy stosować się do durnych zasad dotyczących żywienia.
Kiełbasy nie soliliśmy solą drogową, tylko wędziliśmy!
No i po za tym były w większości prawdziwe polskie sklepy jak ABC czy Społem!
A Ukraina miała i ma przesrane, bo znajduje się blisko Rosji! A Rosja zawsze miała z Ukrainą spory!

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2016, 18:05

A więc twoim argumentem i odpowiedzią na moje dane jest sposób wędzenia kiełbasy, uchodźcy (których i tak w końcu nie przyjmiemy) i polskie sklepy gorszej jakości, które wciąż zresztą funkcjonują?

Wolę nie sprowadzać dyskusji do tak niskiego merytorycznie poziomu dyskusji i na zakończenie powiem, że wolę już solić kiełbasę tą solą drogową w zamian za ten rozwój infrastruktury, gospodarki i za te 64 mld euro dodatniego salda zysków.
Więcej nie zamierzam pisać, chyba że przedstawisz jakieś realne argumenty...

Avatar Broski

10 marca 2016, 21:43

To spadaj na Ukrainę, tam Unii nie ma i zobacz jak sobie "świetnie" radzą.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2016, 07:42

No dobra powiedzmy Unia była dobra, ale tylko przez chwilę!

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2017, 22:16

@Broski: Singapur jest najbogatszym krajem świata, a nie jest w unii.

Avatar BahuzankaPL

3 lutego 2017, 14:17

Nie ogarniam. W sensie rozumiem ale to chyba pierwszy komiks o countryballach, który mi się nie podoba 😕

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2016, 11:06

Japonia niespecjalnie się tym przejęła

Avatar wolfe

25 lutego 2016, 15:48

Tak tylko dla informacji, że jednym z założycieli UE są niemcy.

Avatar Shadow_blade

25 lutego 2016, 16:11

@wolfe: Założycielem ale nie władcą.

Avatar wolfe

25 lutego 2016, 16:14

@Shadow_blade: prawda

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 17:33

@Shadow_blade: Niszczysz moje marzenia...

Avatar lorax12

25 lutego 2016, 16:18

XD jebłem ta Japonia

Avatar KacperUE

25 lutego 2016, 15:58

Tak!Węgry!Just duet!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zapraszamy

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Angielskie śmieszki

Cel namierzony

Cóż za brak szacunku

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka