Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AnakinSkywalker1981

26 sierpnia 2023, 08:29

Skisłem

Avatar rysiu311

21 września 2020, 22:15

Skoro anakin z 3 części był chłopcem jak robili 6 to jakim cudem on się tam znajduje

Avatar GigannPlus

30 maja 2021, 16:27

@rysiu311: W oryginale wygląda tak. W 2011 zmienili w ramach edycji specjalnej

Avatar Stormtrooper_

26 marca 2016, 18:33

Hehe, podobnie ja wyglądałem gdy miałem 25 lat... teraz jestem stary i brzydki :(

Avatar RecOr

8 marca 2016, 14:44

To jest trochę chamskie, że usunęli tego poprzedniego aktora i wkleili tego w tej scenie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar BruceWayne

14 marca 2016, 19:32

@PadmePL: Co to ma do tego co napisałem wcześniej? (tak wiem nie jestem głupi)

Avatar PrawdziwaRey

16 marca 2016, 16:27

@PadmePL: Wiem :/

Avatar PadmePL

12 marca 2016, 08:26

I <3 Star Wars :3

Avatar DragoonGirl

14 marca 2016, 16:35

@PadmePL: też <3

Avatar PrawdziwaRey

16 marca 2016, 07:21

@PadmePL: Skoro ty kochasz Star Wars, to ja kocham Ciebie <3

Avatar PadmePL

16 marca 2016, 15:08

Avatar PrawdziwaRey

8 marca 2016, 20:41

Wytłumaczy mi ktoś, jak to możliwe, że w 2003 aktor któy grał Anakina ( to była chyba Zemsta Sithów) wyglądał tak, jak ten Anakin z Powrotu Jedi. Przecież 4-6 było przed 1-3.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar BruceWayne

9 marca 2016, 10:50

@PrawdziwaRey: Jego twarz nałożyli w 2004 roku.

Avatar PrawdziwaRey

9 marca 2016, 13:54

@BruceWayne: Aaaaa... ok

Avatar gelo1238

8 marca 2016, 16:21

To znaczy, że ma dwóch ojców?

Avatar Blanka_01

8 marca 2016, 15:58

Zgadzam się z Anakinem, a poza tym ta jego mina mnie rozwala :)

Avatar dawidos1212

8 marca 2016, 15:28

Ta mina xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Niegrzeczny Oskarek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

Można, tylko trzeba wstawać rano

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka