Napisałem dla ciebie piosenkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Mnie wolno
Były nóżki, nie ma nóżek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Angielskie śmieszki
Taktycznie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lutego 2016, 18:29
;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 11:46
Odpisz
27 lutego 2016, 22:46
Dobrze że się okleiłem taśmą bo bym ze śmiechu wybuchł
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2016, 18:34
Jak się dowiedzieć na apce czy obrazek został dodany przez admina?
PO PROSTU JEST CH*JOWY XDD
Odpisz
27 lutego 2016, 21:17
@Wormman5: O ch*j komentarz-MOCARZ
Odpisz
27 lutego 2016, 21:04
Chyba dzięki temu obrazkowi miałam umrzeć ze śmiechu, ale on nawet mojej 4-letniej kuzynki nie śmieszy . Zdziwiło mnie tylko to , że uśmiechnęła się ona na widok zdjęcia gówna , a przecież to i tak jest to samo ;-;
Odpisz
27 lutego 2016, 20:06
Adminie... Mam bana za coś czego nie zrobiłam, więc by nie dostać tutaj bana za hejty zhejtuję Pana. Nic osobistego:
Ten obrazek jest beznadziejny i źle świadczy o pańskiej dojrzałości intelektualnej i społecznej.
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2016, 18:31
Jak sobie dodać do profilu minimum. 10 szczałek w górę + :
-Znaleźć obrazek admina że słabą oceną (czyli po prostu obrazek admina)
-napisać np. że można się nim podetrzeć (czyli w sumie czystą prawdę)
-łapaj szczały
PS: Admin jeśli masz zamiar mnie zbanować to napisz dlaczego. Nie uraziłem cię a duma się nie liczy.
Odpisz
27 lutego 2016, 18:17
o boże !!!!!!! to shipisiałe dziecko!!!!
Odpisz
27 lutego 2016, 16:41
Drogi adminie! Muszę ci oświadczyć to że twoje obrazki są..............do dupy! (Plz nie banuj)
Odpisz
27 lutego 2016, 17:40
Może nie wszystkie, ale ten akurat tak.
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2016, 17:56
ten obrazek był suchy jak pięty Cejrowskiego...Admnie nie banuj ...
Odpisz
27 lutego 2016, 18:00
xD
Odpisz
27 lutego 2016, 16:47
A Axel ponoć jest Polakiem i tak mu naród dziękuje :P
Odpisz
27 lutego 2016, 17:50
@HYPER_SMOKI: Tzn. Axl ma polskie korzenie :P ale mimo wszystko się zgadzam
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2016, 16:48
Bardziej śmiałem się jak robiłem herbatę.
Odpisz
27 lutego 2016, 17:48
bombowe doświadczenie
Odpisz
27 lutego 2016, 17:41
Hahahahahahahahahahaha
.
.
.
Nie.
Odpisz
27 lutego 2016, 16:59
spiewamy
Odpisz
27 lutego 2016, 16:59
pampersy
Odpisz
27 lutego 2016, 17:39
gerberki
Odpisz
27 lutego 2016, 17:33
Ostatni raz się tak śmiałem, gdy wchodziłem po schodach.
Odpisz
27 lutego 2016, 16:44
Jakie to złe ;-; Axl Rose nie wybaczy.
Odpisz