Biedne polskie feministki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niezniszczalne
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2018, 07:32
"Sprawiedliwości w tym zakresie..." k*rwa kobiety mniej zarabiają bo wybierają inne prace , zwykle mniej płatne ( jak np. nauczyciel ) to zarabiają mniej pieniędzy.Proste.Gdyby faktycznie mniej zarabiały to czy pracodawca nie zatrudniał by samych kobiet?
Albo jest druga opcja tego komentarza:Że ja źle zrozumiałem o co chodzi na obrazku
Odpisz
27 maja 2017, 22:13
Kobiety są mniejsze, słabsze i mniej inteligentne od mężczyzn i dlatego muszą zarabiać mniej.
Odpisz
13 września 2017, 16:11
nie wszystkie ale feministki powinny nie zarabiać nic w polsce ;p
Odpisz
1 listopada 2016, 15:09
Szkoda tylko, że w tych innych krajach wciąż zarabiają więcej niż u nas, ch*j tam że kobiety trochę mniej, ja będąc kobietą wolalbym zarabiać tak jak tam, nawet jeśli miało by to być ileś tam mniej od mężczyzn
Odpisz
21 marca 2016, 20:52
Bo polskie facety lenie nie pracujo
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2016, 19:45
w tytule jest napisane że polska ma najniższą różnice w zarobkach mężczyzn i kobiet, a poniżej jest napisane że jest jednak na 3 miejscu
Odpisz
25 lutego 2016, 19:52
@Reichtangle: To się mój drogi kolega nazywa propaganda. Dość mierna jednakowoż. Goebbels byłby niezadowolony...
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2016, 19:54
POK POK
Odpisz
25 lutego 2016, 19:54
@agit3: POKEMON?
Odpisz
25 lutego 2016, 19:59
nie POK POK Gabi
Odpisz
25 lutego 2016, 22:15
@Reichtangle: "[...]Najniższą w UE różnicą..."
Odpisz
21 marca 2016, 15:17
Malta i Słowenia też są w UE.
Odpisz
25 lutego 2016, 19:58
Niski wskaźnik gwałtów? Można nadrobić
Odpisz
25 lutego 2016, 21:05
@SetAbominae: "Let them in"
Odpisz
25 lutego 2016, 21:39
@CzerwonyShrek: I wcale nie mówiłem o imigrantach
Odpisz
26 lutego 2016, 07:41
@SetAbominae: oh.....
Odpisz
25 lutego 2016, 20:15
"Polska jest taka jak jest...nic z tym nie zrobisz" ćhyba ja
Odpisz