Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Reaper_

21 czerwca 2018, 07:32

"Sprawiedliwości w tym zakresie..." k*rwa kobiety mniej zarabiają bo wybierają inne prace , zwykle mniej płatne ( jak np. nauczyciel ) to zarabiają mniej pieniędzy.Proste.Gdyby faktycznie mniej zarabiały to czy pracodawca nie zatrudniał by samych kobiet?

Albo jest druga opcja tego komentarza:Że ja źle zrozumiałem o co chodzi na obrazku

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2017, 22:13

Kobiety są mniejsze, słabsze i mniej inteligentne od mężczyzn i dlatego muszą zarabiać mniej.

Avatar Filipsss

13 września 2017, 16:11

nie wszystkie ale feministki powinny nie zarabiać nic w polsce ;p

Avatar
Voldek

1 listopada 2016, 15:09

Szkoda tylko, że w tych innych krajach wciąż zarabiają więcej niż u nas, ch*j tam że kobiety trochę mniej, ja będąc kobietą wolalbym zarabiać tak jak tam, nawet jeśli miało by to być ileś tam mniej od mężczyzn

Avatar Miekserro

21 marca 2016, 20:52

Bo polskie facety lenie nie pracujo

Avatar Reichtangle

Edytowano - 25 lutego 2016, 19:45

w tytule jest napisane że polska ma najniższą różnice w zarobkach mężczyzn i kobiet, a poniżej jest napisane że jest jednak na 3 miejscu

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 19:52

@Reichtangle: To się mój drogi kolega nazywa propaganda. Dość mierna jednakowoż. Goebbels byłby niezadowolony...

Avatar agit3

Edytowano - 25 lutego 2016, 19:54

POK POK

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 19:54

@agit3: POKEMON?

Avatar agit3

25 lutego 2016, 19:59

nie POK POK Gabi

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 22:15

@Reichtangle: "[...]Najniższą w UE różnicą..."

Avatar Myszkapl

21 marca 2016, 15:17

Malta i Słowenia też są w UE.

Avatar SetAbominae

25 lutego 2016, 19:58

Niski wskaźnik gwałtów? Można nadrobić

Avatar CzerwonyShrek

25 lutego 2016, 21:05

@SetAbominae: "Let them in"

Avatar SetAbominae

25 lutego 2016, 21:39

@CzerwonyShrek: I wcale nie mówiłem o imigrantach

Avatar CzerwonyShrek

26 lutego 2016, 07:41

@SetAbominae: oh.....

Avatar KacperUE

25 lutego 2016, 20:15

"Polska jest taka jak jest...nic z tym nie zrobisz" ćhyba ja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Niezniszczalne

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka