Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Totalnie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2024, 19:52
Piękne
Odpisz
1 maja 2016, 12:36
Mieszkałbym
Odpisz
12 marca 2016, 10:13
+80 do Januszowości
Odpisz
31 marca 2016, 16:46
Dziękuje
Odpisz
15 marca 2016, 15:46
Dam sobie rękę uciąć, że jest to budynek spółdzielni "MORENA" w Gdańsku. Na 100 PRO...
Odpisz
12 marca 2016, 20:31
Nawet można by mieszkać
Odpisz
25 lutego 2016, 22:46
przeczytałem jednorazowy
Odpisz
12 marca 2016, 10:27
@RussiaBall: Ja też.
Odpisz
12 marca 2016, 11:50
@E_R_M: I ja
Odpisz
12 marca 2016, 11:35
Ładowanie bloku 10%...
Odpisz
12 marca 2016, 11:08
esencja prl-u
Odpisz
12 marca 2016, 10:25
Wygląda jak moje pierwsze "kreacje" w simsach ;-;
Odpisz
12 marca 2016, 11:07
@NieWiemCoWpisac: Takie tru xD
Odpisz
12 marca 2016, 10:56
można wychodzić nawet balkonem
Odpisz
12 marca 2016, 10:53
było
Odpisz
12 marca 2016, 10:33
Podczas apokalipsy zombie:
Może wejdziemy do bloku i zniszczymy schody?
Odpisz
12 marca 2016, 10:09
Bydgoszcz wita...
Odpisz
25 lutego 2016, 21:06
Nwm czemu, ale gdybym mógł go urzadzić od środka to tam bym zamieszkał
Odpisz
12 marca 2016, 10:08
@LudzkiGofr: ja też
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2016, 09:00
radziecką wielką płytę widzę
Odpisz