Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dexterek

12 marca 2016, 11:28

Jeśli uważasz ze nie ma trudnej misji w serii GTA to chyba nie przechodziłeś niszczenia placu budowy za pomocą helikoptera RC w Vice City...

Avatar mante

12 marca 2016, 11:30

@Dexterek: Dokladnie.. ja z tą misją męczylem zie 5 godzin..

Avatar handlash

Edytowano - 12 marca 2016, 11:46

@Dexterek: Ja tą misje zrobiłem za 1 razem, nie wiem co w tym trudnego. ;-; Misja w San Andreas z motorkiem i pociągiem, była trudna.

Avatar rosyn

12 marca 2016, 11:52

@handlash: Nie była, zdaje ci się tak

Avatar MechanicznaPomarancza

12 marca 2016, 11:52

@handlash: Ją tą misje za drugim razem zrobiłem bo za pierwszym mi motor wybuchł bo w coś wjechałem

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2016, 11:59

@handlash: Tą z motorem przeszedłem za pierwszym podejściem :V
Po tym zadawałem sobie pytanie "I co w tym trudnego, że tyle memów jest o tym?"

Avatar miki864

12 marca 2016, 12:03

@handlash: Trzeba jechać w odpowiedniej odległości, żeby pociąg nie zaslanial tamtych żółtych :P

Avatar Czarny777

12 marca 2016, 13:19

@Dexterek: Nie przypominaj tego ;-;

Avatar Gryzoniusz

17 marca 2018, 12:01

@Dexterek: Obie były łatwe , ale lubie ból dupy o ich trudność.

Avatar rosyn

17 marca 2018, 12:21

@Gryzoniusz: Czemu odkopujesz coś co było 2 lata temu?

Avatar Gryzoniusz

17 marca 2018, 13:02

Avatar hehineji

21 maja 2021, 04:53

@rosyn: Ale ta z pociągiem była latwa

Avatar shizofrenik

26 lutego 2016, 10:16

Nie umiałem przejść tej misji.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2016, 11:04

@shizofrenik: Łączmy się w bólu...

Avatar shizofrenik

12 marca 2016, 11:18


Rozje**łem misję z pociągiem za 1 razem ale to było piekłem.

Avatar Stalkerr91

12 marca 2016, 12:24

@shizofrenik: Ja nie pamietam aby to bylo trudne xd. Raczej za 1 lub 2 razem to zrobilem. Wg mnie najglupsze byly te misje z zabawkami co trzeba bylo nimi sterowac...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 marca 2016, 14:31

@shizofrenik: A ja za drugim, ta misja chyba była najłatwiejsza.

Avatar bionic2000

12 marca 2016, 13:30

Hitman w pigułce

Avatar Demon_123

Edytowano - 12 marca 2016, 12:26

Dokładnie to samo zawsze mnie zastanawiało. Jakim cudem. xD

Avatar destroyer878

12 marca 2016, 12:25

nieeeeeeeeee, w ogóle XD

Avatar ALKATRAZ

12 marca 2016, 11:12

uwielbiam memy o gta

Avatar PadmePL

12 marca 2016, 11:40

@ALKATRAZ: aha

Avatar Hoggehr

12 marca 2016, 11:52

@ALKATRAZ:
Tydzień GTA
populacja memów o GTA wzrasta dwukrotnie.
dzięki Al.

Avatar krystian23

12 marca 2016, 11:11

Żodyn niy wiy
Żodyn!

Avatar xd_ailatan

12 marca 2016, 11:48

@krystian23: Żodyn.

Avatar romanow

12 marca 2016, 11:09

Tych dwóch białych wygląda jak Prokop i jego brat bliżniak, tylko trochę nieogarniętych.

Avatar pandasz

26 lutego 2016, 07:17

Zwłaszcza że ich kolega był białoskóry

Avatar Fox__

25 lutego 2016, 23:14

Zrzut ekranu tak bardzo.

Avatar Kijox

26 lutego 2016, 07:13

@Fox__: może konsola ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Dwa oblicza

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nie znoszę kleszczy

Hobby dla faceta

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka