Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Cóż za brak szacunku
Totalnie
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2016, 22:34
Tru bo jajek nie gniecie
Odpisz
4 marca 2016, 12:24
Odpisz
4 marca 2016, 20:05
@PolandballPatriota: xd
Odpisz
4 marca 2016, 13:35
tru
Odpisz
4 marca 2016, 14:08
mna
Odpisz
4 marca 2016, 14:23
@JestemSzajbusZbfxD: To juz jest nudne
Odpisz
4 marca 2016, 20:05
@JestemSzajbusZbfxD: nie śmieszne :/
Odpisz
4 marca 2016, 17:43
CAN I FAP TO THIS!?
Odpisz
7 marca 2016, 14:05
@konrado223:
Odpisz
4 marca 2016, 17:22
takie prawdziwe
Odpisz
4 marca 2016, 16:50
to jest najlepsza pozycja do spania EVER!
Odpisz
4 marca 2016, 15:16
Ja dosłownie przyklejam się do kaloryfera i tak śpię XD
Odpisz
4 marca 2016, 15:07
Nie. To okropnie niewygodna pozycja.
Odpisz
4 marca 2016, 12:05
zamiast kołdry lepsza jest druga osoba ;-;
Odpisz
4 marca 2016, 12:12
Wat?
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2016, 12:19
Najlepiej martwa.
Co ja robię ze swym życiem? ;-;
Odpisz
4 marca 2016, 12:37
Ważne żeby była ciepła... ale martwi są zimni... prawda?
Odpisz
4 marca 2016, 12:47
@xd_ailatan: czesem trzeba brać co jest ;-; wtedy obojętne czy ciepła
Odpisz
4 marca 2016, 12:48
Zawsze można podgrzać w lodówce która nie działa.
Odpisz
4 marca 2016, 12:48
'brać' powiadasz?
Odpisz
4 marca 2016, 13:23
@xd_ailatan: hehehehehehahahahyhyhhuhuhu no ja tam hehehehahahahhuhuhuhhyhyhy nie wiem hahahahhehehehhyhyhyhuehuehue co ty sb hihihihyhyhyhyhyhahahheheheh pomyslałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 marca 2016, 13:29
żart suchy jak ciało w grobie
zabijcie mnie
Odpisz
4 marca 2016, 13:31
@Hoggehr: *zabija*
Odpisz
4 marca 2016, 13:49
nie prawda, prawdziwa osoba by się ruszała;-;
Odpisz
4 marca 2016, 13:56
mogę nią być.
Odpisz
4 marca 2016, 13:57
@YodaJeLoda: jak jej coś podasz to nie ;-;
Odpisz
4 marca 2016, 13:59
to ja rozumiem>:D
Odpisz
4 marca 2016, 14:03
@UkradliMiNick: zapraszam ;-;
Odpisz
4 marca 2016, 14:03
*leży i nie wstaje*
Odpisz
4 marca 2016, 12:04
ocena 1 i główna?
Odpisz
4 marca 2016, 12:06
@Carl_Jonhson: Obrazek pana A.
Odpisz
4 marca 2016, 12:07
@Monnx: Pana B.
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2016, 12:18
Pana C.
Odpisz
4 marca 2016, 12:35
B jak Bożydar...
Odpisz
4 marca 2016, 12:41
C, jak całkowita dominacja pana AB,
Odpisz
4 marca 2016, 13:53
@GrazZ: D jak Demokracja
Odpisz
4 marca 2016, 12:47
Mam dziwną chorobę, iż nie potrafię zasnąć nie leżąc na boku, mając czegoś w uchu i ubranym w odpowiedni strój.
Odpisz
4 marca 2016, 12:45
ja też tak śpię ;v
Odpisz
4 marca 2016, 12:28
Bo kobiety lubią mieć coś między nogami w łóżku
Odpisz