Ludzie zniewoliliby wszystko...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2016, 19:06
Paradoksalnie człowiek jako najinteligentniejszy byt na Ziemi jest jednocześnie najgłupszy...Troszczy się tylko o swoje,nie docenia dóbr innych a o swoje życie martwi się tylko wtedy gdy może je stracić...Czy jest to dzieło ewolucji czy po prostu ludzkiej głupoty, która jest potęgowania olbrzymim łaknieniem ? Czy może człowiek z natury ma coś co czyni go tak zepsutym...(W tej wypowiedzi nie mówię o każdym człowieku...Tylko o niektórych żałosnych przypadkach, których jest niestety za dużo.)
Odpisz
2 marca 2016, 19:51
@Lacoste: najpewniej będzieszmieć hejty za to że powiedziałeś prawdę (____)
Odpisz
2 marca 2016, 20:11
@urkiso123: Takie życie :P Tak szczerze to hejety mało dla mnie znaczą bo liczę się z opinią i zdaniem ludzi których lubię a nie przypadkowych spinaczy z neta :P PS.Dzięki stary za poparcie mojej opinii :3
Odpisz
2 marca 2016, 22:44
@Lacoste: Powiem krótko - stało się tak dlatego, ponieważ przez zbyt wygodne i nafaszerowane dobrami życie staliśmy się jeszcze bardziej zachłanni i egoistyczni. Zerwały się nasze więzi ze światem. Skutek będzie taki, że niedługo nie będzie dało tu się żyć.
Odpisz
3 marca 2016, 07:05
@SetAbominae: Ludzie żyją na Ziemi tak jak by mieli gdzieś drugą na którą mogli by uciec w razie czego :/ Smutne ale prawdziwe.
Odpisz
3 marca 2016, 19:21
@Lacoste: fajne opisanie człowieka. Masz w całości rację.
Odpisz
3 marca 2016, 19:36
@Heroine02: Być może mam. Zawsze znajdzie się ktoś kto stanie na przeciwko zielonej ścianie i powie Ci, że jest czerwona...Część ludzi nie akceptuje poglądów innych nawet gdy większość uważa je za słuszne...Ale dzięki wielkie za poparcie :3
Odpisz
2 marca 2016, 21:49
Rzycie trohe jest jak mór można sie udeżyc i w ogóle.
Odpisz
2 marca 2016, 18:02
Ale to ładne...ZAMKNIJMY TO W KLATCE BY NAS CIESZYŁO.
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2016, 19:01
@Adsai: *tu nie bylo glupiego komentarza*
Odpisz
2 marca 2016, 19:52
(___) *daje pudło anty hejtowe*(__)
Odpisz
2 marca 2016, 19:33
...i spalili.
Odpisz
2 marca 2016, 18:07
Czasami chciałbym żeby niektórzy ludzie nie zamykali zwierząt, a zamiast tego mogli by zamknąć np.: swoje mordy
Odpisz
2 marca 2016, 18:07
@Dymiitr: tru
Odpisz
2 marca 2016, 18:11
@ozi12: mna dla żydów po Kempingu.
Odpisz
2 marca 2016, 18:12
@lubie_pociagi: to jest już wkurzające
Odpisz
2 marca 2016, 18:12
@ozi12: życie żydzie jest nowelą
Odpisz
2 marca 2016, 18:13
@lubie_pociagi: Życie jest jak dziki zachód możesz być kowbojem i w ogóle.
Odpisz
2 marca 2016, 18:15
@ozi12: Życie jest jak spotkanie z komornikiem.
I tak wszystko stracisz.
Odpisz
2 marca 2016, 18:17
@lubie_pociagi: Życie jest jak przerwa w filmie na reklamy
Czekasz kiedy to gówno wreszcie się skończy
Odpisz
2 marca 2016, 18:48
@Dymiitr: Tak bardzo tru. ><
Odpisz
2 marca 2016, 18:57
@Uwielbiam_Rysowac12: Cizna
Odpisz
2 marca 2016, 18:45
Silniejsi rządzą słabszymi :V
Odpisz
2 marca 2016, 18:44
ten cytat mówi wszystko:
,,rrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaggggggggggghhhhhhhhhhhhh" -chewbacca
Odpisz
2 marca 2016, 20:58
ty podróbo kwasku!
Odpisz
2 marca 2016, 21:58
@XxFINEZJAxX: są kwasy i są kwaski. Prawdziwy kwas jest moim mistrzem więc proszę mnie nie wyzywać.
Odpisz
3 marca 2016, 15:41
k
Odpisz
2 marca 2016, 18:06
Calvin i Hobbes :D
Odpisz
2 marca 2016, 18:01
Prawda....niestety ;_;
Odpisz