Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lacoste

2 marca 2016, 19:06

Paradoksalnie człowiek jako najinteligentniejszy byt na Ziemi jest jednocześnie najgłupszy...Troszczy się tylko o swoje,nie docenia dóbr innych a o swoje życie martwi się tylko wtedy gdy może je stracić...Czy jest to dzieło ewolucji czy po prostu ludzkiej głupoty, która jest potęgowania olbrzymim łaknieniem ? Czy może człowiek z natury ma coś co czyni go tak zepsutym...(W tej wypowiedzi nie mówię o każdym człowieku...Tylko o niektórych żałosnych przypadkach, których jest niestety za dużo.)

Avatar urkiso123

2 marca 2016, 19:51

@Lacoste: najpewniej będzieszmieć hejty za to że powiedziałeś prawdę (____)

Avatar Lacoste

2 marca 2016, 20:11

@urkiso123: Takie życie :P Tak szczerze to hejety mało dla mnie znaczą bo liczę się z opinią i zdaniem ludzi których lubię a nie przypadkowych spinaczy z neta :P PS.Dzięki stary za poparcie mojej opinii :3

Avatar SetAbominae

2 marca 2016, 22:44

@Lacoste: Powiem krótko - stało się tak dlatego, ponieważ przez zbyt wygodne i nafaszerowane dobrami życie staliśmy się jeszcze bardziej zachłanni i egoistyczni. Zerwały się nasze więzi ze światem. Skutek będzie taki, że niedługo nie będzie dało tu się żyć.

Avatar Lacoste

3 marca 2016, 07:05

@SetAbominae: Ludzie żyją na Ziemi tak jak by mieli gdzieś drugą na którą mogli by uciec w razie czego :/ Smutne ale prawdziwe.

Avatar Heroine02

3 marca 2016, 19:21

@Lacoste: fajne opisanie człowieka. Masz w całości rację.

Avatar Lacoste

3 marca 2016, 19:36

@Heroine02: Być może mam. Zawsze znajdzie się ktoś kto stanie na przeciwko zielonej ścianie i powie Ci, że jest czerwona...Część ludzi nie akceptuje poglądów innych nawet gdy większość uważa je za słuszne...Ale dzięki wielkie za poparcie :3

Avatar Blachu

2 marca 2016, 21:49

Rzycie trohe jest jak mór można sie udeżyc i w ogóle.

Avatar Adsai

2 marca 2016, 18:02

Ale to ładne...ZAMKNIJMY TO W KLATCE BY NAS CIESZYŁO.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 marca 2016, 19:01

@Adsai: *tu nie bylo glupiego komentarza*

Avatar urkiso123

2 marca 2016, 19:52

(___) *daje pudło anty hejtowe*(__)

Avatar SouthSudanBall

2 marca 2016, 19:33

...i spalili.

Avatar Dymiitr

2 marca 2016, 18:07

Czasami chciałbym żeby niektórzy ludzie nie zamykali zwierząt, a zamiast tego mogli by zamknąć np.: swoje mordy

Avatar ozi12

2 marca 2016, 18:07

@Dymiitr: tru

Avatar lubie_pociagi

2 marca 2016, 18:11

@ozi12: mna dla żydów po Kempingu.

Avatar ozi12

2 marca 2016, 18:12

@lubie_pociagi: to jest już wkurzające

Avatar lubie_pociagi

2 marca 2016, 18:12

@ozi12: życie żydzie jest nowelą

Avatar ozi12

2 marca 2016, 18:13

@lubie_pociagi: Życie jest jak dziki zachód możesz być kowbojem i w ogóle.

Avatar lubie_pociagi

2 marca 2016, 18:15

@ozi12: Życie jest jak spotkanie z komornikiem.

I tak wszystko stracisz.

Avatar ozi12

2 marca 2016, 18:17

@lubie_pociagi: Życie jest jak przerwa w filmie na reklamy

Czekasz kiedy to gówno wreszcie się skończy

Avatar Uwielbiam_Rysowac12

2 marca 2016, 18:48

@Dymiitr: Tak bardzo tru. ><

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2016, 18:57

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2016, 18:45

Silniejsi rządzą słabszymi :V

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

2 marca 2016, 18:44

ten cytat mówi wszystko:
,,rrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaggggggggggghhhhhhhhhhhhh" -chewbacca

Avatar XxFINEZJAxX

2 marca 2016, 20:58

ty podróbo kwasku!

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

2 marca 2016, 21:58

@XxFINEZJAxX: są kwasy i są kwaski. Prawdziwy kwas jest moim mistrzem więc proszę mnie nie wyzywać.

Avatar XxFINEZJAxX

3 marca 2016, 15:41

k

Avatar EpicArcher

2 marca 2016, 18:06

Calvin i Hobbes :D

Avatar pioterro

2 marca 2016, 18:01

Prawda....niestety ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mało znany szczegół

Pilne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niezniszczalne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka