Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polska_z4smazka

13 marca 2016, 12:31

Ten człowiek jest tylko ikoną rewolucji. Po przemianach ustrojowych w rządzie byli praktycznie tylko byli agenci SB. On po prostu wprowadził okrągły stół i tyle, zamiast jednej partii władzę przejęły cztery inne i niczym się to nie różni, tylko zamiast czerwonej barwy przybrało różową. Kolorowa flaga LGBT symbolizuje teraz władzę absolutną, zdolną narzucić wszystko wszystkim pod przykrywką "uciśnionej mniejszości"

Avatar SetAbominae

Edytowano - 13 marca 2016, 14:43

@Polska_z4smazka: Mylisz się. Bez niego wszystko byłoby opóźnione o dobre 20 lat, jak nie więcej. Poza tym, władza zmieniła się, a to że ludzie wybierali postkomunistyczne SLD to inna sprawa. Radzę pooglądać cokolwiek poza TVP, TV Trwam i TV Republika (bo po twoim poziomie prasy się nie spodziewam)

Edit: Nawet jeżeli nie był głównym działaczem Solidarności, to był głównym symbolem, który pchał ludzi do walki

Avatar Mnich1

13 marca 2016, 00:49

Mógł się od razu przyznać do współpracy tak jak większość tej postkomunistycznej hołoty która rządzi tym narodem zwany polszą. Polsza taki "mądry" kraj, mógłby brać przykład od "głupszych" niemców kiedy to po zjednoczeniu Niemiec wyje**li wszystkich z urzędów i zrobili nowy rząd, zrobili także lustracje. A u nas? Zrobili ku*wa kaszankę, wje**li wszystko co się dało i kto był wyżej w tym bagnie, resztę utopili i tyle, mamy syf który się nie da posprzątać bo ludzie żyją telewizją, to wszystko jest takie smutne że aż szkoda komentować. Oczywiście nie winię tylko Bolka za to bo to byłaby przesada ale on także brał udział w tych machlojkach.

Avatar Hiass

26 lutego 2016, 17:08

Założyłeś Solidarność? Nic to! Przyczyniłeś się do upadku komuny w Polsce? Nic to! Walczyłeś w obronie niezależności ojczyzny? Nic to! ŁAPAĆ KONFIDENTAAAA!
~ Tak widzę stosunek większości Polaków do tej sprawy.

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2016, 17:12

@Hiass:
I próbuj tu człowieku ratować ten kraj, to jeszcze cię potem zbluzgają. Polska mentalność jest dziwna, jeszcze nie raz się o tym przekonasz.

Avatar Lord666666

26 lutego 2016, 17:39

@Hiass: Dokładnie nie wiem o co chodzi ale podobno miał mieć z tego korzyści materialne których nie zamierza zgłaszać i nie przyznaje się do tego że to on jest Bolkiem. Mi chodzi tylko o prawdę a nie przeciąganie liny. Był to był i na *** drążyć temat a był bo są świadkowie którzy zeznają że w teczkach są ich poufne rozmowy

Avatar ZPSR12

26 lutego 2016, 18:04

@Hiass: Dobrze mówisz a i tak dostajesz strzałki w dół...
Witamy na Jeja!

Avatar Myszkapl

26 lutego 2016, 18:45

@Hiass: Nie będę oceniać, czy bycie Bolkiem przekreśla jego dokonania... ale jeśli kłamie, że nie jest, a jest, to... to to już nie jest dobre.

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2016, 19:30

@Hiass: ktos rzucił na yt frakment z wiadomosci i tam byly komentarze o ty ze wałesa to zdracja

Avatar oskare117

26 lutego 2016, 23:16

@Hiass: X_X idiotyczne argumenty cos w stylu Wynalazłeś bombe atomową , wjechałeś do Berlina , zakończyłeś II wojne , To nic i tak każdy powie że to Rosja wygrała , Bolek nie sam załozył solidarnosc , były też inne postacie ( ludzie , są nagrania w Których Bolek Pije Wóde z Komuchami , kiedy inni wychodzili na ulice , z podręczników od Historii tego siemnie dowiesz , ale jak popytasz ludzi ( obiektywnych ) , któży w tamtych czasach walczyli o wolnosc , anie o swoją dupe , to byś wiedział..... LECH WAŁĘSA TO BOLEK KOMUCH I ZDRAJCA POLSKI.

Avatar jacek1s

12 marca 2016, 18:13

@Hiass: Komunizm i tak by upadł prędzej czy później.

Avatar Hyberius

12 marca 2016, 18:41

@oskare117: oraz zniszczył życie ludziom na których doniósł i nie ma nawet tyle godności żeby przeprosić.

Avatar Wpisz_nick

12 marca 2016, 22:07

@Hiass: Irytują mnie takie farmazony pisane w internecie. Wałęsa nie był żadnym bohaterem. Solidarność tworzyły takie osoby jak Kornel Morawicki, Andrzej Gwiazda czy Anna Walentynowicz. W filmie o Wałęsie nie ma słowa o nich, a to właśnie oni prowadzili ludzie-nie Bolek. Kiszczak widząc, że system w państwie się wali skorzystał ze swojego geniuszu; wypromował Wałęsę, który współpracował z nimi. Skoro za komuny żyło się ludziom źle to było tak samo z siebie? Nie! Winni byli ludzie którzy tworzyli ten system: Kiszczak, Jaruzelski, Urban, Miller, Michnik itd. Skoro byli katami ludu to dlaczego nie zostali ukarani za swoje złe czyny? Zamiast zostać obaleni przez Solidarność odeszli w ciszy razem z emeryturami po 8 000 zł. Mam nadzieję, że wszystkie przekazy jakie zamieściłem są przejrzyste w odczycie i zrozumieniu.

Avatar lordofshadow

13 marca 2016, 00:03

@Hiass: Mój ojciec był w Solidarności, więc wie o tym trochę więcej niż Ty. Wałęsa nigdy nie był prawdziwym członkiem Solidarności, od samego początku był komuchem. On był jednym z założycieli Solidarności tylko aby nadzorować ludzi. To z jego winy rozpadła się pierwsza solidarność, a druga została uformowana z tylko takich jak on. To on jako pierwszy zdradził Polskę, To w zasadzie jego wina, że w Polsce się od lat źle dzieje. Był pierwszym z tak zwanych antypolaków. Poza tym jak można mieć dobre mniemanie o człowieku, który twierdzi, że to nie on pracował dla komuny tylko komuna pracowała dla niego, oraz nazywa siebie "mesjaszem".

Avatar bartus99

12 marca 2016, 21:49

Ten człowiek sprzedawał swoich braci. Koniec, kropka. Do obalenia komunizmu nie przyczynił się w żaden sposób. Jedynym jego osiągnięciem było przeskoczenie płotu...

Avatar Fox__

12 marca 2016, 18:53

Nihooya nie interesuję się polityką, a o Wałęsie ostatnio tak głośno... Mogę kogoś prosić żeby streścił całość?

Avatar Dodwizo

12 marca 2016, 19:19

@Fox__: IPN dostał teczki które prawdopodobnie są prawdzwe i wynika z jich że Wałęsa wsp9łpracował z SB

Avatar michal2222

12 marca 2016, 19:15

Nie żebym jakoś bronił oskarżycieli Wałęsy bo to on w wielkim stopniu przyczynił się do upadku bloku ale jeśli teczki okażą się prawdziwe (na co wszystko wskazuje) to Wałęsa po prostu będzie człowiekiem który sprzedawał ludzi komunistom co przecież nie przekreśli jego zasług bo wielu ludzi robiło to bo niemieli wyboru.I korzystając z okazji chciałbym powiedzieć że obecna ,,Solidarność,, to bardziej żary z piękną historią niż poważna organizacja.

Avatar FranekRadziej

13 marca 2016, 01:23

@michal2222: Wtedy trzeba było się zgodzić, bo jak nie to pif paf

Avatar Jasnowidz

26 lutego 2016, 17:38

Wiecie kim jest Lolek? Lolek to Kaczyński!

Avatar Komandor_Brytania

26 lutego 2016, 18:03

Avatar Komandor_Brytania

12 marca 2016, 18:15

@Jasnowidz: Czekaj nie, Lolek to Karol Wojtyła ;___;

Avatar ManewryTaktyczne

1 marca 2016, 09:12

Eh. Od czego by tu zacząć... Może od tego, że to wcale nie o teczkę chodzi. O tym, że Wałęsa miał pseudonim Bolek i, że współpracował z SB wiemy już od dawna. To nie wyszło na jaw teraz, ani rok temu. Wiadomo to już od lat, bo LW sam to potwierdził. Problemem jest to, że LW zaciekle broni swojej wersji wydarzeń, która z upływem lat ulega zmianie. Najpierw twierdził, że nie współpracował, potem twierdził, że tylko podpisywał, następnie, że podpisywał, ale nie brał pieniędzy, a jeszcze później okazało się, że podpisywał, brał pieniądze, a teraz wychodzi jeszcze, że donosił. To jest problem. Przy okazji proszę was poczytajcie troszkę o "Solidarności", to dowiecie się, że LW był mały pionkiem w porównaniu do większości aktywistów takich jak np. Anna Walentynowicz, małżeństwo Gwiazdów, a w "Solidarności walczącej" np. Kornel Morawiecki. Wiele osób z czołówki Solidarności dawno już stwierdziło, że LW zwyczajnie kłamie. Jak myślicie, czemu Solidarność nie poparła LW w aktualnej sytuacji :)? Ponieważ od lat wiadomo, że on Solidarność wystawił i Ci o tym pamiętają. Machanie flagami Solidarności na marszach poparcia dla niego to dosłownie policzek w twarz dla wszystkich ludzi, którzy często potracili zdrowie, rodziny, pracę na walce z komunistami, a figurant i pachołek Wałęsa dostał Nobla i został wykreowany na bohatera i niemalże dowódcę strajków. Teczki, które wyciekają udowadniają właśnie to, że mógł on być celowo umieszczony na tym miejscu i kierowany przez bezpiekę od początku współpracy. O to chodzi moi kochani. Co więc znaczyłby człowiek, który został prezydentem w wolnej Polsce, ponieważ odsuwani od władzy komuniści chcieli mieć tam kogoś, kogo mogą kontrolować :)? Hym?

Avatar jpparagorn

12 marca 2016, 18:03

@ManewryTaktyczne: Dlatego że na czele Solidarności stoi P. Duda go nie wsparli

Avatar DziwnyPan

27 lutego 2016, 00:15

mój ulubiony prezydent

Avatar bezimienny7

12 marca 2016, 18:30

@DziwnyPan: Zapewne wiesz o nim aż tyle, ile media Ci powiedziały. Tak zresztą jak o pozostałych

Avatar DziwnyPan

12 marca 2016, 18:39

Avatar HeinzDundersztyc

26 lutego 2016, 18:58

Czasami wystarczy jedno zdanie a nie cała teczka.

Avatar bylejakbylegdzie

26 lutego 2016, 17:51

osoba winna wszystkiego? niewinna, zapomnijmy itd.
osoba która była nic nie wartym kapusiem i potem sporo pomogła w ogarnięciu bałaganu? zgiń przepadnij itd.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie ruszamy go, jest zbyt potężny

Niezła dramę mieli

To przerażające i ciekawe jednocześnie

Klasyk

Przyjęty!

Przerywamy program, aby nadać ważny komunikat!

Geniusz

Nie będzie żadnych konsekwencji

Strach się bać

Żyłem w kłamstwie

Wolno dojrzewamy

Sprytny tata

Jak on to zrobił?!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy przez jedną głupią teczkę.
Ludzie przekreślają wszystkie Twoje dokonania