Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 lutego 2016, 15:24
Paczaj dokładnie a zobaczysz że to jest Skywalker
Odpisz
29 lutego 2016, 15:40
@borves: Ja sama nie wiem, ale jest 0,85 % szansy, że jetem Skywalkerem.
Odpisz
15 marca 2018, 20:47
@PrawdziwaRey: *85%
Odpisz
11 sierpnia 2023, 14:43
@PrawdziwaRey: pie....isz
Odpisz
18 grudnia 2023, 09:52
@borves: Żeś wykrakał ku*wa
Odpisz
29 lutego 2016, 15:39
Rey to Skywalker. Ile razy ja to słyszałam!
Odpisz
2 marca 2016, 23:47
@PrawdziwaRey: Jeszcze się okaże. Podobno to ma być córka Luke'a.
Odpisz
3 marca 2016, 09:18
@Amwelia: Nie wiem...
Odpisz
31 stycznia 2018, 09:25
@PrawdziwaRey: Jak czujesz się z tym, że twoi rodzice są tacy... tacy?
Odpisz
15 marca 2018, 20:45
@Grzechoooo: Chociaż to nie może być prawda... Przecież Rey to Skywalker.
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2016, 14:02
Kylo Ren to Ben Solo .-.
Odpisz
29 lutego 2016, 14:11
@reLik: Syn Lei Skywalker
Odpisz
29 lutego 2016, 14:12
@reLik: No cóż, on ma w sobie krew Skywalkerów.
Odpisz
29 lutego 2016, 14:21
Jej nazwisko w papierach to Oregana
Odpisz
29 lutego 2016, 14:22
@hubikstkj: Ale będąc córką Anakina jest Skywalkerem
Odpisz
29 lutego 2016, 14:28
@hubikstkj: Organa*
Odpisz
29 lutego 2016, 14:29
Można tak to ująć
Odpisz
29 lutego 2016, 14:53
@reLik: No coś takiego ;-;
Odpisz
27 grudnia 2016, 01:54
@RecOr: Oregano XDD
Odpisz
3 marca 2016, 17:32
Ale Kaylo Ren jest synem Hana Solo, wiec ma na nazwisko Solo a nie Skywalker...
Odpisz
4 marca 2016, 13:36
@kamillok111: ale leia to jego matka
Odpisz
25 marca 2016, 15:08
ale nazwisko odziedzicza się po ojcu
Odpisz
25 marca 2016, 16:56
@wampirra107: ok
Odpisz
2 marca 2016, 19:08
Moja teoria jest taka że Kylo Ren to idiota.
Odpisz
1 marca 2016, 17:30
Ech te teorie dzieci disneya... \___/
Odpisz
29 lutego 2016, 18:19
On jest adoptowany.
Odpisz
29 lutego 2016, 14:37
Po co zdjął ta maskę zakrycie to czymś!
Odpisz
29 lutego 2016, 14:54
@Obi_Wan_Kenobi: A idź lepiej do swojej reklamy ;-;
Odpisz
29 lutego 2016, 17:44
@Kylo_Ren: wiesz mam uczucia :c
Odpisz
29 lutego 2016, 18:15
@Obi_Wan_Kenobi: A ja to nie mam co ?
Odpisz
29 lutego 2016, 18:18
@Obi_Wan_Kenobi: wiesz, że nie żyjesz
Odpisz
29 lutego 2016, 19:24
@Kylo_Ren: Nie
Odpisz
29 lutego 2016, 19:25
@deadpool18: żyje ożywił mnie jakiś gostek a zresztą nie jesteś na planie Deadpool 2?
Odpisz
29 lutego 2016, 20:20
@Obi_Wan_Kenobi: o ku*wa zapomniałem
.
.
.
.
a mam pytanie. Pojawisz się może w Rouge One: The Star Wars Story?
Odpisz
29 lutego 2016, 20:43
@deadpool18: raczej nie :c
Odpisz
29 lutego 2016, 21:00
@Obi_Wan_Kenobi: szkoda, ale Ś.P. Han bedzie miał własny film
Odpisz
29 lutego 2016, 21:01
@deadpool18: Całe szczęście :-)
Odpisz
29 lutego 2016, 21:05
@Kuba0802: niestety nie jestem pewien czy to będzie Ford
Odpisz
29 lutego 2016, 21:22
@deadpool18: musi byc
Odpisz
29 lutego 2016, 22:13
@Obi_Wan_Kenobi: Beep Boop buup Beep buup biip Beep biip buup Beep booooop. Beep.
Odpisz
29 lutego 2016, 22:26
@R2D2_: na serio tak powiedział?
Odpisz
29 lutego 2016, 14:03
to nie Skywalker, to gówno
Odpisz
29 lutego 2016, 14:37
@Kasiuula: w szczególności na ryju :v
Odpisz
29 lutego 2016, 14:47
@Anrikayak: zgadzam się
Odpisz