Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2024, 14:48
Ja w domu nie mam , ale moja babcia nadrabia za pół rodziny
Odpisz
13 kwietnia 2021, 11:35
Ja mam
Odpisz
14 lutego 2020, 22:58
Pije zawsze w takiej herbatkę
Odpisz
26 września 2019, 07:14
Ja mam taką tylko jedną bo mama babci ukradła
Odpisz
8 września 2019, 19:18
One do wszędzie
Odpisz
28 lipca 2019, 20:55
Nie mam ale babcia ma
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:49
W ch*j dużo!
Odpisz
17 sierpnia 2018, 17:52
@coolskeleton95: Heej
Odpisz
16 września 2017, 14:11
Każdy polak widział chodź raz taką szklankę, a jeśli nie to nie jesteś prawdziwym polakiem.
Odpisz
21 marca 2017, 22:13
Moja babcia ma :3
Odpisz
8 marca 2016, 12:07
Nie mam, ale w przedszkolu takie były <3 Dobre czasy, robili nam w takich budyń <3
Odpisz
7 marca 2017, 22:14
@yukiyukiyuki: Mi też <333
Odpisz
4 lutego 2017, 10:02
nie
Odpisz
8 marca 2016, 18:13
ja mam taką zawsze byłam ciekawa gdzie była kupiona :o
Odpisz
8 marca 2016, 21:47
@ariana1234567890: jak to gdzie? wystarczy wpisać."/kit polak" i się dostaje starter prawdziwego polaka
Odpisz
18 sierpnia 2016, 09:57
@kasjan132pl: Mi się wszystkie rozwaliły.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:19
Nope
Odpisz
16 marca 2016, 22:18
Ja też ich nie mam.
Odpisz
10 marca 2016, 21:39
Nope
Odpisz