Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Siedzenie_po_nocach

9 lipca 2024, 14:48

Ja w domu nie mam , ale moja babcia nadrabia za pół rodziny

Avatar kajba

13 kwietnia 2021, 11:35

Ja mam

Avatar PIESEUUU

14 lutego 2020, 22:58

Pije zawsze w takiej herbatkę

Avatar nwmniemampomyslu

26 września 2019, 07:14

Ja mam taką tylko jedną bo mama babci ukradła

Avatar
Konto usunięte

8 września 2019, 19:18

One do wszędzie

Avatar czajnik_Bapci

28 lipca 2019, 20:55

Nie mam ale babcia ma

Avatar coolskeleton95

4 kwietnia 2016, 14:49

W ch*j dużo!

Avatar Slithey

17 sierpnia 2018, 17:52

Avatar PoProstuWojtek

16 września 2017, 14:11

Każdy polak widział chodź raz taką szklankę, a jeśli nie to nie jesteś prawdziwym polakiem.

Avatar AdBlock_V3

21 marca 2017, 22:13

Moja babcia ma :3

Avatar yukiyukiyuki

8 marca 2016, 12:07

Nie mam, ale w przedszkolu takie były <3 Dobre czasy, robili nam w takich budyń <3

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2017, 22:14

@yukiyukiyuki: Mi też <333

Avatar FoxyFox

4 lutego 2017, 10:02

nie

Avatar ariana1234567890

8 marca 2016, 18:13

ja mam taką zawsze byłam ciekawa gdzie była kupiona :o

Avatar kasjan132pl

8 marca 2016, 21:47

@ariana1234567890: jak to gdzie? wystarczy wpisać."/kit polak" i się dostaje starter prawdziwego polaka

Avatar Archeologwinternetach

18 sierpnia 2016, 09:57

@kasjan132pl: Mi się wszystkie rozwaliły.

Avatar robo9

8 kwietnia 2016, 16:19

Nope

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2016, 22:18

Ja też ich nie mam.

Avatar HitAndRun

10 marca 2016, 21:39

Nope

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Carl_Jonhson
Dodane przez: Carl_Jonhson

Płać pan

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Można, tylko trzeba wstawać rano

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka