Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy sami, a ściana między nami
To by wystarczyło
Północne Węgry
To się nie może nie udać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2019, 17:33
Nie każdy jest idiotą.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 20:28
I LOVE CREEPYPASTA'S
Odpisz
3 czerwca 2016, 06:52
@roxy697: Co ku*wa?! Komentarz nie na temat obrazka.
Odpisz
5 czerwca 2016, 12:09
@GamersUnited: na temat, bo to gra z creepypasty
Odpisz
5 czerwca 2016, 12:26
@roxy697: Chyba creepypasta z gry.
Odpisz
5 czerwca 2016, 12:28
@GamersUnited: niech ci tam będzie
Odpisz
28 lipca 2016, 15:24
@GamersUnited: japierodle.
Odpisz
28 lipca 2016, 15:25
@roxy697: SPÓŹNIONY ALE JEST
Odpisz
30 maja 2016, 19:23
XD
Odpisz
27 lutego 2016, 21:37
Właśnie czytałam cp o Benie..przypadek?
Odpisz
27 lutego 2016, 21:46
@Ferikusu: Nie sądzę...
Odpisz
28 lutego 2016, 09:53
@Ferikusu: Ta creepypasta jest długa i ch**owa :v
Odpisz
28 lutego 2016, 13:23
@xd_ailatan: Wiesz, długa nie zawsze znaczy zła. Ludzie lubią i takie i takie. Ja osobiście bardzo lubię tą pastę. Oczywiście szanuję twoje zdanie.
Odpisz
28 lutego 2016, 13:30
@NightmareStory: Czytałam. Ale strata czasu soł macz :v
Odpisz
22 marca 2016, 23:42
@xd_ailatan: Długa i nie ciekawa tylko. A straszna to wcale :v
Odpisz
23 marca 2016, 06:28
@drollercastergirl: Dokładnie ^
.
.
.
.
.
+ Fajny Usagi na avku :v
Odpisz
23 marca 2016, 09:07
@xd_ailatan: Dzięki :v
Odpisz
27 lutego 2016, 21:32
Link był kobietą? Mój mózg.
Odpisz
27 lutego 2016, 21:35
Symbolicznie wstawiłam w miejsce Linka moją postać. ;)
PS: Fajny nick.
Odpisz
27 lutego 2016, 21:37
@NightmareStory: Nie wiem czy zauważyłaś, ale jest jeszcze KwasDeoksyrybonukleinowy.
Odpisz
22 marca 2016, 18:36
Wynagrodzenie jednak jest od Zeldy, if you know what i mean.
Odpisz
28 lutego 2016, 09:29
mama mod on* a zelda to nie ta z Mario w zamku?
Odpisz
5 marca 2016, 14:22
Nie. Zelda jest z zupełnie innej gry. ;)
Odpisz
22 marca 2016, 18:14
Nie wyłączyłeś.
Odpisz
27 lutego 2016, 21:14
Nigdy nie grałem w Legend od Zelda.
(_____)
Warto zagrać?
Odpisz
27 lutego 2016, 21:15
@TheGardenPL: Zdecydowanie warto zagrać. :D
Szczerze polecam.
Odpisz
28 lutego 2016, 10:02
@TheGardenPL: Jeśli lubisz Rougelike (lub coś w tym stylu) to obowiązkowe
Odpisz