Gdy zawitam do niewłaściwej części internetu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2016, 23:54
Tak, idealnie opisuje to co się tam odwala
Odpisz
30 marca 2016, 19:34
@Volny: A co to właściwie jest
Odpisz
6 lutego 2017, 16:00
@kokoslaw: End of Evangelion, zakończenie anime w postaci filmu.
Odpisz
7 lutego 2017, 09:26
No dziękuję
Odpisz
7 lutego 2017, 15:27
@kokoslaw: Jestem szybki, prawda?
Odpisz
8 lutego 2017, 15:46
Zapomniałem że kiedykolwiek to napisałem
Odpisz
8 lutego 2017, 16:05
@kokoslaw: Czyli szybki
Odpisz
31 marca 2016, 00:06
Kiedy nie wiesz o co chodzi i wchodzisz do komentarzy żeby się dowiedzieć... A tam nikt tego nie powiedział :'(
Odpisz
31 marca 2016, 16:55
@Kasiaaaz: Jest to zakończenie anime w postaci filmu. To co się tam działo było (dla mnie) bez sensu, tym bardziej, że oglądałem z angielskimi napisami. Za wiele z tego nie ogarnąłem ._. Anime: neon: "genesis evangelion" film: "You are (not) alone".
Odpisz
6 lutego 2017, 16:00
@Naruumi: Chyba Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion
Odpisz
6 lutego 2017, 16:16
Nie, wydaje mi się jednak, że to był "you are (not) alone", ale co ja tam wiem. Tak btw to ten komentarz był napisany prawie rok temu, także no...
Odpisz
6 lutego 2017, 16:49
@Naruumi: You are (not) alone należy do serii Rebuild of Evangelion, i wiem, że to było napisane prawie rok temu, po prostu mam raka :P
Odpisz
27 lutego 2016, 23:51
Język polska trudna być.
Odpisz
30 marca 2016, 22:20
Polska. Jensyk trudnym jensyk (Błędy celowe)
Odpisz
30 marca 2016, 20:23
Eh, tytuł nieadekwatny. Ale sam obrazek genialny.
Odpisz
30 marca 2016, 19:47
Neon Genesis Evangelion.
Odpisz
28 lutego 2016, 10:34
Powiedz to małym gigantom.
Odpisz
28 lutego 2016, 07:26
Ta duża twarz na początku skojarzyła mi się z Lucy z Elfen Lied ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 00:07
Oglądałbym niczym las dendrofil.
Odpisz
27 lutego 2016, 23:52
Czy to na górze to gwiazda śmierci czy mi się wydaje?
Odpisz
27 lutego 2016, 23:53
to czerwony księżyc
Odpisz
28 lutego 2016, 00:02
Odpocznij od GW ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 00:04
@Komandor_Brytania: oke
Odpisz
27 lutego 2016, 23:52
kisne
Odpisz