Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przypałowo
To by wystarczyło
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2016, 13:40
i teraz pytanie czy zapłacić za ten 2 mandat?
Odpisz
28 lutego 2016, 14:08
@ozi12: I dostać kolejny mandat za przepłacenie 2 mandatu?
Mogło by to się skończyć mandatem za mandat za mandat za mandat za mandat za przepłacenie mandatu
Odpisz
28 lutego 2016, 14:11
@Lord_Duck: a jeśli nie zapłacisz to dostaniesz mandat za nie zapłacenie za mandat ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 14:29
@ozi12: czyli w takim wypadku jesteś udupiony
Odpisz
22 marca 2016, 12:11
@Lord_Duck: mandatocepcja D:
Odpisz
6 września 2017, 09:22
Chyba że złożysz odwołanie, bo przecież zapłaciłeś mandat a 1 euro darowizny
Odpisz
22 marca 2016, 16:43
Ach ta biurokracja.
Odpisz
22 marca 2016, 14:59
Zaczynam tracić wiarę w ludzkość . - .
Odpisz
22 marca 2016, 14:35
Hajs musi się zgadzać
Odpisz
22 marca 2016, 12:51
A potem znowu zapłaci za dużo i dostanie mandat za dopłacanie za mandat za dopłacenia za mandat ;-;.
Mandato-cepcja ;-;.
Odpisz
22 marca 2016, 12:27
Pewnie za korupcję :v
Odpisz