Przezorny zawsze ubezpieczony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2018, 21:33
Właśnie pod kilkoma obrazkami poprosiłem o odkopanie tych komentarzy
Odpisz
31 sierpnia 2012, 12:08
ja tam bym się cieszyła gdyby pitbull przyszedł do mojego domu i utworzył ze mną duet:)
Odpisz
31 sierpnia 2012, 17:36
Ja też lubię Pitbulla, wg. mnie kawałkiem THE BEST jest Back In Time z Facetów w czerni 3 :D
Odpisz
31 sierpnia 2012, 18:20
@kajko: No to jest nas troche co lubi Pitbulla , a co do piosenek to najlepsz jest piosenka właśnie Back In Time hehe ;)
Odpisz
10 marca 2016, 01:06
@kajko: Racja Pitbull ma fajnie piosenki
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:27
Nie kupuję Liona, bo boję się lwów
Odpisz
17 maja 2015, 11:03
nie kupuje kota bo mogę przez pomyłkę kupić kitlera(kota hitlera)
Odpisz
1 marca 2014, 16:54
To co robisz?
Odpisz
20 sierpnia 2013, 19:07
nie robię remontu, bo przyjdzie Skrillex i będzie chciał zrobić ze mną piosenkę xDD
Odpisz
30 sierpnia 2012, 08:04
więcej reklam na Polsacie pewnie nie obejrzała ponieważ przerwał jej film
Odpisz
31 sierpnia 2012, 12:23
@ja8991: To tam puszczają filmy?
Odpisz
5 września 2012, 19:06
@chupacabra001: no widzisz, legenda głosi że mają
Odpisz
1 września 2012, 09:10
Czy tylko ja dowiedziałem się o istnieniu imienia Zygfryd z reklamy??? Przyznawać sie...
Odpisz
1 września 2012, 14:26
@injector: LOL nigdy nie grałeś w Wiedźmina ????????? tam właśnie pada imię Zygfryd jako rycerz płonącej róży LOL
Odpisz
1 września 2012, 15:35
@oskare117: nie każdy jest rozpieszczany... Mój komputer nie uciągnie wiedźmina...
Odpisz
1 września 2012, 18:05
@MaxiorPL: Hehe mnie to dobiło nie wyrobie :) :):) Dobre.
Odpisz
1 września 2012, 22:47
@oskare117: ?
Odpisz
2 września 2012, 11:56
@MaxiorPL: CHodzi mi o ten tekst nie każdy jest rozpieszczany ... Mój komputer nie uciągnie Wiedźmina ;)
Odpisz
2 września 2012, 12:48
@oskare117: I co w tym śmiesznego?
Odpisz
2 września 2012, 14:49
@MaxiorPL: słuchaj nie chodzi mi o to , że się z ciebie śmieje ale rozbawił mnie twój tekst tylko tyle jak coś źle zrozumiałeś to przepraszam ;)
Odpisz
1 września 2012, 18:18
Bitch please:
-Nie zarabiam dużo, bo boję się, że przyjdą urzędnicy i nałożą mi nowe podatki.
-Nie wydobywam ropy, bo boję się, że U.S.A. wypowie mi wojnę.
-Nie występuję publicznie, bo boję się, że Niekryty Krytyk mnie skrytykuje.
Odpisz
1 września 2012, 16:09
hahahah
Odpisz
1 września 2012, 15:35
hahaha ^^
Odpisz
1 września 2012, 11:02
widziałem nową reklamę z tym pożyczaniem pieniędzy - na taki układ mógłbym pójść (gość wziął od teścia/ojca kasę na bębny i tamten w ramach spłaty wyciąga go na polowanie - ja lubię sobie postrzelać, więc czemu nie XD)
Odpisz
1 września 2012, 08:19
Często siadam na samochód bo przychodzi wtedy pani z Old Spice.
Odpisz
31 sierpnia 2012, 19:54
Nie remontuje domu bo boję się że Skrillex zrobi z tego nowy utwór dubstepowy :>
Odpisz
31 sierpnia 2012, 18:38
Hhahahahahahhahahahah, ale glupie, lol!
Odpisz