Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 września 2018, 21:33

Właśnie pod kilkoma obrazkami poprosiłem o odkopanie tych komentarzy

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2012, 12:08

ja tam bym się cieszyła gdyby pitbull przyszedł do mojego domu i utworzył ze mną duet:)

Avatar kajko

31 sierpnia 2012, 17:36

Ja też lubię Pitbulla, wg. mnie kawałkiem THE BEST jest Back In Time z Facetów w czerni 3 :D

Avatar oskare117

31 sierpnia 2012, 18:20

@kajko: No to jest nas troche co lubi Pitbulla , a co do piosenek to najlepsz jest piosenka właśnie Back In Time hehe ;)

Avatar DJPYZON

10 marca 2016, 01:06

@kajko: Racja Pitbull ma fajnie piosenki

Avatar Black_Lady_13

30 czerwca 2015, 17:27

Nie kupuję Liona, bo boję się lwów

Avatar Predator_PL

17 maja 2015, 11:03

nie kupuje kota bo mogę przez pomyłkę kupić kitlera(kota hitlera)

Avatar lewandzik

1 marca 2014, 16:54

To co robisz?

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2013, 19:07

nie robię remontu, bo przyjdzie Skrillex i będzie chciał zrobić ze mną piosenkę xDD

Avatar ja8991

30 sierpnia 2012, 08:04

więcej reklam na Polsacie pewnie nie obejrzała ponieważ przerwał jej film

Avatar chupacabra001

31 sierpnia 2012, 12:23

@ja8991: To tam puszczają filmy?

Avatar ja8991

5 września 2012, 19:06

@chupacabra001: no widzisz, legenda głosi że mają

Avatar injector

1 września 2012, 09:10

Czy tylko ja dowiedziałem się o istnieniu imienia Zygfryd z reklamy??? Przyznawać sie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MaxiorPL

2 września 2012, 12:48

@oskare117: I co w tym śmiesznego?

Avatar oskare117

2 września 2012, 14:49

@MaxiorPL: słuchaj nie chodzi mi o to , że się z ciebie śmieje ale rozbawił mnie twój tekst tylko tyle jak coś źle zrozumiałeś to przepraszam ;)

Avatar phoenix1415

1 września 2012, 18:18

Bitch please:
-Nie zarabiam dużo, bo boję się, że przyjdą urzędnicy i nałożą mi nowe podatki.
-Nie wydobywam ropy, bo boję się, że U.S.A. wypowie mi wojnę.
-Nie występuję publicznie, bo boję się, że Niekryty Krytyk mnie skrytykuje.

Avatar Karso21Respawn

1 września 2012, 16:09

hahahah

Avatar pam14

1 września 2012, 15:35

hahaha ^^

Avatar
Konto usunięte

1 września 2012, 11:02

widziałem nową reklamę z tym pożyczaniem pieniędzy - na taki układ mógłbym pójść (gość wziął od teścia/ojca kasę na bębny i tamten w ramach spłaty wyciąga go na polowanie - ja lubię sobie postrzelać, więc czemu nie XD)

Avatar FD_God

1 września 2012, 08:19

Często siadam na samochód bo przychodzi wtedy pani z Old Spice.

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2012, 19:54

Nie remontuje domu bo boję się że Skrillex zrobi z tego nowy utwór dubstepowy :>

Avatar painowy_master

31 sierpnia 2012, 18:38

Hhahahahahahhahahahah, ale glupie, lol!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Ikony

Nie idź!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka