Serdeczne gratulacje Leo od całego internetu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
To się nie może nie udać
Powodzenia
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 sierpnia 2018, 21:23
Rest in pepperoni
Odpisz
29 lutego 2016, 14:58
Aha... Ej kto znany jeszcze nie dostał oscara? Chyba Depp...
Odpisz
29 lutego 2016, 15:43
... i Oldman, Downey Jr... dużo tego pewnie. Znajdzie się ktoś na zastępstwo Leo w memach. ;p
Odpisz
1 marca 2016, 10:45
@Pikachu: Jest pewna różnica między DiCaprio a Deppem, Pittem, Downey'em Jr itp. Leo to aktor uniwersalny, wybitnie utalentowany, wielka postać, która stworzyła wiele niezapomnianych kreacji. Leo wciela się w różne postacie, podczas gdy wyżej wspomniani najczęściej grają po prostu siebie w różnych kostiumach. Warsztat aktorski też nie ten. Leo otrzymał wcześniej SZEŚĆ nominacji i ani jednej nagrody, to stąd te wszystkie memy.
Odpisz
29 lutego 2016, 11:11
Leo dostał Oskara?
To już koniec.
Nadchodzi apokalipsa.
Mam nadzieję że będzie spełni się jedna z fajniejszych wizji.
Odpisz
29 lutego 2016, 13:59
zauwarz że dostał go w nocy z 28 na 29 lutego w roku przestępnym
Odpisz
29 lutego 2016, 14:06
@deadpool18: a o co chodzi z tą nocą?
Odpisz
29 lutego 2016, 18:11
@daglasio: gala Oskarów i przejście 28 na 29 lutego naraz
Odpisz
29 lutego 2016, 18:43
@deadpool18: i co z tego?
Odpisz
29 lutego 2016, 20:25
@daglasio: rok przestępny jest co 4 lata. Pomyśl jak często gala Oscarów odbywa się w ten jeden dodatkowy dzień(29 lutego) i akurat w tedy Leo dostaje Oscara
Odpisz
29 lutego 2016, 20:52
@deadpool18: i to magia mówisz?
Odpisz
29 lutego 2016, 20:58
@daglasio: nie, bardziej teoria spiskowa, a poza tym odnosze się do komentarza o apokalipsie
Odpisz
29 lutego 2016, 22:08
@deadpool18: a co ma apokalipsa do roku przestępnego i rozdania oscarów?
Odpisz
1 marca 2016, 06:30
@daglasio: nie mam siły na tą dyskusje
Odpisz
29 lutego 2016, 14:55
Tyle lat czekania tyle memów i dostał w końcu oscara
Odpisz
29 lutego 2016, 12:27
Gratulacje itd zasłużył sobie, ale ja go poznałam właśnie z tego braku oskara, później z filmów. Szkoda że stracił broszkę.
Odpisz
29 lutego 2016, 10:53
Czy mi się zdaje, czy Leo rozpłakał się ze szczęścia?
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2016, 10:33
Został mistrzem REWARDSon :v
Odpisz
29 lutego 2016, 10:21
(*) rozumiem ze leo dostał Oskara?
:'-(
Odpisz
29 lutego 2016, 10:08
(*)
Odpisz
29 lutego 2016, 10:07
RIP mem.
Odpisz
29 lutego 2016, 10:06
Szkoda :/
Odpisz