Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanFoka

Edytowano - 26 sierpnia 2018, 21:23

Rest in pepperoni

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2016, 14:58

Aha... Ej kto znany jeszcze nie dostał oscara? Chyba Depp...

Avatar Pikachu

29 lutego 2016, 15:43

... i Oldman, Downey Jr... dużo tego pewnie. Znajdzie się ktoś na zastępstwo Leo w memach. ;p

Avatar brainiac

1 marca 2016, 10:45

@Pikachu: Jest pewna różnica między DiCaprio a Deppem, Pittem, Downey'em Jr itp. Leo to aktor uniwersalny, wybitnie utalentowany, wielka postać, która stworzyła wiele niezapomnianych kreacji. Leo wciela się w różne postacie, podczas gdy wyżej wspomniani najczęściej grają po prostu siebie w różnych kostiumach. Warsztat aktorski też nie ten. Leo otrzymał wcześniej SZEŚĆ nominacji i ani jednej nagrody, to stąd te wszystkie memy.

Avatar
Aryman

29 lutego 2016, 11:11

Leo dostał Oskara?

To już koniec.

Nadchodzi apokalipsa.

Mam nadzieję że będzie spełni się jedna z fajniejszych wizji.

Avatar deadpool18

29 lutego 2016, 13:59

zauwarz że dostał go w nocy z 28 na 29 lutego w roku przestępnym

Avatar daglasio

29 lutego 2016, 14:06

@deadpool18: a o co chodzi z tą nocą?

Avatar deadpool18

29 lutego 2016, 18:11

@daglasio: gala Oskarów i przejście 28 na 29 lutego naraz

Avatar daglasio

29 lutego 2016, 18:43

@deadpool18: i co z tego?

Avatar deadpool18

29 lutego 2016, 20:25

@daglasio: rok przestępny jest co 4 lata. Pomyśl jak często gala Oscarów odbywa się w ten jeden dodatkowy dzień(29 lutego) i akurat w tedy Leo dostaje Oscara

Avatar daglasio

29 lutego 2016, 20:52

@deadpool18: i to magia mówisz?

Avatar deadpool18

29 lutego 2016, 20:58

@daglasio: nie, bardziej teoria spiskowa, a poza tym odnosze się do komentarza o apokalipsie

Avatar daglasio

29 lutego 2016, 22:08

@deadpool18: a co ma apokalipsa do roku przestępnego i rozdania oscarów?

Avatar deadpool18

1 marca 2016, 06:30

@daglasio: nie mam siły na tą dyskusje

Avatar Xcarn

29 lutego 2016, 14:55

Tyle lat czekania tyle memów i dostał w końcu oscara

Avatar Blue_caT

29 lutego 2016, 12:27

Gratulacje itd zasłużył sobie, ale ja go poznałam właśnie z tego braku oskara, później z filmów. Szkoda że stracił broszkę.

Avatar Kuziemek

29 lutego 2016, 10:53

Czy mi się zdaje, czy Leo rozpłakał się ze szczęścia?

Avatar Kideu

Edytowano - 29 lutego 2016, 10:33

Został mistrzem REWARDSon :v

Avatar DjRomulo199916

29 lutego 2016, 10:21

(*) rozumiem ze leo dostał Oskara?
:'-(

Avatar Edward713

29 lutego 2016, 10:08

(*)

Avatar Brind

29 lutego 2016, 10:07

RIP mem.

Avatar Alvarous

29 lutego 2016, 10:06

Szkoda :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Rel

To się nie może nie udać

Powodzenia

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka